Набір ікон для вінчання
0101002004

Отзывы:

(4) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

2860,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері.

До образу Ісуса Христа, як Спасителя роду людського, звертаються не тільки з благаннями і проханнями. Ікона Спасителя в парі з іконою Богоматері також може послужити як вінчальна для молодят. Для цього обидві ікони повинні бути написані в одному стилі і в однаковому обрамленні. Рятівником вінчають нареченого, а іконою Богоматері – наречену. Ікони, придбані спеціально для вінчання, стануть запорукою успішної сімейного життя і будуть оберігати молодих подружжя. Слідуючи традиції, ці ікони можуть передаватися від батьків до дітей, тому купуючи їх, Ви робите внесок не тільки своє життя, але і майбутнє своїх дітей.
Розмір 19 х 21 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Маріуполь, Донецьк, Кривий Ріг, Київ, Вінниця, Чернігів, Харків, Сімферополь, Дніпропетровськ, Миколаїв, Луганськ, Львів, Одеса, Севастополь, Запоріжжя, Полтава, Малин, Свердловськ, Гірське, Старобільськ, Васильків, Житомир, Радехів, Гайворон, Мена, Міусинськ, Чортків, , Городня, Тульчин, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

За набор цена не такая уж и большая.

Иконы важный и необходимый атрибут на свадьбе, поэтому к выбору этого аксессуара подходила с особой ответственностью. У вас в магазине нашла то, что нужно. Забирала свомывозом, чтобы перпроверить и сразу если что поменять так как выбирала сразу из двух вариантов.

Как за комплект вообще не дорого!

Осталась довольна)))

Акции и скидки