place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Говоримо прощавай дівочому прізвищу: заміна документів.

03/05/2018

Колись зміна прізвища була невід'ємною частиною весільної процесії для дівчат, сьогодні ж, майбутні дружини повинні самостійно вирішувати: брати чи не брати прізвище чоловіка. Ваша відповідь позитивна і зміна прізвища насущна? Ну, що ж, тоді приходить час зміни документів! З чого краще почати, а що можна відкласти на потім, весільний магазин Vizzara вже готовий розкрити всі карти.

  •          Заміна паспорта для громадян України.

Паспорт - це документ, який необхідно міняти в першу чергу. Час, який надає на це законодавство України - 1 місяць з для весілля. По закінченню накладається штраф.

Міняють паспорт в паспортному столі за місцем прописки. При собі обов'язково потрібно мати: наявний паспорт, свідоцтво про реєстрацію шлюбу, 2 фотографії та ідентифікаційний код, заява і оплачена квитанція.

Заява на зміну паспорта пишеться в паспортному столі за прикладом, після чого говориться вартість послуги, яку необхідно сплатити.

  •          Заміна ІІН (ідентифікаційний код).

ІІН допоможуть замінити в податковій службу за місцем реєстрації/прописки. Для цього при собі обов'язково мати: паспорт з новим прізвищем, копії паспорта (1 і 2 сторінки), свідоцтво про шлюб, ідентифікаційний код з дівочим прізвищем, заяву. Заява на зміну ІІН пишеться на місці за прикладом.

  •          Заміна закордонного паспорта.

Досить часте питання, яке задають багато наречених: «Чи можна подорожувати зі старим закордонним паспортом?» Найбільш актуальний час цього питання, відразу після весілля. Бажаючи відправитися у весільну подорож, не бажаючи витрачати час на заміну документів, багато пар стикаються з проблемою, що не всі країни готові прийняти такого туриста чи надають термін для в'їзду не більше місяця. Відчуваючи, як на губах до сих пір поколює весільне шампанське, а крики «Гірко» луною відгукуються під дзвін келихів, прикладаючи свідоцтво про шлюб, молодятам доводиться обирати з наявних пропозицій, а не за покликом серця. Добре, якщо пропозиції збігаються з бажанням, а якщо ні? Вкладаючи в валізу весільні келихи, підв'язку нареченої, шампанське і весільні свічки, щоб знову хоч на хвилинку повернутися в свій день десь на відпочинку, молода все одно повертається до питання заміни паспорта. І так, що для цього необхідно?

В даний час в Україні видають тільки біометричні закордонні паспорти, щоб його отримати громадянину України необхідно звернутися в міграційну службу з низкою документів: паспорт громадянина України з новим прізвищем, копії паспорта, ідентифікаційний код з новим прізвищем, копія ідентифікаційного коду, оплачена квитанція, наявний закордонний паспорт на дівоче прізвище.

В процесі оформлення біометричного паспорта, співробітники міграційної служби самостійно зроблять новий знімок і візьмуть відбитки пальців.

  •          Заміна водійських прав.

Водійські права - це той документ, який можна не міняти, якщо при собі завжди є свідоцтво про шлюб або його завірена нотаріально копія. Термінова заміна водійський прав може з'явитися тільки в дорожньому транспортній пригоді для роботи зі страхової компанії. Відсутність замінених прав може вплинути на швидкість виплат.

Під час заміни документів, старі права на дівоче прізвище будуть вилучені державною установою. В процесі заміни водійських прав може бути видано тимчасове посвідчення, що дозволяє водити автомобіль. Додаткові іспити здавати не доведеться.

Поміняти водійські права можна в будь-якому відділенні ДАІ, не прив'язуючись до місця прописки і фактичним місцем проживання.

Необхідний перелік документів:

  1. 1. Паспорт з новим прізвищем.
  2. 2. Медична довідка.
  3. 3. 2 фото.
  4. 4. Наявні водійські права.
  5. 5. Заява, написане на місці.
  6. 6. Оплачені квитанції з держмитом.

Існує ще ряд документів, які змусять наречену поклопотатися:

  1. 1. Трудова книжка.
  2. 2. Страховий поліс.
  3. 3. Залікова книжка, якщо наречена студентка.
  4. 4. Банківський рахунок.
  5. 5. Пенсійне посвідчення, якщо таке є.

Заміна цих документів проста і не зажадає занадто великих клопотів, все що необхідно: взяти свідоцтво про шлюб і звернутися в компетентні органи. Залікова - деканат, трудова - відділ кадрів і т.д.

А ось документи, які точно можна не міняти - це права на рухоме і нерухоме майно. При бажанні продати або переписати своє майно на іншу особу, необхідно взяти з собою лише свідоцтво про шлюб. Наступні дії підкаже нотаріус.

Не варто відмовлятися від зміни прізвища перед паперовою тяганиною, приймаючи прізвище чоловіка, дівчина підкреслює свої почуття до коханої людини і важливість такої події, як весілля.

свадьбасвадьба 2018красивая свадьба