4 відмінних способів отримати на весіллі той самий довгоочікуваний подарунок.

Представляючи свою першу шлюбну ніч повну романтики і ніжності, багато молодят зізнаються, що перш ніж в пориві пристрасті кинутися в обійми один одного, закоханих цікавить весільна коробка для грошей з конвертами і подарунки. І якщо з конвертами все більш-менш ясно, то з матеріальними подарунками все набагато складніше. Швидше за все, жоден з них не буде придатний, а якщо щось і трапиться більш-менш підходяще, що не буде підходити колір, стиль або форма. Посміхаючись кожному розкритого презенту, усвідомлюючи, що гості витрачали на його вибір час і сили, яке ж прикрість накриває нареченого та наречену, коли пара розуміє, що подарунок не покине рідну коробку і буде припадати пилом на горищі або в найдальшому кутку коморі. Щоб це уникнути, весільний інтернет магазин Vizzara пропонує розглянути молодятам систему складання необхідних подарунків. 4 способів отримати необхідний подарунок на весіллі від гостя.

Спосіб №1: Складений список бажаних подарунків.

Слово «подарунок» в першу чергу асоціюється з сюрпризом, що до сих пір щільно засіло в головах і призводить до того, що гості, як правило, дарують щось неактуальне. Виправити ситуація можна і навіть слід самостійно складеним списком бажаних подарунків, який надалі буде надано гостям. Список подарунків зобов'язаний складати в собі не тільки чітку назву, номер і колір моделі, а й місце, де можна купити необхідний молодим презент з вказаною ціною.

Чим гарний це спосіб: Все, що необхідно зробити гостям, це зайняти один з подарунка в списку так, щоб всі гості знали, що, наприклад, дядя Коля по лінії нареченого придбає в подарунок мікрохвильову піч. Це дозволить позбутися від повторів і піднести все найнеобхідніше.

Чим поганий цей спосіб: Повна відсутність сюрпризу, до того ж серед гостей обов'язково знайдеться людина, яка скаже: «Я краще знаю, що необхідно молодій сім'ї» і зробить подарунок на свій розсуд, а дякувати необхідно за все подарунки.

Спосіб №2: Свій власний сайт на весілля.

Власний сайт подарунків дозволить не тільки вказати номер моделі, а й підкріпити фотографію, щоб візуалізувати необхідний предмет з повною інформацією всіх характеристик.

Чим хороший цей спосіб: В онлайн режимі найлегше розібратися, який подарунок вже зайнятий, а який подарунок ще вільний.

Чим поганий цей спосіб: Завжди є гість, у якого немає інтернету або який взагалі не знає, що з ним робити. Підлаштовуючись під кожного гостя, наречений та наречена повинні тримати руку на пульсі і, можливо, зайняти подарунок замість гостя, у якого немає доступу до Інтернету.

Спосіб №3: Гроші в подарунок.

Іноді мрії можуть занадто дорого коштувати і реалізувати їх одному гостю досить складно. Повідомляючи гостям, на що саме пара хоче витратити подаровані гроші, прохання про грошовий еквівалент в кожному конверті вже не буде виглядати так дивно.

Чим хороший цей спосіб: Гроші - це завжди самий універсальний подарунок, якому знайдеться найнеобхідніше застосування в будь-який час.

Чим поганий цей спосіб: Мінусів у конверті з грошима немає, єдине, є негласне правило, що менше 100 $ дарувати не прийнято.

Спосіб №4: Весілля для двох.

Якщо немає гостей, немає і дурних подарунків, з якими не доведеться розбиратися або відкладати в довгий ящик.

Чим хороший цей спосіб: Весілля для двох не зажадає великих витрат, парі не обов'язково купувати весільні набори та весільні прикраси. Зупиняючись тільки на найнеобхіднішому, решту грошей пара може витратити на необхідні елементи домашньої обстановки або виконати свій подарунок-мрію.

Чим поганий цей спосіб: Ще з народження родичі мріють про те, як улюблене чадо піде під вінець з криками «Гірко», піснями, танцями і шампанським. Позбавляючи родичів цього свята, вони можуть затаїти злобу і образитися, нехай і на короткий час.

свадебная коробка для денегсвадьбасвадебные аксессуары