place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Вінчальні ікони на весілля

У цій категорії немає товарів

Ікони на весілля – один з головних оберегів майбутньої сім'ї, без якого не проходить жодне весілля. В руках батьків в парі з напутствующими словами від чистого серця, весільні ікони виступають головним зберігачем шлюбу, відганяючи від молодих всі негаразди.

Батьківське слово в християнстві наділене особливим значенням і особливою силою, що надає посил і прямий вплив на подальшу долю молодих. Благословляючи дітей на довгий і щасливий шлюб, батьки не тільки програмують своїх дітей на розуміння і успішне сімейне життя, але і просять Бога наділити молодят щастям і духовною єдністю.

Але, що для цього потрібно і як правильно все зробити?

Кожні батьки готуватися до весілля своєї дитини з не меншим хвилюванням. Віддавати дочку в сім'ю або брати під своє заступництво нову людину завжди страшно. Щастя дитини турбує усіх батьків, ось чому духовна частина на весіллі дуже важлива і займає одне з головних етапів урочистості, змушуючи батьків замислюватися, про правильність дій. Хто повинен купувати ікони, коли і найголовніше, як слід благословляти дітей на щасливий шлюб?

Головне, про що повинні пам'ятати батьки, бо саме вони купують ікони своїм дітям: аксесуар повинен складатися в парі «Казанської Божої Матері «Ісуса Христа». Пропонуючи клієнтам широкий вибір необхідних аксесуарів, магазин все для весілля Vizzara, не тільки як виробник, але і як представник може надати батькам молодят прекрасну можливість вибрати все саме необхідне за найбільш підходящою ціною.

Поділяючи ікони (на той випадок, якщо це не складень) в день весільної урочистості, у батьків нареченої повинна знаходитися ікона «Казанської Божої Матері», а ікону «Ісуса Христа» залишити або передати батькам нареченого.

Першими благословляють молоду пару батьки нареченої. Після викупу або передачі нареченої з батьківських рук в руки нареченого, молоді усамітнюються з батьками нареченої в окремому приміщенні, де мати, читаючи молитву, чи від щирого серця бажає всього найкращого, хрестить дітей іконою, після чого молоді повинні поцілувати святий лик «Казанської Божої Матері» тричі. В будинку батьків нареченої, першої прийнято благословляти молоду. Читаючи над її головою молитви, мати, у якої в руках знаходиться ікона, повинна тричі перехрестити дочка зверху вниз і зліва на право, повернувши лик ікони обличчям до дочки. Для нареченої та нареченого виходить зверху вниз і справа наліво – як і належить за церковними канонами. Після чого молода обов'язково три рази цілує ікону і тільки потім майбутня теща проробляє те ж саме з нареченим, який в кінці так само повинен поцілувати святий лик Богородиці.

Дуже важливо дотримати ще одну традицію – весільний рушник. Торкатися голими руками до ікон не прийнято, для цього існує величезна кількість рушників різних видів і мастей. Весільні рушники можуть бути не тільки виготовлені в ручну самою нареченою або майстрами, вони можуть бути виготовлені з машинної вишивки або і зовсім бути друкованими, що останнім часом користується великим попитом. Яскравий, красивий з різноманітним малюнком, друкарський рушник на весілля може мати візерунок лику святих, храму, наставні слова, різний орнамент і багато іншого. Рушник під ікони або як його ще прийнято називати «Божник», єдиний з усіх рушників, який не прийнято тримати подалі від ока. На випадок, якщо віруюча сім'я, саме «Божник» обрамляє ікони нової сім'ї в червоному кутку будинку. Найчастіше рушник під ікону має відмінності за статевою ознакою. Так, на рушниках для наречених прийнято зображати квіткову палітру (троянди, калина), в той час як на рушниках для нареченого прийнято уособлювати силу і мужність у вигляді: дубового листя, хмелю та жолудів, розбавляючи все це багатство геометричними фігурами.

Друга поява ікон на весілля відбувається після урочистої частини і першої прогулянки молодих, коли весь весільний кортеж під'їжджає до ресторану, кафе або будь-якого іншого місця, для урочистого обіду. На цей раз молодих зустрічає мати нареченого (свекруха) в парі зі своїм чоловіком, в руках якого знаходиться весільний коровай. Благословляючи дітей, мати нареченого проводить ідентичну процедуру, що й мати нареченої. Кожне її слово має звучати від чистого серця, а повернутий до молодих святий лик тричі хрестить дітей, після чого вони по черзі цілують зображення «Христа Спасителя». Єдина відмінність, при повторному благословення, першим прийнято благословляти нареченого і тільки потім наречену. Дружина йде слідом за чоловіком і ні як інакше. Так само повторне благословення символізує, що батьки нареченого приймає дружину сина в свою сім'ю, після чого молодим подають коровай.

Магазин весільних аксесуарів Vizzara, надаючи клієнтам величезний вибір товару, по найбільш відповідної цінової політики, гарантує не тільки високу якість товару і індивідуальні весільні набори, але і своєчасну доставку. Що дозволить спростити безліч весільних турбот і звернути увагу на інші його складові частини. Товар інтернет-магазину Vizzara, допоможе підготувати не тільки молодих до свого святкуваня, добираючи різноманітні весільні товари: бокали на весілля, свічки "Родинне вогнище" і багато чого іншого, але й допоможуть батькам і гостям зробити самі приємні подарунки, без яких молодята просто не зможуть обійтися. Про що, безсумнівно, потрібно попередити заздалегідь. Сюрпризи – прекрасні, але тільки не на весіллі, тому що можуть понести додаткові і непотрібні витрати.

Показати більше
Відгуки