Набір ікон для вінчання
0101002008

Отзывы:

(3) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

6120,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері
Ікона з образом Господа Вседержителя - одна з найпоширеніших в іконографії, оскільки основним смисловим значенням цієї ікони є те, що погляд Спасителя звернений до всіх і кожного, йому відомі всі помисли, і нічия душа не залишиться для нього закритою книгою. Сама назва говорить за себе – «Вседержитель». Він - вершитель доль світу, який несе в собі істину і милість тим, хто в ній потребують. На іконі Врятував зображений з однією рукою, складеної в заради благо словення знаку, інша рука тримає розкриту книгу, як символ життя і мудрості. Ця ікона зазвичай ставиться у розділі іконостасу.
Розмір 26 х 30 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Вінниця, Луганськ, Одеса, Харків, Донецьк, Миколаїв, Львів, Маріуполь, Севастополь, Чернігів, Сімферополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Полтава, Київ, Угнів, Тернівка, Деражня, Ланівці, Стаханов, Кам'янка, Сєвєродонецьк, Коломия, Щастя, Скадовськ, Костянтинівка, Антрацит, Ніжин, Торез, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

То, что нужно. Не дешевые, но за набор вполне приемлемая цена.

Красивые и качественные иконы.

Приятно, что по мимо стандартных комплектов у вас можно приобрести еще и иконы.

Акции и скидки