Рушники для перев'язування рук
Рушники на весілля - це особливий і, мабуть, один з найважливіших атрибутів, який не раз буде задіяний на протязі всього свята. Поділяючи ролі, весільні рушники поділяються на чотири обов'язкові категорії: рушник під ноги, рушник під коровай, рушник під ікону, союзний рушник, а так само на супутні: рушник сватам і батькам.
Кожен з цих рушників займає особливе значення і виконує тільки свою роль на весіллі. Вони не взаємозамінні. З огляду, що з моменту появи першого рушника на весіллі пройшло вже занадто багато часу, і трансформація традицій стала неминучою під впливом сучасності. Кількість рушників значно зменшилася, що не сказати про їх значення. Так, сучасні наречені практично не займаються виготовленням цього аксесуара самостійно. У сучасному світі, коли ніщо не стоїть на місці і весільні клопоти збігаються з повсякденними турботами, купити рушник - це прийнятна практика, якої були обділені наші прабабусі, тому як їм доводилося створювати рушники самостійно. Рушники не продавалися, не передавались і ніхто не міг допомогти в його виготовленні. Колись наречені самостійно вивчали, підбирали найбільш підходящий візерунок або орнамент і виготовляли такий необхідний весільний аксесуар. Правильний візерунок, відповідний настрій є кожним твором мистецтва, завдяки клопіткої і тривалої роботі, рушники мали свою духовну цінність. І, хоч в сучасному світі, молодята зрідка замислюються про початкові цінності цього атрибута, покупка рушника для сучасного весілля - це скоріше правило, ніж виняток. Єдине, про що слід пам'ятати і трохи поцікавитися кожній молодій парі - значення візерунка.
Абсолютно кожен рушник, який зберігся до сьогодні, має своє чітке зазначення приналежність. Візерунок, напис, довжина - це все має сенс! Так, зупиняючи свою увагу на союзному рушнику або іншими словами рушник для зв'язування рук, молодим слід знати, що на відміну від інших видів рушників, його розмір - це сама відмінна риса. Він не великий, як вінчальний і не маленький, як під ікони.
Союзний рушник - це духовна складова молодої пари. Перев'язуючи руки він створює непорушний зв'язок і з величезною невидимою силою притягує майбутніх молодят один до одного, створюючи міцні сімейні узи і довге щасливе подружнє життя.
Як і будь-який інший рушник, союзний може бути ручної роботи, тканинний або друкований. В пару з хлібосольним, союзний рушник багатий на малюнок і не має особливих обмежень. Візерунок, орнамент, картинки, побажання, лики святих, птиці, одним словом все, що нареченому та нареченій спаде до смаку, може прикрашати цей весільний аксесуар.
Для ручної роботи характерні білі і червоні кольори ниток. Досить рідко, однак іноді зустрічаються рушники для зв'язування рук з чорними нитками. У разі тканиних, а тим більше друкованих рушниках, колірового обмеження і зовсім не існує. Політ фантазії дозволяє зробити цей аксесуар різнобарвним і непередбачуваним.
Союзний рушник по праву можна назвати одним з лояльних аксесуарів, який дають найбільшу свободу вибору, спираючись лише на два фактори: він повинен бути невеликим, і як будь-який з рушників виготовлений тільки на білій основі.
Пропонуючи вибір найбільш універсальних виробів, весільний магазин Vizzara допоможе майбутнім молодятам придбати не тільки якісний товар, який не викличе сумніву при отриманні, а й допоможе заощадить час і гроші нареченим. А широкий вибір виробів ручної роботи: весільні набори, прилади для торта, подушечка для обручок і інші, доповнять урочистість, перетворюючи її в надзвичайну казку.