Свічки Сімейне вогнище
У цій категорії немає товарів
Свічка одне з найбільш давніх винаходів людини, яке у свій час коштувало дуже дорого, і дозволити її могли тільки найзаможніші люди. Перші свічки найчастіше виготовлялися з жиру тварин і іноді з воску. Великою розкішшю вважалися саме воскові свічки, вони не так сильно чадили, не мали неприємного запаху і чорнили стелі. Звичну форму свічки в середньовіччі надавав всмоктуючий жир папірус, в якому скачували свічки, трохи пізніше ХV столітті була винайдена спеціальна металева циліндрична форма.
Мріючи вдосконалити свічкове виробництво, щоб свічки не чадили і не пахли, основне своє вдосконалення свічка отримала у Франції в 1820 році, коли був знайдений стеарин. Виділяючи жирні кислоти з тваринних жирів, французький хімік Мішель Шевроле знайшов спосіб наблизити свічку до того, що людство має сьогодні. Мінімілізіруя виробництво, свічки миттєво подешевшали, а відсутність чада і наявність легкого запаху вже не так ускладнювали життя людини.
На початку ХХ століття на основі нафтового воску хіміками був винайдений парафін, на основі якого виготовляється велика частина сьогоднішніх свічок. Польська фірма Bispol не виняток. Використовуючи свічки фірми Bispol за основу своїх весільних прикрас, магазин Vizzara впевнений в своїх постачальників і якість товару. Парафінові свічки не чадять, не мають неприємного запаху, а термін експлуатації приємно дивує.
- 1. Тонка свіча висотою 24 см і в діаметрі 2,3 см, горить не менше 7-ми годин.
- 2. Товсті свічки висотою 15 см і в діаметрі 7 см, горять не менше 66 годин. Найчастіше товсті свічки використовуються для декору, і служить основною основою для сімейного вогнища.
Основні види свічок:
- 1. Господарські свічки - класична свічка з парафіну середньої очистки. Використовуються в побуті. Колір білий або напівпрозорий.
- 2 Столові свічки - свічки мають незвичну подовжену форму, виготовляються з кращого парафіну. Можуть мати різний колір, форму і аромат. Найчастіше ці свічки служать для декору.
- 3. Свічка пеньок не має потреби в спеціальній підставці, за якістю вона нагадує столові свічки. Досить економні свічки, тому як парафін залишається всередині форми, а не стікає як в звичайних свічках.
- 4. Церковні свічки - виготовляються з бджолиного воску, не призначені для використання в побуті. Швидко згоряють і практично не дають світла. Можуть чадить.
- 5. Свічка-таблетка - парафін заливається в алюмінієву основу, і служать для декору. Часто служить підсвічуванням для нічника або інших декоративних елементів.
- 6. Декоровані свічки - служать для естетичного настрою. Основне завдання прикрашати події, наприклад, весілля.
- 7. Гелеві свічки - свічки з гліцерину і желатину мають м'яку основу, яку обов'язково заповнюють в форму, наприклад, келих або ваза. Сама по собі маса прозора і не має запаху, але для більш естетичного вигляду, майстри додають різного роду фурнітуру, камені, барвник і аромат, що дозволяє з підсумковим варіантом бути конкурентно спроможним елементом декору.
Матеріали при виготовленні свічки:
- 1. Парафін - один з найпопулярніших матеріалів по виготовленню свічок з початку ХХ століття.
- 2. Бджолиний віск - натуральний продукт виготовлений бджолами. Досить дорогий, тому використовується тільки для виготовлення церковних свічок.
- 3. Пальмовий віск - натуральний продукт, однак на відміну від бджолиного воску, продукт більш твердий і зажадає більше енергії при згорянні.
- 4. Стеарин - колись головна сировина для виготовлення свічок, сьогодні стеарин додають в парафін надаючи свічок щільності, що дозволяє легше працювати з готовим матеріалом.
- 5. Гліцерин - прекрасний матеріал для працівників hand-made.
- 6. Жир тварин практично не використовують зараз для виготовлення свічок. Натуральні свічки з жиру тварин коптять і мають неприємний запах.
- 7. Гель - це матеріал, здатний створювати свічки будь-яких форм і розмірів.
Весільний магазин Vizzara використовує тільки парафінові свічки. Цей матеріал досить хороший в експлуатації і ніколи не забруднить білосніжна весільна сукня нареченої, він прекрасно подається робіт майстрам hand-made, а його терміни експлуатації дозволяють використовувати весільний атрибут ще довгий час. Весільні келихи і весільні свічки можуть стати постійним супутником наступних роковин і ювілеїв.