place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Чоловічі обов'язки: яка вона користь від нареченого в підготовці до весілля?

01/26/2018

Поширена помилка всіх наречених - повісити на свої тендітні плечі всі підготовчі моменти до весілля. Хочеш зробити добре - зроби це сам! Гарне правило, але до весілля не має ніякого відношення. Навіть якщо наречена з дитинства уявляла своє весілля і вела щоденник, в якому розписувала всі весільні нюанси: весільний торт, подушки для обручок, фасон весільної сукні, формат весільного кортежу, наречений, як майбутній чоловік, теж повинен брати активну участь в організації весілля, щоб в результаті не відчувати себе на святі гостем, а бути повноцінним його господарем. Та й сама наречена, якою б сильною особистістю ​​вона не була, стане в нагоді моральна і фізична підтримка, тому що весілля - це в першу чергу стрес і тільки потім низка поздоровлень, дзвін келихів, море шампанського і щирих посмішок.

Залучаючи майбутнього чоловіка до організаційних моментів весілля, наречена здивується з яким ентузіазмом і бажанням майбутній чоловік прийде назустріч своїй коханій. З ним можна буде не тільки обговорити відтінок або колір весілля, а також вибір коробки для грошей, а й передати більше складні і важливі питання, повністю забуваючи про них.

Допомога від нареченого:

  1. 1. Весільний бюджет - це прекрасна перевірка для майбутнього чоловіка. У родині обов'язково, хтось повинен відповідати за доходи, витрати і загальне планування сімейного бюджету, так чому б це відповідальну посаду не передати в руки чоловіка? Організовуючи весілля, дівчата зможуть швидко зорієнтуватися в здібностях майбутнього чоловіка вести всі фінансові питання сім'ї. Вдалий розподіл весільного бюджету, покаже наскільки правильно чоловік вміє рахувати гроші і як правильно він вміє з ними поводитись, щоб в подальшому житті сім'я ні в чому не потребувала.
  2. «Моя хата скраю - нічого не знаю!» Навіть якщо весільний бюджет повністю переданий в чоловічі руки, активну участь нареченої дуже важлива в обговоренні і прийнятті рішень майбутньої весілля. Дружина - це права рука і головна помічниця чоловіка. Бути поруч, допомагати і направляти, ось вона головне завдання жінки, а то в іншому випадку можна отримати хаотичну і не організоване весілля, де образ молодих, весільні набори і концепція весілля зовсім не збігається між собою.
  3. 2. Паперова тяганина. Емоції в процесі організації весілля неодмінно будуть зашкалювати, щоб наречена ні про що не забула або не упустила, наречений може відповідати за подачу документів в ЗАГС, за підпис договорів по оренді автомобіля, ресторану, роботи підрядників. Весілля для чоловіків не менш важливий крок, але якщо наречена більше думає про зовнішній вигляд, то чоловік з холодним розрахунком більше готуватися до підводних каменів.
  4. 3. Весільні переговори. До цього пункту підходить пошук ді-джея, фотографа, весільного кортежу, відеографа. Одним словом, все, де потрібно перевірити техніку і її характеристики. Дівчата в цьому, як правило, мало що розуміють, а ось чоловіки, навіть які не захоплюються фотографією, практично відразу розберуться з чим їм доведеться працювати і чи варте воно тих грошей, які просить підрядник за свою роботу.
  5. 4. Вибір майданчиків і оренда меблів відбувається тільки в парі. Нареченому та нареченій повинні однаково подобатися місце проведення весілля. Жінки вибирають місце з естетичного боку, представляючи де буде проходити церемонія одруження, де будуть стояти банкетні столи, а де буде відбуватися всі веселощі, коли як чоловік приглядається до технічного боку, щоб в процесі підготовки не довелося займатися непередбаченими витратами, на додаткове освітлення, кондиціювання і т.п.
  6. 5. Весільний кортеж. Хто з чоловіків не розбирається в автомобілях? Відштовхуючись від весільної тематики, чоловік вибере саме краще для весільного кортежу, коли як нареченій необхідно буде подумати про декор. Прикраси на весільну машину вибирає наречена, але саме чоловік повинен простежити за тим, щоб в день весілля все було на своїх місцях.
  7. У парі наречений та наречена можуть обговорити весільний маршрут і таймінг, який обов'язково слід передати розпоряднику весілля, щоб в разі чого, він підганяв усіх присутніх. Пунктуальність на весіллі дуже важлива, це не тільки допоможе скоротити витрати, але і дозволить молодим використовувати всі задумки і ідею.
  8. 6. Розважальна програма ще один пункт до якого наречений може докласти свою руку. Особливо це актуально, якщо у нареченого відмінне почуття гумору і він є душею компанії. Чоловічий погляд допоможе створити незвичайну і неординарну програму, що порадує всіх гостей.
  9. При бажанні пара може зберегти або прибрати весільні традиції: коровай, благословення молодих, зв'язування рук за допомогою рушника, сімейне вогнище, знімання фати та інше.
  10. 7. Весільна подорож може стати прекрасним подарунком для нареченої. Нехай наречений сам вибере місце, забронює квитки, подбає про паспорти та візи, все, що потрібно нареченій - це насолоджуватися тим, що відбувається і бути щасливою. Про місце відпочинку, наречена може дізнатися вже безпосередньо в аеропорту.

Організація весілля - це тонкий підготовчий момент, який ні в якому разі не потрібно перетворювати в пекельні муки. Розподіляючи обов'язки, наречений та наречена повинні з радістю до них приступити. Якщо комусь і щось не подобається, рішення питання потрібно знайти обопільне, пере формулюючи завдання так, щоб ніхто з пари не сприймав її в багнети.

свадьбаорганизация свадьбыкрасивая свадьба