Мильні бульбашки, як ще одна весільна розвага.

Будь-яка мрія кожної пари - це організувати святкування, щоб воно зберіглося в пам'яті надовго. Одним з таких способів, сміливо можна назвати чарівну дитячу розвагу - мильні бульбашки. Легкі, що летять та переливаються всіма кольорами веселки бульбашки, піднімуть настрій абсолютно будь-якій людині, не залежно від віку і статі. Хитрощі організації, способи застосування, весільний інтернет магазин Vizzara спробує роз'яснити всі питання, які можуть з'явитися у нареченого та нареченої.

ВИДИ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

Найпопулярніший вид мильних бульбашок зустрічається серед дитячих іграшок. Пускаючи летючі маленькі кульки в повітря, діти отримують яскраві емоції і по-справжньому щирі посмішки від маленького і абсолютно не дорогого типу розваги. Але, вважати мильні бульбашки суто дитячим розвагою велика помилка. Чим і скористалися багато компаній по шоу-програмами, створюючи дивовижні програми, викликаючи незабутні емоції і залучаючи до самої програми як молодих, так і всіх присутніх гостей.

Дивно вже те, що мильні бульбашки це прекрасний спосіб розваги як для літнього періоду, так і в холодні пори року. Особливість бульбашок в тому, що вони замерзають при -7 градусах, перетворюючись в кульки з візерунками немов мороз намалював їх по вікну. Використовуючи дану технологію, майстри створюють дивовижний незвичайний ефект різнокольорової гірлянди.

Технології, що дозволяють створювати дивовижні фігури:

  1. 1. Мильні кульки великих розмірів з маленькими кульками всередині.
  2. 2. «Гусениця» - це тип прикрас, що переливається різними кольорами фарби один за одним.
  3. 3. Безліч маленьких бульбашок з тривалим ефектом.

Найбільший страх серед молодих - забруднити весільне вбрання. Однак це необґрунтоване переживання і повністю безпідставні. Сучасні технології мильних бульбашок створюються з матеріалів, які абсолютно не залишають слідів і липкого ефекту. І єдиним винятком для обмеженого використання мильних бульбашок, підлога з ламінату або кахлю. Дані поверхні після шоу з мильними бульбашками перетворюється на справжню ковзанку, за яким просто неможливо пересуватися, щоб випадково не посковзнутися. Якщо ж обрана майданчик все-таки покрита цими двома типами поверхні, організатори шоу-програм дбають про додаткове більш зручному покритті підлоги, наприклад, дерево. Найбільш зручне місце шоу-програми з мильними бульбашками - закрите приміщення без протягів.

Цінова політика шоу мильних бульбашок досить висока, самий мінімальний спосіб прикрасити своє весілля бульбашками - спеціальна машина, яку можна взяти в оренду на добу або кілька годин. У всіх інших випадках наречений та наречена або повинні будуть вкластися фінансово, або спробувати зробити все своїми руками. А для цього парі знадобляться спеціальні флакончики з незвичайною рідиною, використовувати яку можна самостійно або роздати гостям на момент першого танцю, розрізання весільного торта, обряду сімейного вогнища і багато іншого.

Професійні номера молоді можуть відшукати самостійно через пошук в Інтернеті або сарафанне радіо, а також є сенс звернутися за допомогою event-агентствам, спеціалізованих на різного роду організації свят. Співпрацюючи з величезною кількістю фірм, агентства пропоную абсолютно різні майстерні навички і цінову політику. Серед майстрів можна зустріти навички:

  1. 1. Кулі різних розмірів і кольорів.
  2. 2. Ефект в мильній бульбашці. Молоді можуть не тільки поцілуватися всередині міхура, а й станцювати повільний танець. Розвага цінять всі присутні, а діти будуть не проти спробувати даний тип розваги на своїй власній шкурі.
  3. 3. Дощ з мильних бульбашок.
  4. 4. Прикраси з піни виглядають дуже красиво та ефектно. Захоплююче дивитися не тільки як мильні діадеми прикрашають дівчат на весіллі, але і безпосередньо їх виготовлення викликає величезний ажіотаж.
  5. 5. Комбінування мильних бульбашок з додатковими ефектами: лазерне шоу, дим, колірний ефект.

ПОЦІЛУНОК ТА МИЛЬНА БУЛЬБАШКА

Чому б на весіллі не спробувати з не оселитися нехай і ненадовго в справжній мильній бульбашці? Це ж справжнісінька мрія дитини, яку з радістю втілять в реальність сучасні технології. Візуально величезну мильну бульбашку - це не ванна з піною, а справжнісінька куля в діаметрі близько одного метра і висотою з зросту нареченого та нареченої. До того ж мильні бульбашки настільки міцні за складом, що до них навіть можна акуратно доторкатися і вони не лопнуть. Звичайно, вони все також тендітні і повітряні, але, якщо в процесі руху наречений або наречена випадково доторкнутися до мильної оболонці, вона залишиться цілою. Щоб зберегти в пам'яті цей незвичайний момент, молодим обов'язково слід запросити фотографа.

МИЛЬНИЙ ФЕЙЄРВЕРК

Про популярність мильних бульбашок говорити не варто, варто лише відвідати десять весіль і на дев'яти з них, гості обов'язково зустрінуть повітряні кульки. Сьогодні мильні бульбашки замінюють осипання рисом, пелюстками троянд, вихід з РАГСу і церкви, прикрашають перший танець молодих, перший поцілунок і величезна кількість обрядів, надаючи моменту романтики і ніжності. Залежно від місця дислокації наречений та наречена можуть використовувати спеціалізовані машини або більш зручний варіант флакончиків. Флакончики легкі і нагадують візуально лак для волосся, що дозволяє їх без проблем транспортувати і також легко використовувати. Миттєво викликаючи належний ефект мильної і різнобарвного водоспаду під сонячними променями.

Для дітей мильні бульбашки - це іграшка і вони будуть з особливим азартом стрибати і бігати під ними, раз у раз луская нові кульки, що з'являються з машини, а для гостей - це не менш захоплююче розвага під час танцю на майданчику, під яким обов'язково захочеться поцілуватися і ще не один раз привітати винуватців торжества з цим знаменним днем ​​в житті нової сім'ї.

Мильна машина або іншими словами гармата працює від електрики, а це значить парі слід подбати про додаткові розетках неподалік від танцювального майданчика або будь-якого іншого місця дислокації, де планується використовувати мильний фонтан.

КВАДРАТНІ БУЛЬБАШКИ

Класична форма міхура - сфера, але як щодо того, що справжні майстри можуть здивувати гостей незвичайною подачею квадрата. Обумовити дану можливість слід з професіоналом, який прийде розважати гостей. Своєрідний ефект бомби, коли всередині мильної квадрата, знаходиться ще мильна бульбашка квадратної або сферичною форми. Для даної процедури, майстру знадобиться спеціальний каркас, але навіть вона викличе величезний фурор у справжнього скептика.

ПІННІ ГІРЛЯНДИ

Саме справжнє мистецтво - гірлянда мильних бульбашок. З рук майстрів можуть з'явиться бульбашки матрьошки, бульбашки різних розмірів і найдивовижніше, вони довгий час не будуть лопатися і радувати око глядача, викликаючи захоплення, захоплення і здивування. При бажанні розважити гостей можна невеликим майстер-класом, після незвичайного виступу майстра в пінної сфері.

МИЛЬНІ ВЕСІЛЬНІ ДІАДЕМИ

Мильні бульбашки можуть не тільки витати в повітрі, а створювати по істині дивні елементи прикрас. Єдиний коронований людина на весіллі - наречена, але мильні майстри можуть виправити ситуацію, коронував гостей. Слід зазначити, що найчастіше на цю авантюру погоджується діти, але воно того варте. Створюючи величезна кількість мильних бульбашок в котлі, незвичайний аксесуар зростає на очах у гостей і молодих, викликаючи ефект «Вау», особливо, після того, як отриманий результат вінчає голову. Надати ще більше ефектності і виразності в даному типі прикраси і розваги допоможуть фарби. Непоганий спосіб ще раз підкреслити колірну концепцію весілля, як це роблять весільні набори, квіткові композиції, пісочна церемонія і багато іншого.

ВОГНЕННИЙ МИЛЬНА ШАР

Основні складові мильної бульбашки: вода, мило і гліцерин, але закінчується на цьому фантазія людини? Звичайно ж ні! Розбити всі закони фізики, допоможе вогонь, що спалахнув через мильної бульбашки. Виготовити даний фокус дуже просто, достатньо використовувати спеціалізовану трубочку, просочену швидко запалюючим засобом і просто скористатися даною хитрістю в найнесподіваніший момент. Але, хоч би якою була технологія, слід насолоджуватися візуальним ефектом і не капати в спритності рук професіонала.

РІЗНІ ПО КОЛЬОРУ І В ДИМУ МИЛЬНІ БУЛЬБАШКИ

Найпопулярнішою дією на весіллях - різнокольорові мильні бульбашки. Будь-які маніпуляції з даним типом розваги обов'язково слід обумовити заздалегідь, тому що хороший професіонал не тільки зробить сферу рожевої, зеленої або райдужної, але і додає в нього дим. Що ще більше дивує і захоплює, примушуючи гостя від несподіванки розкрити свій рот.

ФОТОСЕССІЯ І МИЛЬНА БУЛЬБАШКА

Фотограф на весілля невід'ємна частина. Наречений та наречена занадто скрупульозна готуються до урочистості, щоб потрапити в таку недбалість, як відсутність професійного фотографа. Красиве весільне вбрання, щасливі посмішки, весільні келихи, прогулянки, гості та однією зі складових цього списку обов'язково будуть ті самі мильні бульбашки. Складність роботи з мильними бульбашками - вловити момент і зробити якісну фотографію, доповнить яку обов'язково дитячий погляд і незвичайний захват.

До того ж мильні бульбашки можуть бути дивним подарунком для молодих від гостей або батьків. Коли одного конверта недостатньо і хочеться, щоб саме про ваш подарунок говорили молодята, гармата з мильними бульбашками буде найвірнішим рішенням, за яке молоді закохані скажуть спасибі!

свадьбасвадебный интернет магазин киеввсе для свадьбы киев