place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Європейська весілля: чому варто сказати йому так?

04/05/2018

Перше, про що не можна промовчати: європейська весілля - це красиво! Поєднуючи європейський і сучасний український стиль, пара отримує карколомний результат з купою нових традицій, новими весільними аксесуарами і однієї єдиною концепцією. Колись популярного тамаду замінює провідний, музику з магнітофона змінює жива музика і робота ді-джея, а звичні стіни РАГСу і Палацу одруження можна переграти виїзними церемоніями. До того ж сучасне європейське весілля - це можливість зачитати клятву, можливість відправити гостей на фуршет, поки пара фотографується, а в кінці святкування помилуватися божевільної краси феєрверком.

Весілля весіллям, а без останньої холостяцьким вечірки просто не обійтися. Дівич-вечір і парубочий вечір - це свого типу не хвора репетиція перед весіллям, щоб наречений та наречена могли відчути обраний стиль зсередини. До того ж саме з Європи в Україну прийшла ця незвичайна традиція, яка досить швидко знайшла собі місце і закріпилася серед наречених. Варіації парубоцьких вечірок для хлопчиків, так і для дівчаток безмежні. Дівчатка, дотримуючись європейського стилю все частіше відвідують spa-салони або посиденьки в кафе за розмовами. Хлопчик же обирають гру в футбол, гольф, пейнтбол з подальшими посиденьками за келихом пива. І поки хлопчики згадують як це бути дітьми, дівчинки можуть обрати ще один вид весільного дівич-вечора - робота з hand-made. Виготовити своїми руками весільні аксесуари: подушка для обручок, кошики і кульки для пелюсток, баночки в стилі Рустик, дозволить проявити хазяйновитість і, звичайно ж, скоротить витрати на розтрати.

ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТИЛЮ

Європейські церемонії одруження найкрасивіші, романтичні, ніжні і казкові. Бути нареченою на європейській церемонії, немов виявитися в диснеївському мультику, в яких Попелюшка, Аврора, Белль і інші принцеси виходили заміж за принца.

На відміну від 15 хвилин в РАГСі, наречена самостійно з нареченим може розробити сценарій одруження. Хто, коли і за ким виходить, яка буде грати музика, де розташувати гостей, хто піднесе подушку і чи буде пара пити весільне шампанське, які слова, закохані скажуть один одному. Пара вільна не тільки обирати весільні арки, вони можуть провести своє свято в важливому для серця місці і розставити всі необхідні акценти стилізації, чого просто неможливо домогтися в державних установах.

Основні правила європейської виїзної реєстрації:

  1. 1. Місця для гостей повинні бути розділені невеликим проходом, через який пройде до вівтаря наречена, де її чекає кохана людина.
  2. 2. До вівтаря наречену веде тато або близький родич, учитель, наставник, товариш.
  3. 3. Наречений біля вівтаря повернений спиною до проходу, такий підхід  дозволяє зберегти інтригу до самого останнього моменту. Як тільки наречена досягає точки неповернення, рука дівчини від родича переходить в руку нареченого - момент дотику не тільки тіла, а й поглядів. Нетерплячому нареченому, якого вже дуже сильно хочеться побачити свою кохану дозволяється встати півобертом. В такому випадку у нареченого буде хороший огляд весільної арки і його нареченої.
  4. 4. Подружки нареченої можуть йти попереду або позаду винуватиці урочистості, підтримуючи довгий поділ сукні.
  5. 5. Прикрасити обряд слід клятвами, осипання рису і пелюстками троянд.

ВЕСІЛЬНИЙ БЕНКЕТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТИЛЮ

Без чого точно не обійдеться весільний європейський стиль, так це фуршет, candy-bar і власне сам банкет довжиною не менш трьох годин.

Обмежень для весільного бенкету - відсутні. Кафе, ресторани, пікнік в лісі або бенкет в ангарі, використовуючи кухню закладу або послуги кейтерингу, пара отримає незабутні враження. Місце та декор повинні максимально відповідати заданій концепції, а ще слід максимально вкласти свою душу, розробити сценарій і розуміти, чого пара хоче отримати в результаті.

Найчастіше європейський стиль - це використання квіткових композицій, свічників або свічок на банкетних столах. Не обійтися парі без номерків на столах і посадочної картки з ім'ям гостя. І не важливо велике весілля або маленька, картка з ім'ям показує увагу до персони, яку запросили закохані.

Головна відмінність європейського весілля, від радянського весілля - гість не учасник розважальної програми, а її глядач. Так, без тостів не обходиться жодне весілля, і кожному, хто прийшов ведучий дасть слово, але замість того, щоб гості розважали самі себе, на весілля слід запросити артистів. Не варто запрошувати артистів з великим ім'ям, є можливість втратити суть заходу, коли наречений та наречена відходять на другий план, нехай це будуть не популярні особи, проте які добре знають свою справу.

Організовуючи європейське весілля, ще не означає відмовлятися від знайомих українцям традицій. Будь-яка країна має свої традиції, так до сих пір на весіллях в Німеччині пара пиляє колоду, в Італії носять стільці на головах, а в Україні продовжують випікати коровай, вишивати весільний рушник і отримувати благословення від батьків цілуючи весільні ікони. Варто відзначити, що деякі весільні традиції, такі як обряд запалювання свічки «Родинне вогнище» і вкидання підв'язки нареченої і весільного букету, є спільною традицією практично всього світу.

До списку загальних традицій варто додати перший танок нареченого та нареченої, танок батька та доньки, а також сина та матері. Все це досить зворушливо і красиво. Гостям буде цікаво спостерігати з боку, а найчутливіші, можливо, навіть зронять сльозинку. Особливо красиво це виглядає і відчувається під акомпанемент живої музики.

Якщо пара відчуває, що розваг недостатньо, розбавити весільний вечір можна вікторинами, настільними іграми, запропонувати зібрати або написати кілька приємних слів молодятам використовуючи книги побажань, фотозоні. Якщо в ресторані є вуличний майданчик або формат бєнкету пікнік, гостям можна запропонувати гру ХХL, наприклад, великий Джанго.

ОБРАЗ МОЛОДИХ ТА СВІДКІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТИЛЮ

Все в образі повинно говорити про обраний стиль. Зачіски, макіяж, взуття, фасон сукні, костюм. Подружки нареченої можуть бути одягнені в різні фасони суконь, але з однієї тканини і одного кольору, або з точністю навпаки, наречена може запропонувати подругам один фасон, але при цьому дозволити пограти з кольором у бік особистих переваг, що максимально підходять за обраною палітрою. Переймаючи практику європейських країн, в Англії наречена сама відповідає за те, в чому на весіллі з'являться її подружки (сукні, взуття, макіяж, зачіски). Причиною цього кількість подруг. В Європі їх значно менше, ніж в США.

Вибір весільної сукні для наречених практично безмежний, дівчата можуть звернути увагу на класичні пишні наряди в стилі Попелюшка, весільна сукня «рибка», ампір, коротке або довге, закрите або відкрите, головне, щоб головний наряд чудово сидів по фігурі і підкреслював принади дівчини.

Для нареченого підійде класичний костюм або костюм в стилі casual. Від обраного костюма слід відштовхуватися при виборі ременю, взуття і навіть сорочки з краваткою чи метеликом. Теж саме стосується і свідків з боку нареченого.

Фінальна точка європейського банкету не рахуючи феєрверк - весільний торт. Розрізаючи м'який і привабливий тортик весільними приладами, винуватці урочистості нарізають головний десерт, після чого обов'язково дякують гостям за те, що вони прийшли. Слова подяки можуть супроводжуватися невеликими подарунками та сувенірами для батьків і гостей в цілому. Популярний виток європейської моди - весільні бонбоньєрки. Невеликі картонні коробочки у стиль святкування наповнюються цукерками, щоб на наступний день, за чашкою чаю, гості ще раз згадали про весілля.

Після банкету молодята можуть відправитися у весільну подорож, захопивши з собою пляшечку святкового шампанського, медову підв'язку і весільні келихи.

Особливість європейського весілля - лист подяки. У листі молодята ще раз дякують гостям за те, що вони відвідали захід і за зроблений ними подарунок. Якщо подарунок матеріал, наречена може розповісти, що пара планує з ним зробити, якщо ж подарунок був зроблений грошовою сумою, гостю буде цікаво, на що їх витратять.

Основні тонкощі, які варто знати закоханим парам перед організацією свого власного свята, весільний магазин Vizzara с радістю розповів. Нічого неможливого немає, що, правда, без хорошого флориста та декоратора, молодим буде дуже важко. Європейський формат весіль відносно новий для сучасні українців, але Україна - це Європа, а значить прийшов час крокувати в ногу з часом.

красивая свадьбасвадебные аксессуары купитьсвадьба