place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Правила зберігання весільного вбрання: до весілля, під час весілля і після весілля.

01/23/2018

Найскладніший вибір жіночого гардеробу - це вибір весільної сукні. Дівчата витрачають багато сил, часу і нервів, щоб вибрати свою ідеальну весільну сукню, але, якою б вона не було, і з якої б тканини не була виготовлена, в день весілля наряд нареченої повинен виглядати ідеально і ніяк інакше. Доречи як і після святкування! Бажаючи зберегти свою пам'ять, наречені піклуються про своє вбрання, намагаючись не тільки привести його до ладу, але і зберегти сукню на довгі роки.

Головні помилки по догляду за весільною сукнею:

  1. 1. Ні в якому разі не можна вішати весільну сукню за плечики. Це може привести до деформації наряду, що призведе його безформності. Сукню треба підвішувати за спеціальні петлі, які вшиті в бічних швах між корсетом і спідницею. Також сукню не слід зберігати на відкритому просторі. Прямі сонячні промені і пил, може зіпсувати тканину і його колір, як до весілля, так і після неї. Теж саме стосується і набори для весілля, особливо, якщо вони виготовлені з тканини, наприклад, подушка для обручок, підв'язка, весільний рушник.
  2. 2. Зберігати весільну сукню слід тільки в чохлах з натуральної тканини, наприклад, бавовна або в коробках з архівного картону. Штучні матеріали, можуть зіпсувати і знебарвити тканину або надати неприємний аромат, який може надовго вбратися у весільне вбрання.
  3. 3. Самостійна чистка без попередньої консультації може печально позначитися на весільному вбранні. Іноді краще не відмовлятися від допомоги професіонала.
  4. 4. Не варто зберігати сукню в пом'ятому вигляді і з плямою.
  5. 5. Сукню слід зберігати в сухому і провітрюваному приміщенні. Найбільш оптимальний варіант коробка під ліжком або чохол в шафі. Сирість ворог весільного вбрання, тому як швидко руйнує тонку тканину.

Прислухаючись до правил зберігання, дівчата зможуть надовго зберегти свою весільну сукню, яка стане особливим надбанням жіночого гардеробу.

БЕРЕЖЕМО СУКНЮ ПЕРЕД ВЕСІЛЛЯМ

Правильне рішення, яке зробить наречена, вибравши свій наряд - залишити весільну сукню в салоні на максимальний термін. На відміну від кошика для пелюсток, скрині для грошей, папки для свідоцтва, будь-які маніпуляції з головним нарядом можуть стати проблемними для створення ідеального образу нареченої. Невчасно помиті руки можуть привести до необережності, після чого весільний наряд доведеться в екстреній ситуації рятувати.

У разі якщо при транспортуванні або недовгого зберігання на сукні з'явилися надломи, нареченій може бути достатнім вивісити своє вбрання в звичній йому формі. Зазвичай 24 годин достатньо, щоб тканина випросталася і набула свій початковий вигляд.

Тканина, що ні випросталася природним чином можна піддати термічній обробці пара на мінімальній температурі. Своєрідною паличкою допомоги може послужити ванна кімната в процесі прийняття душу. Волога і тепле середовище благотворно вплине на зім'ятий матеріал, після чого сукню варто перенести в темну і суху кімнату.

Для більш стійких тканин і пом'ятих зон можна використовувати безпосередньо прасування або пар високих температур.

  1. 1. Пар високих температур: у домашню праску слід набрати дистильовану воду, поставити на максимальний режим і після повного нагріву на невеликій відстані від сукні слід випарювати зони м’ятого матеріалу. Щоб убезпечити себе від можливої ​​помилки, попередньо слід виконати цю ж процедуру на прихованому від очей місця.
  2. 2. Прасування: пропрасовувати ніжний матеріал весільної сукні варто тільки через чисту бавовняну тканину, складену в два ряди на мінімальній температурі.

ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО СУКНІ В ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ

Ощадливість нареченої до її весільного вбрання починається ще в процесі одягання. Щоб косметика випадково не залишилася на тканині, обличчя слід прикрити чистою серветкою. Руки попередньо слід вимити з милом, як нареченій, так і її подругам, які будуть допомагати одягати сукню.

Протягом усього вечора варто бути уважним у столу з напоями та їжею, щоб нічого не перевернулося і не забруднило наряд дівчини. Особливо уважним варто бути з тваринами, як домашніми, так і вуличними. Незвичний яскравий наряд може залучити домашнього улюбленця, після чого весільної сукні може бути непереливки.

Поправляючи макіяж, особливо, якщо справа стосується пудри, дівчині варто накинути на себе невеликий фартух, щоб ні залишки пудри, ні випадково упущена кисть, помада не залишили злощасних слідів на білій тканині.

У разі забруднення пляма ні в якому разі не слід терти, найкраще промокнути його чистою і вологою серветкою. Для впевненості очищення можна використовувати засоби для виведення плям без хлору і вибілюючих засобів.

УВАГА: Плямовивідник обов'язково слід протестувати на непомітному місці.

Після чищення, тканину ні в якому разі не потрібно вичавлювати і м'яти, залишки треба змити рясно водою. Сукня має висохнути в розправленому вигляді самостійно.

ЗБЕРІГАННЯ СУКНІ НА ДОВГІ РОКИ

Після весілля сукню обов'язково слід віднести в хімчистку. Щоб хімічна обробка не завдала шкоди весільному вбрані, наречена повинна зберегти етикетку за складом і правилам зберігання.

  1. 1. Матеріали, які не обійдуться без хімчистки: тафта, шифон, атлас, шовк.
  2. 2. Ручне прання допустима для поліестеру.
  3. 3. Машинне делікатне прання можливо тільки при відсутності додаткового дрібного декору на весільному вбранні: бісер, стрази, кристали, перли.

Не менш важливо не тільки вчасно і правильно почистити весільний наряд, але і подальше збереження.

  1. 1. Упаковуючи наряд в картонну коробку, його слід розташувати вільно без надлому. Починати складати сукню слід з спідниці, після чого акуратно в розгорнутому вигляді кладеться корсет.
  2. 2. Між складками сукні варто покласти папірусиновий папір з нейтральним рН.
  3. 3. Замість коробки може послужити чохол з бавовни, але тоді сукня необхідно підвісити за спеціальні петлі між спідницею і корсетом. Це дозволить зберегти форму весільного вбрання.
  4. 4. Місце зберігання повинно бути сухим, темним і добре провітрюваним. Це дозволить вберегти сукню від цвілі і поганого запаху.

Процедуру зберігання варто повторювати раз в чотири роки, подібна увага до вінчального наряду дозволить продовжити презентабельний вигляд на максимально довгий термін.

свадьбасвадебные товарысвадебная атрибутика