place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Бонбоньєрки на весілля

Форми для солодощів Серця 10 шт
950-55
(2)
12,00 грн
Товар відсутній
Форми для солодощів Зигзаг 10 шт
950-54
(2)
12,00 грн
Товар відсутній
Новинки
Популярные в Категории

Весільні традиції, якими ж вони бувають різні! Деякі з них йдуть в далеке минуле, деякі з'являються у нас на очах, а деякі, навпаки, примудряються переродитися як птах Фенікс, розправляючи свої крила з новим гаслом перемоги. Однією з таких традицій можна сміливо назвати традицію дарування подарунків. І мова зараз йде не про подарунки для молодих, які все більше схожі на конверт з грошима, місце яким в весільній скрині, а про презент від нареченого та нареченої для свого гостя, які оформляються в невеликі коробочки під назвою бонбоньєрки.

Слово бонбоньєрка пішло з Франції, що в перекладі означає слово «цукерка» і дає пряме значення цього весільного атрибуту. Різні за своєю формою і структурі весільні бонбоньєрки можуть бути виготовлені з паперу, м'якого і щільного картону, тканини, головне, вони повинні виконувати свою функцію зберігання невеликого і найчастіше солодкого сувеніра в нагадування про весілля. Найбільш оптимальна кількість цукерок для бонбоньєрки - 5 шт. Кожна окрема цукерка несе в собі особливе значення, яке при бажанні наречений та наречена завжди можуть виділити:

  1. 1. Благополуччя.
  2. 2. Боже благословення.
  3. 3. Удачу.
  4. 4. Здоров'я.
  5. 5. Довголіття.

Популярні наповнювачі бонбоньєрки на весілля - це мармелад, зефір, горіхи і цукати в шоколаді, шоколадні цукерки, пряники і тістечка. Така увага до солодкого послужили перші з'явилися бонбоньєрки ще в 15-16 столітті. Тоді маленькі коробочки виготовлялися з міді, срібла і золота, наповнювалися тільки різними солодощами. Солодке вважалося ознакою розкоші, бідні верстви населення не могли його собі дозволити, а ось багатії не втрачали можливість підкреслити свій статус у суспільстві.

Згодом, коли солодке вже не така рідкість, а парам хочеться піднести більш практичний і цінний подарунок, молоді стали замінювати солодощі на різного роду сувеніри, які на пряму асоціювалися б з весіллям. Поки молодим після весілля залишаються на пам'ять весільні набори, для гостей більшої популярності набувають:

  1. 1. Мило ручної роботи з ініціалами або гербом весілля.
  2. 2. Брелоки.
  3. 3. Чай, кава, какао.
  4. 4. Магніти з фотографії про весілля або гербом.
  5. 5. Домашню начиння.

Бонбоньєрки для гостей можуть зіграти роль посадкових карт для гостя за столом. Процес дарування бонбоньєрки зазвичай відбувається в кінці вечора, коли гості розходяться по домівках і прощаються з винуватцями урочистості, але, якщо пара боїться, що під емоціями можуть зовсім забути про невеликі презенти для гостей. Коробочку з цукерками і посадкові карти можна з легкістю об'єднати по типу 2в1. Сідаючи за стіл відшукавши своє ім'я, гість безумовно не залишить без уваги міні-сувенір і забере його ввечері після банкету.

Щоб підкреслити стильну коробочку бонбоньєрки, молодята можуть її доповнити подарунковими пакетами, коробками під коровай і інший весільної поліграфією, комбінуючи всі в одному весільному стилі.

Показати більше
Відгуки
Новинки
Популярные в Категории