Доставка та оплата

 

1. Міжнародна доставка в будь-яку країну світу з міста Києва

(докладно про додатковоу інформацію можна подивитися нижче)

 

2. Доставка кур'єром м. Київ

Вартість:

При замовленні товару на суму 500 грн і більше, кур'єрська доставка БЕЗКОШТОВНА.

При замовленні товару на суму до 500 грн, до вартості товару додається вартість послуг кур'єрської служби – 50 грн.

При доставці товару за допомогою Нової пошти на найближчий зручний клієнтові відділення м. Києва, клієнт оплачує послуги Нової Пошти додатково при отриманні товару.

Час:

Кур'єрська доставка по м. Києв працює з понеділка по п'ятницю в робочий час: з 10:00 до 18:00 (робочі дні).

При необхідності заздалегідь обумовивши з продавцем-консультантом зручний для клієнта час, кур'єри Інтернет магазину Vizzara.com.ua зможуть спланувати індивідуальний графік замовника.

Доставка після 19-00 обговорюється заздалегідь з продавцем-консультантом.

Доставка у вихідні дні обговорюється заздалегідь з продавцем-консультантом.

Терміни, час і вартість доставки товару:

Кур'єрська доставка відбувається на наступний день після замовлення товару або через день. Можлива доставка «день у день», або в зручні для клієнта терміни, однак це слід обговорювати з продавцем-консультантом.

При бажанні клієнт може уточнити час доставки свого замовлення у продавця-консультанта.

Vizzara.com.ua пропонує своїм клієнтам термінову доставку. Здійснюється вона протягом 4-х годин і оплачується додатково – 75 грн

Доставка 19-00 до 20-00 обговорюється заздалегідь з продавцем-консультантом і оплачується окремо 75 грн.

При бажанні клієнт може відмовитися від замовлення при доставці, сплативши тільки послуги кур'єра в розмірі 50 грн. У разі відмови з вини магазину – доставку не оплачується. Винятком є товар, який не підлягає обміну і поверненню за законодавством України.

Загальні дані:

Користуючись кур'єрською доставкою, клієнт отримує своє замовлення в зручному для себе місці (офіс, квартира). Перевіряється товар обов'язково у присутності кур'єра. Оплата здійснюється кур'єру.

В момент отримання товару, кур'єр від магазину Vizzara зобов'язаний видати чек.

Отримуючи товар за коштами Нової Пошти обов'язково слід перевірити цілісність упаковки, повноту його вмісту.

 

3. Доставка товару по Україні

 

В Крим доставки не здійснюються.

По Україні доставка здійснюється по засобам Новою Поштою, Укрпоштою, Интаймом на склад або відділення в місто або селище клієнта.

Вибираючи найбільш зручну транспортну компанію, клієнт може вказати свою адресу, на який кур'єр Укрпошти, Нової Пошти, Интайма доставить замовлений товар у зручний замовнику місце за додаткову плату згідно тарифів компанії перевізника.

Наприклад: відділення, склад Нової Пошти, можна вибрати http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices/ua

Підібрати відділення, склад за адресою: http://novaposhta.ua/frontend/nearest/ua

Відділення або склад Інтайм http://www.intime.ua/representations/

Вартість доставки по Україні:

Не залежно від основної суми зробленого замовлення, клієнт сплачує повну вартість свого товару + послуги перевізника (Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм)

*Як виняток може послужити Акція від магазину, готова оплатити доставку товару по Україні.

Вартість пропонованих послуг перевізника залежить від обсягу, наявності накладеного платежу і ваги посилки. Уточнити або самостійно підрахувати вартість посилки можна у продавця-консультанта або на офіційному сайті перевізника. Нова Пошта: http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ua

Тариф «Післяплати» Нової Пошти складає 2% від вартості замовленого товару і близько 30 грн клієнт оплачує за оформлення товару при його отриманні.

 

Терміни відправки товару по Україні:

Як правило, укомплектування замовлення займає один робочий день, а відправлення товару на відділення обраного клієнтом перевізника на наступний робочий день..

Можлива відправка «день у день», або в зручні для клієнта терміни, однак це слід додатково обговорювати з продавцем-консультантом.

Точну дату відправки підтвердженого замовлення повідомляє продавець-консультант інтернет магазину Vizzara.com.ua.

Після відправки замовлення кур'єр інтернет магазину Vizzara.com.uа отправляет Вам СМС повідомлення з номером декларації, за допомогою якого можна отримати свій товар.

Наші клієнти можуть відслідковувати переміщення свого товару за номером декларації на сайті Нової Пошти: http://novaposhta.ua/frontend/tracking/ua або на сайті Інтайм: http://www.intime.ua/shipment/

 

Терміни отримання замовленого товару:

ТМ «Vizzara» піклуватися про своїх клієнтів та їх спокій, пропонуючи швидке отримання замовленого товару. Якщо при замовленні клієнт не вказував свої терміни доставки, отримання товару, як правило, відбувається на наступний день після відправлення у другій половині дня. Невеликим винятком може бути віддалені міста і населеного пункта. Просимо звернути увагу, що ТМ «Vizzara» не може впливати на роботу перевізників. Для отримання товару в потрібні клієнтові терміни, переконливе прохання не зволікати із замовленням і робити його заздалегідь.

 

Для зручності клієнтам ТМ «Vizzara» надається графік роботи відділення та складів Нової Пошти: http://novaposhta.ua/frontend/warenhouses/ua і Інтайм: http://www.intime.ua/representations/

 

Можлива доставка кур'єром за вказаною Вами адресою у місті або будь-якому населеному пункті співробітником Нової Пошти. Для цього клієнт при замовленні товару повинен повідомити точну адресу доставки товару. ОБОВ'ЯЗКОВО зверніть увагу, що ця послуга оплачується додатково клієнтом за тарифним планом "Нової Пошти".

ВАЖЛИВО!!!

При отриманні товару на відділенні або складі, кур'єрської служби транспортної компанії ОБОВ'ЯЗКОВО слід розпакувати і перевірити цілісність товару, його комплекцію і якість. У разі невідповідності товару - не виходячи з відділення або складу перевізника, слід звернутися до менеджера, з проханням прийняти відмову, вказавши причину повернення. Співробітник транспортної компанії у цьому випадку зобов'язаний повернути клієнту сплачені гроші за товар і перевезення, після чого обов'язково слід вказати менеджеру ТМ «Vizzara» про те, що трапилося.

 

*Для того щоб отримати замовлений товар клієнта ТМ «Vizzara» потрібен номер декларації та документ, що засвідчує особу.

Якщо оформлення замовлення відбувається на юридичну особу, одержувач товару зобов'язаний мати при собі довіреність або довірливого лист від підприємства-замовника в довільній формі з «мокрою» печаткою.

 

4. Самовивіз із магазину в місті Київ

Адреса Виставкового залу (магазину):

м. Київ, пров.Тбіліській, 4/10, оф.116 (м. КПІ)

https://vizzara.com.ua/

Графік роботи Виставкового залу (магазину):

Пн-Сб з 10:00 до 19:00
Нд – вихідний

Без перерви

Оплата:

При самовивезенні клієнт оплачує тільки вартість самого товару.

Терміни отримання товару:

Будь-який товар в наявності можна придбати в магазині відразу. Маючи широкий вибір товару, весільний магазин Vizzara пропонує своїм клієнтом у режимі телефонного дзвінка завчасно забронювати необхідний товар. Роблячи вибір необхідного товару на інтернет-порталі, продавець-консультант магазину повідомить клієнту про готовність його замовлення по телефону, поцікавившись часом візиту.

 

5. Доставка в Передмістя Києва кур'єром

Передмістя:

Бортничі, Вишневе, Чайка, Чабани, Коцюбинське, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка.

Вартість послуг кур'єра:

При замовленні на суму до 2 000 грн до суми замовлення додається послуги кур'єра 150 грн.

При замовленні товару від суми 2 001 грн – доставка БЕЗКОШТОВНА.

Час доставки:

Кур'єрська доставка по Передмістю міста Києва відбувається протягом робочого дня з Понеділка по П'ятницю в робочий час: з 10:00 по 18:00. При необхідності можливий індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для цього клієнтові варто узгодити час доставки з продавцем-консультантом окремо.

Доставка у вихідні дні слід обумовити додатково з продавцем-консультантом.

Терміни:

Доставка товару в Передмістя Києва проводитися на наступний день або через день після дати замовлення.

При бажанні отримати доставку товару «день у день», чи в будь-які інші зручні для замовника терміни, слід обговорити заздалегідь з продавцем-консультантом.

Точний час доставки замовлення слід уточнювати у продавця-консультанта в окремому порядку.

Кур'єр доставить замовлення клієнта в точно зазначене місце: квартира, офіс, інше місце. Розпаковувати товар слід у присутності кур'єра. ОБОВ'ЯЗКОВО слід перевірити товар перед тим, як розплатитися з кур'єром і отримати від нього товарний чек.

Клієнт має право відмовитися від товару при доставці, у такому випадку слід сплатити тільки роботу посильного в розмірі 75 грн. У тому випадку, якщо повернення товару відбувається з вини магазину – доставку оплачувати не слід.

 

 

6. Міжнародна доставка

 

ТМ «Vizzara» відправляє товар у будь-яку точку земної кулі. Відправка товару відбувається за коштами пошти. Час доставки коливається від 5 до 35 днів, в залежності від країни.

Вартість пересилання оплачується заздалегідь. З міжнародними замовниками ТМ «Vizzara» працює по передоплаті. Здійснити оплату можливо через PayPal, або Western Union.

  

ОПЛАТА

 

1. Готівкою кур'єру при отриманні замовлення (лише по Києву та Передмістю або при самовивезенні)

 

У день доставки кур'єр ТМ «Vizzara» обов'язково передзвонить кожному клієнтові за одну годину до зустрічі, обговоривши її місце і час додатково.

Кур'єр ТМ «Vizzara» обов'язково доставить товар в офіс або квартиру, щоб клієнту було зручно розпакувати і перевірити своє замовлення. Перевіряється замовлення тільки у присутності кур'єра, після чого вноситися оплата.

Вартість:

При вартості замовлення до 500 грн., доставка оплачується додатково. До основної суми замовлення додається сума 50 грн умови тільки по Києву.

При вартості замовлення від 500 грн і вище – доставка БЕЗКОШТОВНА. Кур'єру слід сплатити тільки суму замовлення.

 

2. Оплата при отриманні товару на відділенні або складу компанії перевізника (доставки по Україні)

 

Послуги перевізника при доставці і у випадку з післяплатою оплачуються клієнтів додатково не залежно від суми товару.

В день відправки клієнти отримують СМС повідомлення від співробітника ТМ «Vizzara» з номером декларації для отримання товару.

Послуги, які слід сплатити клієнту в день отримання товару:

  1. 1. Послуги перевезення. Залежать вони від обсягу, ваги та наявності накладеного платежу. Середня вартість 35-70 грн. (більшу інформацію можна уточнити у продавця-консультанта або підрахувати на офіційному сайті перевізника. Нова Пошта: http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ua );
  2. Вартість товару .
  3. Комісію перевізника за повернення грошей (Післяплати). Так, наприклад, на Новій Пошті подібна комісія становить 2% від вартості товару і до 25 грн за його оформлення. Більш точні тарифи можна дізнатися на офіційному сайті компанії перевізник.

* Як виняток може послужити Акція від магазину, готова оплатити доставку товару по Україні.

 

3. Грошовий переказ на карту Приват 24 (ПриватБанк)

 

При поповненні картки Приват 24, комісія банку становить – 0 грн.

Щоб отримати необхідні реквізити, клієнт інтернет-магазину Vizzara.com.uа сообщает продавцю-консультанту обраний ним спосіб оплати, після чого йому приходить СМС повідомлення або лист на е-mail зі всіма необхідними даними.

Замовлення клієнта готується до відправки тільки після зарахування коштів на карту.

*Великою перевагою оплати на карту Приват-24 полягає в тому, що клієнт інтернет-магазину Vizzara.com.uа на оплачує комісію, як у випадку з Післяплатою.

 

4. Безготівковий розрахунок

 

СПД Мусієнко є платником Єдиного податку і без ПДВ.

Всі комісії сплачуються нашими клієнтами тільки у відповідності з тарифами банку.

Для підтвердження обраного замовлення, клієнтам досить вказати спосіб оплати продавцю-консультанту, після чого він надішле вам Рахунок-фактуру на е-mail клієнт. При бажанні клієнта інтернет магазину Vizzara.com.ua може представити всі необхідні документи СПД.

Товар для відправки формується тільки після зарахування грошових коштів і надання основних документів платника.