place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

За океаном: весілля в американському стилі.

04/06/2018

Не обов'язково жити в Америці, щоб зіграти весілля в американському стилі. Де б пара не перебувала: Європа, Азія, Австралія, організувати свято своєї мрії можна в будь-якому куточку світі і Україна не виняток.

ОСНОВНА КОНЕПЦІЯ: КОЛІР ТА ДЕКОР

Головний символ Сполучених Штатів Америки - прапор. Яскравий і вільний прапор синього, червоного і білого кольору в смужку з зірками, перетворить весілля в незабутнє свято з почуттям відкритості, відсутністю рамок і відкритого польоту. Американський стиль - це не тільки розставлені по периметру прапорці, декор може бути набагато цікавішим і привабливішим. Весільний інтернет-магазин Vizzara розуміє це, готовий запропонувати парам цікаві йдемо і весільні аксесуари для оформлення свята, наприклад, весільні набори.

Класичне уявлення американського весілля - це виїзна реєстрація з фуршетом, який надалі плавно переходить в бенкет. Тимчасові переваги проведення весільної урочистості у американців і українців збігаються - літо. В Америці вважають, що краще, ніж червневого весілля немає нічого, в Україні ж до певного місяця особливої переваги немає. Українці керуються комфортом і тільки маленький відсоток схильний до забобонів відмовляючись грати весілля в травні. Хто в травні одружитися, той все життя буде маятися, відкриваючи сезон з липня по жовтень, весілля в американському стилі - це природа, квітучі сади, спів птахів, заміські садиби і фермерські угіддя.

Червоний і зелений - це основні кольори для весільної арки. Червоні квіти з великою кількістю зелені, створюють неймовірно красивий тандем, який можна повторити в усіх флористичних роботах, в тому числі для бутоньєрки, букету нареченої і зачіски (вінок).

Святкові білі скатертини можна прикрасити червоними і синіми раннерами, на стільці повісити прапорці, атласні стрічки або паперові помпони. Сяючі гірлянди, розвішані над головами гостей, додадуть загальної романтичності і ніжності.

Фарфор на весіллі використовувати тільки білий, а ось серветки, номерки на столи, іменні картки та гостинці бонбоньєрки слід підібрати тільки в червоних і синіх кольорах. Все це при бажанні можна зробити своїми руками або попросити близьких допомогти. Нареченій точно ніхто не відмовить, а в день весілля гостю навіть буде приємно, що його роботою так активно користуються гості.

І не варто забувати про яскраві американські фішки: барбекю, американські фургончики з морозивом, Coca-Cola, будки для фотографування, хот-дог, картопля фрі, бейсбол, Голлівуд. Всі ці особливості зіграють молодим велику послугу, коли гості не тільки зможуть перекусити і розважитися, але послужить частиною весільного декору.

ОБРАЗ НАРЕЧЕНОГО ТА НАРЕЧЕНОЇ В АМЕРИКАНСЬКОМУ СТИЛІ

Америка - це країна, в якій наречена може експериментувати зі своїм образом так, як хоче цього сама. Країна вільних поглядів, ось якою прийнято вважати США. Однак, не дивлячись на настільки яскраву заяву, більшість наречених в Америці схиляються до класичної весільної сукні по фігурі в класичному білому кольорі.

Зачіска - добре всім відома легка хвиля. Макіяж простий та невимушений, але обов'язково з червоною помадою на губах. При всьому при цьому, дівчата все одно можуть обирати все, що їм хочеться! В день весілля наречена повинна відчувати себе самодостатньою, жіночною і максимально природною. Яскравий приклад, до якого прагнуть американські жінки - образ Мерлін Монро.

Наречений, як і саме весілля, втілення позитиву і яскравості. Не відмовляючи собі в задоволенні приміряти класичний синій костюм, сміливе рішення підкреслить незвичайна метелик і кеди замість класичної пари взуття.

КВІТКОВИЙ ДИЗАЙН (ФЛОРИСТИКА)

Багато зелені і тільки живі квіти! Флористи можуть використовувати сукуленти, троянди, анемони і будь-який зелений наповнювач. Букет нареченої, як і бутоньєрка нареченого виготовляються тільки в світлих тонах, а ось букети подружок і бутоньєрки свідків, слід розбавити яскравими квітами і стрічками. Використовуючи для бутоньєрки нареченого білу троянду, друзями слід замінити на червону.

ВЕСІЛЬНЕ МЕНЮ

Весільні картки меню прийшли в Україну саме з Америки, пов'язане це з тим, що в США на весіллях гостям пропонується право вибору: птах, риба або м'ясо тварини. Гості самі вирішують, яке вони хочуть гаряче блюдо, не обмежуючи себе у виборі.

Окрему увагу весільний магазин Vizzara пропонує приділити candy-bar. Місце, де політ фантазій необмежений: печиво у формі зірочок, класичний американський пиріг в фруктовою начинкою, кекси, панкейкі, американські солодкі напої обов'язково з трубочкою. Прикрасити ж стіл можна прапором або смугастої скатертиною.

Фінальний весільний десерт - торт, обов'язково повинен бути білого кольору з бісківіту. Прикрасити його можна живими квітами і фігурками нареченого та нареченої на самому верху. Торти в Америки зазвичай багатоярусні з яскравою подачею.

Молодим необхідно подумати про прилади. Ніж і лопатка для весільного торта, дозволяє закоханим разом розрізати свій весільний десерт, після чого поклавши шматочок на загальну тарілку пара пригощає один одного смачненьким.

Після весілля наречений та наречена, як правило, їдуть у весільну подорож, гості шикуючись в живий коридор проводжаючи закоханих в першу романтичну поїздку.

свадьба в американском стилесвадебное менюжених и невеста