place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Весільний букет нареченої, зроблений своїми руками.

04/02/2018

Яка наречена не хоче, щоб на її весіллі було все так, як вона про це мріяла все життя, а образ настільки чарівним, щоб дівчина могла відчути себе справжньою королевою? Створюючи свій шедевр під назвою «весілля», краще, що може придумати дівчина, котра готується одружитися - це весілля своїми руками. Вкладаючи душу, створюючи весільні аксесуари своїми руками, винуватиця урочистості знаходить найлегший шлях і можливість вкласти всю себе, свої побажання і мрії в важливу і довгоочікувану подію.

Один із прикладів, про який не може мовчати весільний інтернет-магазин Vizzara - букет нареченої. Чи не простий і трудомісткий приклад, однак, бажання зробити все самому, призводить до того, що наречена максимально точно зможе підібрати всі необхідні матеріали для роботи за кольором, якістю і розміром. До того ж зроблений самостійно букет нареченої, може доповнити декор інших аксесуарів: подушка для обручок, бутоньєрка нареченого, весільні келихи, весільні свічки, весільна скриня, книга і папка для свідоцтва, прикраси.

Класикою весільного букета називають композиції з живих квітів. Мінус такого витвору флористичного мистецтва в тому, що він не довговічний. Максимально такий букет може прожити від одного до двох-трьох днів, залежно від підживлення стеблів і свіжості живої квітки. Весільний букет з штучних матеріалів інша справа! Такий букет залишиться з нареченою на все життя. А при бажанні вона зможе знову і знову використовувати його як головну прикрасу для святкового столу на річниці весілля або ж вдихнути друге життя в свій весільний аксесуар, зробив його головною прикрасою в образі, якщо пара зважитися оновити свої клятви. Все це неможна зробити з живими квітами, навіть якщо наречена після весілля надумає засушити свій букет. На відміну від штучних квітів, намистин, брошок та іншої фурнітури, засушені пелюстки дуже тендітні і рано чи пізно вони обсиплються, перетворюючись на попіл.

Що потрібно для роботи рукодільниці при виготовленні свого весільного букета:

1. Основа - мікрофон або портбукетниця.

Для основи наречена може використовувати мікрофон з губкою в верхній частині. Губка послужить для фіксації аксесуарів з короткою ніжкою або повною її відсутністю, готових створити головку букета: штучні квіти, шишки, намистини, атласні стрічки, гілки та інші. Застосовуючи штучні квіти на довгих ніжках, портбукетниця нареченій не знадобитися. Імітуючи популярну на сьогодні версію букетів на своїй ніжці, штучні стебла необхідно з'єднати разом і перев'язати атласною стрічкою, мереживом, мотузкою, мішковиною, в залежності від стилю весілля. Наприклад, весілля в стилі класик, гламур і ретро, ​​дозволяє комбінувати мереживо і атласні стрічки, а от весілля в сільському стилі, Рустик, Кантрі-стиль більше доречно із застосуванням мотузки і мішковини. Бракує ніжок в букеті - не біда! Весільний магазин Vizzara хоче звернути увагу нареченої на бамбукові стебла або пластикові трубки зеленого кольору на твердій основі.

2. Головка букета.

Основою для букета можуть служити не тільки квіти, при бажанні наречена може виготовити головку букета з чого душа забажає.

  •          Квіти штучні;
  •          Брошки;
  •          Намистини;
  •          Штучні фрукти, ягоди та овочі;
  •          Дари природи: шишки, гілки, жолуді, ялинові гілки;
  •          Фурнітура: вата, стрічки, органза, мереживо, полімерна глина, намистини, бісер, кристали, фатин, ґудзики, тичинки, флористична сітка, стрази;
  •          Папір: гофра, для упакування;

Одним словом, список предметів з яких наречена може самостійно зробити свій букет безмежний. Все, на що здатна фантазія дівчини можна втілити в реальність, головна умова - весільний аксесуар повинен підходити по концепції або відштовхуватися від пори року. Весільний букет з штучних фруктів прекрасно підійде літнього весілля, але нерозумно буде виглядати взимку, так само можна сказати про букет з елементами сніжинок, вати, шишок та в’язані елементів, завдяки якому букет утеплить зимовий образ, коли влітку в цьому немає абсолютно ні якої потреби.

Майстрині, які не на слуху знайома з рукоділлям, можуть самостійно виготовити квіточки. Для цього в роботі дівчини знадобиться фетр, форміран, полімерна глина і атласні стрічки. Вироби з фетру, відрізняються теплом і затишком, що підкреслює їх актуальність на зимовому весіллі в поєднанні з шишками, гілочками ялини, бавовною і в'язанням. Максимально наблизити букет до реалістичності допоможе фом і полімерна глина. Святково такі букети виглядають з доповненням страз, намистин, тичинок різного типу і брошок з кристалами. Універсальний букет - це букет з тканини і атласної стрічки.

Приїлася класична форма букета і хочеться на весіллі отримати щось незвичайне і непередбачуване? Букет з перлин або брошок може підкреслити неординарність мислення. Букет що складається з одних намистин, виглядає досить мінімалістично і вже точно не таким як у всіх. Доповнити намистини можна великими брошками, але в такому випадку необхідно бути дуже обережним. Розставляючи яскраві акценти, сукня нареченої з букетом з брошок має бути максимально простим, щоб наречена не виглядала занадто строкато.

Розставляючи акценти на сезонності, букет оформлений в ягодах, фруктах і овочах, повинен бути не тільки в букеті, а й в бутоньєрці і весільному декорі, наприклад, підставка під іменні картки.

Популярна форма бутона з атласних стрічок і тканини - троянда. Збираючи стрічку або тканину по спіралі, деякі краю майбутньої квітки необхідно звернути. Щоб сам квітка не втратив форму, його необхідно склеїти або зшити. Для основи квітки можна використовувати картон. Форма картону - конус.

Канзаши - це ще одна форма виготовлення квітки. Поєднуючи пелюстки з окремо нарізаних відрізків, зібраних в потрібну форму, наречена отримує об'ємну головку, здатна регулювати її розмір самостійно. Весільний букет з одної квітки, був спеціально створений для майстринь техніки канзаши.

Досить тендітні і невеликі за вагою - букет з паперу. Вирізаючи кожен пелюсток окремо, слід закріпити до обраної заздалегідь основі: крупна намистина, кулька з фольги, цукерка, загинаючи кожен край паперу в потрібно напрямку окремо після того, як кожен окремий пелюсток виявиться на своєму місці. Розташовується кожен бутон на мікрофоні в шаховому порядку за допомогою клею або нитки з голкою. Приховати всі недоліки і місця стику допоможе тейп-стрічка.

Доповнюючи букети бісером, майстри магазину все для весілля Vizzara пропонують використовувати тільки чеського виробництва. На відміну від китайського, він має однакову форму і зберігає презентабельність виду на довгі роки. Квіточки і пелюстки можна зв'язати за допомогою волосіні і тонкої пряжі.

Запорука успішного букета - знати не тільки з чого він буде зроблений, але і якої форми його хоче бачити винуватиця святкування

  • Букет-куля.
  • Міні композиція.
  • Букет- напівсфера.
  • Каскат.
  • Моно-букет.
  • Куля на стрічці.
  • Гілковий букет з довгим стеблом.
  • Букет довільної форм.

Не варто боятися робити букет своїми руками, насправді це не так вже й складно, проте дуже захоплююче. Ризик - благородна справа, особливо, якщо він межує з експериментом. Досить часто сама наречена дивується, отримавши в результаті незвичайний і шалено красивий аксесуар.