Набір ікон для вінчання
0101002006

Отзывы:

(3) Написати відгук

Набір ікон для вінчання


Ціна:

4900,00 грн

Товар відсутній
Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Опис товару Набір ікон для вінчання

У комплекті дві ікони, Ікона Спасителя та Ікона Богоматері
До образу Ісуса Христа, як Спасителя роду людського, звертаються не тільки з благаннями і проханнями. Ікона Спасителя в парі з іконою Богоматері також може послужити як вінчальна для молодят. Для цього обидві ікони повинні бути написані в одному стилі і в однаковому обрамленні. Рятівником вінчають нареченого, а іконою Богоматері – наречену. Ікони, придбані спеціально для вінчання, стануть запорукою успішної сімейного життя і будуть оберігати молодих подружжя. Слідуючи традиції, ці ікони можуть передаватися від батьків до дітей, тому купуючи їх, Ви робите внесок не тільки своє життя, але і майбутнє своїх дітей.
Розмір 26 х 30 см


 

Поделится с друзьями в:
Особенности

Характеристики товара "Набір ікон для вінчання"


Kupola
Україна
дерево
без упаковки

Доставка - вся Україна


Луганськ, Донецьк, Чернігів, Маріуполь, Львів, Полтава, Миколаїв, Харків, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Кривий Ріг, Одеса, Володимир-Волинський, Апостолове, Мелітополь, Красилів, Семенівка, Мукачево, Ірпінь, Кам'янка, Самбір, Луцьк, Добропілля, Містечко, , Васильків, - всі міста України.
Доставка Самовывоз из магазина г. Киев, пер.Тбилисский 4/10, оф.116 Доставка по Украине отправляем в день заказа* /на следующий рабочий день Укпочтой, Новой Почтой Доставка по Киеву от 500 грн Бесплатная (50 грн при заказе до 500 грн) Международная доставка Укрпочтой Оплата наличными, безналичный расчет* Гарантия обмент/возрат товара в течении 30 дней* * Условия Доставки, Оплаты, Гарантии.
Отзывы покупателей

Как по мне дороговато, но для свадьбы не жалко. Качество важнее, вещь то не на один день покупается.

Ох и дорого,но за две того стоит.

Прекрасные иконы.

Акции и скидки