place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Незвичайні весільні традиції всього світу. Частина 2: Європа.

01/29/2018
        
  • ТРАДИЦІЇ КРАЇН ЄВРОПИ

БЕЛЬГІЯ славиться своїми короткими весільними бенкетами. Буквально після декількох перших тостів, залишаючи весільні келихи в сторону наречений та наречена їдуть у весільну подорож. Від'їзд молодих говорить про закінчення весільного банкету.

ШВЕЦІЯ, як країна вільний моралі має традицію, при якій дівчина, виходячи заміж вже повинна бути вагітною. Значення традиції - показати всьому світу, що дівчина може мати дітей і не має ніяких проблем з репродуктивністю. Швеція одна з небагатьох країн, яка не має проблем з демографією. Подібну традицію має країна Кенія.

ГОЛАНДІЯ. На відміну від звичного всім весільного плану заходи, Голландія перевернула все з ніг на голову. Голландська весілля починається з банкету і завершується реєстрацією шлюбу, після чого наречений та наречена висаджують біля свого будинку квіти. Найбільш популярний вибір молодят - біла лілія.

АНГЛІЯ. Коли українські пари в церкву несуть вінчальний набір, рушник і коровай, англійські наречені повинні мати під рукою велику скриню. Щоб перевірити силу і жіночу витривалість, наречена повинна підняти кришку скрині однією рукою, після чого підтримати її деякий час в повітрі. Англійкам доводиться добряче постаратися, щоб не опинитися слабачкою.

РОСІЯ. Традиція зняття фати знайома і українським нареченим, проте російські дівчата після зняття весільного аксесуара повинні передати свій головний убір незаміжній подрузі. Робити це необхідно з закритими очима, щоб вибір був абсолютно випадковий. Багато в чому традиція передачі фати нагадує вкидання букета нареченої. У Росії дівчата теж себе не обділили цієї традиції, вони кидають і букет нареченої, і передають нареченому весільну підв'язку.

АЛБАНІЯ. Всім добре відомо, як молоді проводять свою першу шлюбну ніч, і тільки в Албанії нареченому не до сміху. Після весілля наречена ще кілька днів не підпускає до себе свого чоловіка. Таке утримання говорить про те, що наречена відганяє злих духів від сім'ї.

НІМЕЧЧИНА. Перш ніж молоді зможуть сховатися від сторонніх очей в кінці весільного бенкету, вони отримують величезне поліно та пилку. Подружжя зобов'язані його розпиляти, що означає завершення банкету. Якщо ж молодята не осилять своє перше сімейне завдання, першої шлюбної ночі у них не буде.

ФРАНЦІЯ. Ще недавно на французьких весіллях молодим заборонялося цілуватися, зараз же традиція зайшла ще далі. Прощаючись з гостями і усамітнюючись, молодим не дають спокою галасливі гості, тому що вони зобов'язані вриватися в кімнату молодих і лякати їх.

ШВЕЙЦАРІЯ. Країна, в якій нареченій по-справжньому не пощастило. Щоб дружина не зраджувала, і ніхто не міг на неї задивлятися, дівчині прийнято обливати помиями і водити по всіх злачних місцях міста.

УГОРЩИНА. Країна з цікавою весільної традицією, яка показує хазяйновитість молодої дружини. На весіллі в центрі танцювального майданчика наречена виставляє свою весільну туфельку і гості, які хочуть потанцювати з молодою кидають туди гроші. До кінця вечора наречена поповнює сімейний бюджет і вже точно нікого не обділити увагою.

СИЦИЛИЯ. Одруження відбувається з процесом осипання молодих хлібними крихтами. Хліб обіцяє молодій сім'ї багатство і достаток.

ТУРЕЧЧИНА. Дорога турецького нареченого до своєї нареченої довга і емоційна. Ранок нареченого починається з приходу друзів, які ведуть молодого до перукаря, потім в хамам, потім до кравця за костюмом, потім на вечірню молитву і тільки потім до нареченої, де мулл пов'язує молодих узами шлюбу.


свадьбавечерняя церемониявеселая свадьба