Набір ікон для вінчання
0101002008

Отзывы:

(3) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

6120,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері
Ікона з образом Господа Вседержителя - одна з найпоширеніших в іконографії, оскільки основним смисловим значенням цієї ікони є те, що погляд Спасителя звернений до всіх і кожного, йому відомі всі помисли, і нічия душа не залишиться для нього закритою книгою. Сама назва говорить за себе – «Вседержитель». Він - вершитель доль світу, який несе в собі істину і милість тим, хто в ній потребують. На іконі Врятував зображений з однією рукою, складеної в заради благо словення знаку, інша рука тримає розкриту книгу, як символ життя і мудрості. Ця ікона зазвичай ставиться у розділі іконостасу.
Розмір 26 х 30 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Севастополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, Чернігів, Донецьк, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Луганськ, Львів, Сімферополь, Полтава, Новомиргород, Долина, Волочиськ, , Зимогір'ї, Суми, Березань, Гайворон, Дніпрорудне, Вознесенськ, Дубровиця, Зборів, Корсунь-Шевченківський, Шумськ, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

То, что нужно. Не дешевые, но за набор вполне приемлемая цена.

Красивые и качественные иконы.

Приятно, что по мимо стандартных комплектов у вас можно приобрести еще и иконы.

Акции и скидки