Запрошення на весілля Лілії
707-SP-652

Отзывы:

(3) Написати відгук

Запрошення на весілля Лілії


Ціна:

3,00 грн

Товар відсутній
POLGRAF
Україна
Запрошення на весілля

Мінімальна кількість для товару "Запрошення на весілля Лілії" 10 .

Купити швидко

Опис товару Запрошення на весілля Лілії

ПРО ТОВАР

 

Весільна поліграфія - це частина весільного заходу, яка служить картою для кожного гостя окремо. Не залежно від його першого призначення: запрошення на весілля, бонбоньєрки, план розсадження, грамоти, листівки, весільна поліграфія допоможе і підкаже гостю основну ідею, концептуальний напрямок і приблизне місце знаходження гостя, коли молоді з'являться в дверях (зустріч, реєстрація шлюбу, ресторан) .

Весільне запрошення - це перше знайомство майбутнього гостя з наближенням заходом. У запрошенні прийнято вказувати максимально важливу інформацію, яка приблизно направить запрошеного в потрібне молодим русло: дата весілля, час і місце проведення, дрес-код, коротко можна вказати особисті побажання. При бажанні весільне запрошення може мати картку відповідь, в якому гість письмово дасть свою відповідь нареченому та нареченій про згоду або відмову відвідати святкування.

Примітка: Запрошення повинно максимально відповідати заданої концепції свята, доповнюючи весільні набори.

План розсадження гостей, для зручності запрошених розміщується біля входу в ресторан, щоб в загальній метушні ніхто не міг упустити своє ім'я і швидко міг знайти свій стіл.

Номер столів та підставки - це компаньйон плану розсадження, який підкаже гостю, де саме перебуватиме необхідний стіл.

Посадкова карта підкаже гостю, де знаходиться його місце за столом.

Бонбоньєрки - це невеликі паперові коробочки подяки з солодощами всередині, які наречений та наречена підносять своїм гостям в кінці вечора або в процесі привітання замість конверта, листівки які вони кладуть в коробки для грошей. Наповнення бонбоньєрок може бути різний, в залежності від побажань молодих.

Розважальна поліграфія - медальки, грамоти, гроші, наклейки на машину, носять виключно розважальний характер, який можна вписати в викуп нареченої, весільну прогулянку і в вечірню програму.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Існує величезна різновид весільної поліграфії. Останнім часом особливої ​​популярності набирають карти меню і програми весільного святкування. Доповнюючи і прикрашаючи своє весілля широкої різновидом поліграфії і весільними аксесуарами, молодим необхідно дотримуватися загальної концепції, щоб стиль і колір взаємодіяв від самих маленьких деталей, до вибору подушки для обручок, весільного шампанського, келихів, папки і інших товарів.

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Запрошення на весілля Лілії"


POLGRAF
Україна
Запрошення на весілля

Доставка - вся Україна


Дніпропетровськ, Миколаїв, Донецьк, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Київ, Чернігів, Севастополь, Запоріжжя, Луганськ, Харків, Львів, Сімферополь, Кривий Ріг, Полтава, Корюківка, Лисичанськ, Путивль, Бережани, Зоринськ, Вахрушеве, Миронівка, Буринь, Чоп, Токмак, Ясинувата, Дзержинськ, Чугуїв, Ямпіль, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

Цена подкупила больше всего!

Дуже гарний квітковий варіант.

Не знала про минимальный заказ, изначально заказывала 40 шт, но потом пришлось сделать дозаказ в колличестве 5 шт и мне пошли на встречу. Очень приятно, но пришлось напомнить магазину, что я у них делала первичный заказ. Так менеджер думаю не согласилась бы.

З цим товаром купують

Похожие товары

Акции и скидки