place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Книга побажань, як ще один спосіб зберегти приємні весільні моменти.

12/08/2017

Якщо молодим цікаво, що ще може ятрити душу так само сильно як і весільні фотографії, нагадуючи й повертаючи подружжя в перше сімейне свято, їх увагу повинно привернути такий аксесуар як книга побажань. Маленька та ефектна, вона підкреслює стиль весілля, коли як сама книга виявиться незамінним аксесуаром, в якому ще одне закохане подружжя не розчаруються. Весільний магазин Vizzara, не тільки готовий запропонувати широкий вибір даного аксесуара, але і з радістю розповість про те, якою може буту саме Твоя книга побажань.

Основні типи весільної книги побажань:

1. Рукописний весільний фотоальбом.

Основа такої книги повинна бути виготовлена ​​з простого фотоальбому на папері або картону. Щоб альбом повністю розкривав душевність всього заходу, парі варто почати його заповнювати ще в процесі підготовки святкування. Маленькі замітки до фотографії не тільки привернуть увагу гостей, а й автоматично викличуть бажання залишити приємні слова молодятам, до яких згодом пара додасть кілька нових знімків. Щоб фотографії напевно з'явилися в альбомі, наречений та наречена можуть запропонувати гостям скористатися фотоапаратом Polarоid з миттєвим фото.

2. Книга з вирізок або скрапбукінг.

Для виготовлення такої книги підійдуть будь-які деталі: мішковина, мереживо, газетні вирізки, атласні стрічки, таблички з монограмою та персоналізовані листи. Створюючи книгу побажань своїми руками, наречена створює воістину незвичайну прикрасу свого весілля, яке може підкреслити інші весільні аксесуари: келихи для молодят, папка, свічки «Родинне вогнище», подушку для обручок та багато іншого. Якщо наречена хоче, щоб книга і всередині була наповнена різними вирізками, для цього можна влаштувати невеличкий куточок Hand-made на весіллі, де спеціальна людина не тільки по черзі буде захоплювати роботою гостей, а й підкаже їм цікаві ідеї для декору.

3. Друкуємо свою книгу.

Ідея, яка з роками тільки набуває популярність і не думає здавати свої позиції. Відмінний варіант для Ретро весілля, Еко-весілля, Рустик та Вінтаж. Почнемо! Для того, щоб організувати куточок книги побажань, майбутнім молодятам знадобитися: старовинна друкарська машинка, красивий папір, краще за все якщо на ньому буде намальований весільний герб та ручка, що імітує перо,також підійде фотоапарат і різні аксесуари на розсуд винуватців урочистості.

Збираючи заповнені листи окремо від порожніх, наречений та наречена зможуть самостійно зібрати свою книгу побажань, доповнити яку надалі можна буде на річниці або інших сімейні свята.

Примітка: До друкарської машинці слід докласти яскраву й барвисту інструкцію по експлуатації. Написати її найкраще в легкій або жартівливій формі, щоб гості захопилися, а не втратили інтерес після першого речення.

4. Поштова скринька.

Роль поштової скриньки може зіграти додаткова скриня для грошей у формі будиночка або та сама книга, альбом. Для цього слід підготувати різнокольорові конвертики без адреси відправника. Вибираючи колір конвертика, який найбільше сподобається гостю, він вкладе в нього своє привітання, написавши своє ім'я, та ​​вкине лист в скриню. Друга альтернатива скрині - книга. За допомогою клею, гість приклеїть свій конверт в зазначеному місці, створюючи своєрідну кишеню, куди покладе свого листа.

5. Тканинний формат.

Книга побажань, яка виглядає по-справжньому затишно й по-домашньому. Зшиті окремі шматки тканини в одне покривало, створюючи надзвичайної краси шедевр. Після весілля покривало можна оформити в рамку під скло та повісити де-небудь на видному місці в будинку. Ідеальний варіант для Рустика, Кантрі і Еко-весілля. 

Примітка: Не варто зшивати клаптики в покривало до моменту заповнення. Викладати свої думки зручніше без емоційного навантаження іншого гостя, але після того, як всі слова сказані, саме гість може за допомогою кількох стібків створити Ваше полотно побажань. 

6. Розмальовка.

Для цього знадобляться послуги художника, який створить розмальовку з молодятами, близькими їм людьми, а також знайомими містами. Це може бути альбом або великі аркуші розмальовки на мольбертах. По-перше, це не типове розвага. По-друге, гості зможуть не тільки створити свій стиль картинки який їм подобається, а й дописати кілька приємних побажань.

7. Книга-анкета.

Нещодавно з'явилася новинка в весільної індустрії - книга-анкета. Крім звичних привітань та побажань, гості повинні будуть відповісти на кілька поставлених молодятами питань. Кілька прикладів, які можуть зацікавити нареченого та наречену:

  1. 1. Якою буде наша пара через 25 років, на Вашу думку?
  2. 2. Що нам потрібно зробити, куди з'їздити, що подивитися, прочитати в найближчі 5 років?
  3. 3. Як ми назвемо наших дітей, на Вашу думку?
  4. 4. Пам'ятайте день нашого знайомства? Розкажіть про нього.
  5. 5. Що Ви можете порадити нашій родині?

Питання в книзі побажань можуть бути абсолютно різного характеру, головне, щоб вони були цікаві майбутній сім'ї та гостям, які будуть на них відповідати.

7. Електронна книга побажань.

Чому б не перетворити книгу в електронний формат, який ніколи не потьмяніє, не порветься і не втратить свого блиску. У день весілля наречений та наречена можуть використовувати звичайний планшет, що дозволить залишити не просто записки, але й фото, а також відеозвернення. Підкреслити святковий настрій допоможуть заздалегідь підготовлені іконки і різні стікери.

8. Пазл.

Не завжди книга побажань може бути максимально схожа на складені листи в палітурці. Чому б не роздати невеликі елементи пазлів всім гостям особисто, зробити частиною сервірування або доповнити невеликий презент від молодих. З чого будуть виготовлені пазли, вирішувати тільки молодим, але це може бути листя для дерева на повний зріст, черепашки або велика галька для вази, дерев'яні елементи різного роду пірамідок.

В першу чергу весільний альбом побажань - це сувенір! Сувенір, який зобов'язаний зберегти пам'ятні моменти і нагадувати людині, яким важливим, теплим, душевним і щасливим був весільний день.

свадебные аксессуары 2018свадебные товарысвадьба 2018