place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Ні забобонам: твоє весілля в селі.

03/30/2018

Відсутність міської суєти і любов до природи - це основні ознаки того, що пари до душі Кантрі стиль. І, навіть, якщо наречений та наречена родом з невеликого поселення, що само собою призводить до неможливості організувати весілля в місті, відкриваючись до підготовки всією душею, будь-яке сільське весілля може дати фору всім міським святкуваням. Губишся з чого почати? Весільний магазин Vizzara готовий натякнути і навіть допомогти.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: РЕЄСТРАЦІЯ, БАНКЕТ, ВЕСІЛЬНА ПРОГУЛЯНКА

 

Місце проведення повністю залежить від того, чим володіють закохані і чого б їм хотілося отримати. Найпростіший варіант - це своя особиста ділянка або ділянка близьких родичів, які з радістю нададуть молодим свої маєтки. Більш складний варіант - оренда. В оренду можна взяти ангари, великі комори або побудувати шатерне містечко просто десь на узліссі чи в поле. Оформлення таких майданчиків повністю підвладне особистим побажання нареченого та нареченій. На відміну від ресторанів і кафе, які вже мають свою власну базу, під яку необхідно підлаштовуватися, сільська весілля - це чистий аркуш паперу. Молоді можуть творити ще біля витоків майбутнього і глобального весільного святкування.

Приємна особливість домашнього весілля в тому, що після того, як все закінчиться, сидячи з чоловіком в обнімку під зоряним небом, відпочиваючи після робочого дня з чашкою чаю в руках, пара буде згадувати про всі весільні подробиці, ніби вони знову повернулися в минуле. Сільське весілля зберігає не тільки приємні спогади, а й місця, де все відбувалося.

Жителям міських джунглів, які не уявляють своє весілля без природних мотивів, весільний інтернет-магазин Vizzara пропонує звернути свою увагу на заміські котеджі і ресторани під відкритим небом.

Весільна прогулянка в селі практично зведена до нуля. Щось можливо тільки в тому випадку, якщо біля населеного пункту є якась пам'ятка: водоспад, каньйон, дерево з давньою історією, заповідник і т.д. Використовуючи дари природи, фотоальбом пара розбавить захоплюючою фотосесія, якщо ж нічого подібного не існує або більш-менш підходяща пам'ятка перебувати занадто далеко, весільну фотосесію можна організувати в поле або у загону з тваринами. Коні красиві, статні і благородні тварини, спільна фотосесія дозволить підкреслити стилізацію, при цьому підкресливши унікальність, якої позбавлені деякі міські пари. Не менш захоплююче виглядають фотографії з козенятами, вівцями, собаками, котами, кроликами. Домашні улюбленці: коти і собаки, цікаво виглядають в святковому вбранні, наприклад, метелик, костюм, прикраси.

Якщо варіант з тваринами з якоїсь причини по підходить, наприклад, алергія, для весільної фотографії можна використовувати букви гіганти, рамки для фотографії, дзеркала, організувати затишний пікнік або зробити святкові гойдалки на гілки дерева з пишною кроною. Орендуючи ретро автомобіль, припарковуючи його в полі, винуватці урочистості разом з гостями можуть відмінно повеселитися, особливо, якщо вибір впаде на кабріолет.

До того ж ретро автомобіль - це прекрасна можливість заощадити на оздобленні. Досить додати кілька атласних стрічок і машина готова. Весільні прикраси на машину - це прерогатива сучасних автомобілів, які не дивують своїми формами так, як це роблять колеги з минулих епох.

Квітучі сади - це ще одне місце для романтичної і захоплюючої фотосесії. Підлаштовуючись до проведення весілля на момент цвітіння яблуні, вишні, сливи, черешні та інших фруктових дерев, пара не тільки насолодиться приємним ароматом, але і отримає вельми ексклюзивний варіант.

Прогулянкою подібну фотосесію теж назвати складно, проте скільки романтики буде витати в повітрі, спонукаючи пару на непідробні емоції. Гостей в цей час можна розважити невеликим фуршетом.

деревенская свадьбасвадьба в стиле Кантрисвадьба

ВЕСІЛЬНИЙ ОБРАЗ НАРЕЧЕНОГО ТА НАРЕЧЕНОЇ

 

Максимум природності і простоти повинно бути в образі нареченого і нареченої, та й в цілому в весіллі. Буквально на корені варто відкидати весільну сукню з пишною спідницею, і обирати найбільш підходящі варіант для нареченої наповнений легкістю і зручністю з використанням натуральних матеріалів. Прикладами можуть виступити стилі Рустик, Прованс, Шеббі Шик, деякі варіанти Ретро стилю, якщо тільки спідниця не багатошарова і не дуже приталена, що призведе до почуття дискомфорту, і, звичайно ж, сам Кантрі стиль.

Тканина для весільної сукні:

  •     Віскоза.
  •     Бавовна.
  •     Мереживо (дрібне і велике).
  •     Льон.

Весільна сукня нареченої в сільському стилі не може мати стрази та кристали.

Взуття максимально зручне і без зайвого декору. Шпилька і платформа будуть недоречні і виглядати безглуздо. З огляду на характер весілля, нареченій повиннен бути максимально зручно пересуватися по схилах, полях, лугах. Макіяж слід робити максимально природним, волосся прикрасить вінком замість фати. Якщо ж присутність фати обов'язково, вона повинна бути невеликою, щоб в процесі ходьби не чіплялася за траву, кущі та інші гілки.

На відміну від міського весілля, де все має бути ідеально в пропорціях, сільське весілля дозволяє нареченій самостійно виготовити свій весільний букет. Нічого страшного, якщо букет буде виходити асиметричним. Це тільки додасть йому родзинки і смаку стилю. Для його наповнення підійдуть різні польові квіти, лоза чагарнику, троянда, трава і будь-які сезонні квіти. Перев'язати букет можна стрічкою або мереживом, відштовхуватися слід від весільних аксесуарів, які наречена купила або зробила самостійно: подушка для обручок, весільні келихи, декоровані пляшки шампанського, запрошення на весілля, весільні свічки і інше.

Самостійно зроблений букет на весілля - це економія для бюджету, яка також вплине на бутоньєрки нареченого і свідків, квіткові композиції для весільного столу. Все це молода може зробити самостійно або залучити подруг. Зберігати зроблені букети варто в прохолодному і темному місці, наприклад, льох або холодильник. Якщо квіти зберігати в холодильнику, всю їжу варто з нього витягти. Подібне сусідство погано впливає на цвітіння і швидше зіграють злий жарт, ніж роль помічника.

Ось хто-хто, а наречений буде відчувати себе досить комфортно і розкуто. Класичні костюми, смокінги і фраку - абсолютно не знадобляться. Сорочка з натурального матеріалу, зручні штани, м'яке і практичне взуття, ось і все, щоб зовнішній образ нареченого зробить досконалим. З додаткових аксесуарів можна вибрати підтяжки або ремінь, метелика, капелюх, жилетку або кофту, якщо на вулиці прохолодно. Піджак на сільської весіллі доречний, але його наявність скоріше власне бажання нареченого, ніж гостра необхідність.

До того ж сільський стиль дозволяє нареченому використовувати яскраві тканини з принтом. Таким чином сорочка не обов'язково повинна бути однотонною, вона може бути в клітинку, в цятку або навіть в квіточку. Теж саме можна сказати про метелика і навіть про взуття. Організовуючи весілля в холодну пору року, замість зручних мокасин, черевик, наречений може віддати перевагу ковбойським чобіткам.

Зберігаючи традиційні погляди на образ нареченого, увагу слід звернути на світлі тони: коричневий, пісочний, беж. Тканина для костюма - льон.

жених и невестаневестажених

ВЕСІЛЬНИЙ ДЕКОР

 

У декорі Кантрі стиль дозволяє використовувати все, що знайдеться в особистому побуті або на горищі у бабусі і дідуся. Вози, ящики, бочки, металеві відра, тази, дробини, старі меблі, старий фарфор, срібні прилади, все це одним рухом руки зіллється з обраної тематикою.

З меблів потрібно вибрати дерев'яні столи, стільці або лавки, накрити їх скатертинами з натуральних матеріалів, найкраще льон і розставити польові квіти у вазах. Причому ваза може бути виготовлена ​​з чого завгодно: скляна банка, жерстяне відро, консервні банки та іншого на перший погляд невідповідного сміття. Незалежно від форм і розмірів, «вазу» слід декорувати скрапбукенгом, мереживом, мотузкою і мішковиною.

Весілля перепало на сезон врожаю? Магазин все для весілля Vizzara вважає вашу пару справжніми щасливчиками. Замість того, щоб витрачати шалені гроші на декорування весільного столу, головна прикраса може бути зроблено з того, що виросло на городі. Викладаючи овочі та фрукти на столах, немов скатертини-Раннер в центр: яблука, груші, гарбуз, баклажани і інші не швидко псуються продукти, виявляться вельми оригінальним рішенням. Доповнити такі прикраси можна невеликими статуетками в формі тварин: коза, корова, кінь, осел. Овочі можуть зіграти роль підставок для нумерації столу і іменної карти.

Красиве дерево або красивий чагарник, можуть стати своєрідною весільної аркою. Досить буде злегка додати відсутніх елементів в залежності від обраного місця і особистих переваг. Додатковий декор можна доручити зробити батькам або нареченому з його свитою. Старі одвірки, двері або віконні рами необхідно закріпити так, щоб вони могли втриматися і не впасти. Після, використовуючи тюль, стрічки та квіти, наречена завершить решту декору без зайвого клопоту.

 

ВЕСІЛЬНЕ ЧАСТУВАННЯ

 

На свіжому повітрі апетит розігрується як ні де! М'ясо - ось основний інструмент, з яким пара повинна попрацювати. Приготувати м'ясо можна на грилі і в печі: шашлик, свинячі рульки, крильця, запечена грудинка, для гарніру підійдуть овочі гриль, картопля фрі, салати зі свіжих овочів, домашній сир. Закуски можна подавати на дерев'яних дощечках, як це робиться в пабах. З напоїв: домашнє вино і різного роду наливки, коньяк. Щоб вгамувати спрагу, винуватцям урочистості варто запастися водою, компотами і соками домашнього виробництва.

Весільний торт обов'язково повинен бути без мастики з мінімальним використанням крему на коржах. Гості начебто повинні бачити торт зсередини. Замість великих і габаритних кондитерських шедеврів, маленький тортик, який будуть розрізати наречений та наречена можна доповнити тістечками і кексами. Фігурки для весільного торта, обов'язково повинні відповідати обраної концепції. Гумор ніхто не відміняв.

 

ВЕСІЛЬНІ РОЗВАГИ

 

Сільське весілля може нести тільки душевний та веселий характер. Музика і танці невід'ємна частина такого свята. Ідеально, якщо пара запросити музикантів, які протягом усього вечора будуть розважати гостей своєю музикою, роблячи невеликі перерви для роботи ді-джея. У разі, якщо весільний бюджет не розрахований на цілий бенд, живу музику на весіллі може організувати родич або друг, який вміє грати на музичному інструменті. Нехай друг зіграє для молодих мелодію для першого танцю.

Під час фотосесії з тваринами, гості можуть покататися верхи на конях, провести екскурсію по фермі або стайні, а також погодувати живність з рук. Не всім гостям це може прийти до душі, але, якщо в списку є городяни, які бачили корову тільки на малюнку, не забирайте у людини невеликі хвилини єдності з природою.

Увечері замість дорогого феєрверку, пара може організувати запалювання багаття і запуску ліхтариків в небо. До того ж хто відмовиться після активного дня посидіти з чашкою чаю і шматочком тортика у вогню за душевними бесідами?

Весілля в стилі Кантрі - це непогана можливо організувати конкуренто здатне свято за невеликі гроші. Розставляючи акценти на єднанні з природою, центром уваги буде не гламур, а любов і щирі почуття. На весіллі не повинно буди надмірностей і делікатесів, але буде домашній затишок і смачна ситна їжа. Відкидаючи забобони, сільська весілля може стати незабутнім

подружки невестысвадебный декоркрасивая свадьба