Набір ікон для вінчання
0101002010

Отзывы:

(1) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

6940,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері
Ікона з образом Господа Вседержителя - одна з найпоширеніших в іконографії, оскільки основним смисловим значенням цієї ікони є те, що погляд Спасителя звернений до всіх і кожного, йому відомі всі помисли, і нічия душа не залишиться для нього закритою книгою. Сама назва говорить за себе – «Вседержитель». Він - вершитель доль світу, який несе в собі істину і милість тим, хто в ній потребують. На іконі Врятував зображений з однією рукою, складеної в заради благо словення знаку, інша рука тримає розкриту книгу, як символ життя і мудрості. Ця ікона зазвичай ставиться у розділі іконостасу. Розмір 32 х 37 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Кривий Ріг, Одеса, Луганськ, Севастополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, Львів, Чернігів, Вінниця, Харків, Миколаїв, Полтава, Маріуполь, Донецьк, Сімферополь, Яготин, Феодосія, Тетіїв, Сколе, Дзержинськ, Дебальцеве, Татарбунари, Очаків, Генічеськ, Миронівка, Єнакієве, Камінь-Каширський, Ізюм, , - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

Дорого, но очень качественно. Иконы покупаются не на один день.

Акции и скидки