place Наш Выставочный зал - магазин: г. Киев, м.КПИ, пер. Тбилисский, 4/10, оф.110
График работы
Пн-Пт: с 10:00 до 19:00
Сб-Вс выходной

Отзывы

Готували мені індивідуальний набір: придумали дуже класний дизайн, врахували всі мої побажання і зауваження, завжди відповідали на дзвінки і смс, добре запакували товар і відправили. Я б сказала, що мені дуже сподобалось, але на мою оцінку вплинули два моменти:
1. Завжди затягувалися приготування, мені називають одну дату, а виконують на 2-3 дні пізніше.
2. Букет, який я замовляла приїхав уже з трьома відклеїними квіточками, прийшлось самій приклеювати їх назад, що трохи підпортило враження.
Але в загальному я цілком задоволена. Дякую дівчатам за шикарний набір, а Олександру Мусієнку за його терпіння і ввічливість.
Выражаю благодарность сотрудникам VIZZARA за качественный товар, и быструю отправку. Заказывала бокалы и набор для венчания, качество супер, ручная работа очень аккуратная, в живую выглядит все намного красивее чем на фото, отправили новой почтой (все запаковано аккуратно). Спасибо! Хорошей работы, приятных покупателей)
Приємно коли в магазині з клиєнтом панькаються. Я дуже нерішуча, прийшла щоб подивитись все самій і обирала ще довше, ніж на сайти да день до приходу. Все передумала, передивилась, але зі мною були вічлеві не дивлячись на те, сколькі і чого я купила.
Товар пришел по новой почте за пару дней. Получила, на месте посмотрела, расплатилась и довольная пошла домой. Все отлично.
Дякую за розуміння. Зробили все швидко, а ще й по індивідуальному замовленню. Магазин дуже намагається проявити себе з найкращої сторони, на що просо не можна не звернути увагу.
Взагалі в магазині уже багато товару. Я думаю, що відштовхуючись від ціни, тут є товар на будь-який гаманець. Мені нажаль не все сподобалось, що я шукала, проте, книжка, подушка та келихи в магаині просто суперові.
Мой заказ долго делали. Менеджер звонила пару раз, чтобы уточнить то, что я хочу. Присылали фото и мы оговоривали все онлайн. В целом я довольна магазином. Хорошее обслуживание и товар высокого качества.
Несколько раз заходила в сам магазин, присматривалась долго, а когда решилась скупиться на свадьбу, то не пожалела. Хороших вам клиентов.
Сьогодні зайшла в магазин і думала, що не вийду з нього. Коли готуєшься до весілля хочется все і відразу. Багато чого є на полицях, але вибір треба робити і він не з простих. Йдіть наречені, не пошкодуєте.
Магазин нашла очень быстро, если включить карту на телефоне, дольше 10 минут искать не придется. Сам магазин находится в дворах. Выбор хороший, есть где разгуляться, а если хотите скидки, то смотрите на сайте, там каждую неделю что-то да предлагают. Сегодня это были свечи.
Написать отзыв