Набір ікон для вінчання
0101002010

Отзывы:

(1) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

6940,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері
Ікона з образом Господа Вседержителя - одна з найпоширеніших в іконографії, оскільки основним смисловим значенням цієї ікони є те, що погляд Спасителя звернений до всіх і кожного, йому відомі всі помисли, і нічия душа не залишиться для нього закритою книгою. Сама назва говорить за себе – «Вседержитель». Він - вершитель доль світу, який несе в собі істину і милість тим, хто в ній потребують. На іконі Врятував зображений з однією рукою, складеної в заради благо словення знаку, інша рука тримає розкриту книгу, як символ життя і мудрості. Ця ікона зазвичай ставиться у розділі іконостасу. Розмір 32 х 37 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Донецьк, Вінниця, Севастополь, Маріуполь, Чернігів, Сімферополь, Дніпропетровськ, Київ, Луганськ, Одеса, Полтава, Буськ, Ірпінь, Новомосковськ, Селидове, Заставна, , , Тетіїв, Борзна, Могилів-Подільський, Дебальцеве, Деражня, Радехів, Рудки, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

Дорого, но очень качественно. Иконы покупаются не на один день.

Акции и скидки