Аерофотозйомка, знімаємо весілля на висоті пташиного польоту.

Мріючи про весільну фотосесії з висоти пташиного польоту, сучасним парам вже не потрібно орендувати вертольоти або вигадувати щось над ординарне, щоб отримати бажаний знімок, достатньо лише взяти в оренду дрона. Розширюючи можливості професіоналів завдяки сучасним технологіям, наречений та наречена можуть використовувати будь-який ракурс, щоб передати всю красу обраної місцевості для проведення весілля. Вивчити технологічні новинки ближче і максимально якісно підготуватися до весілля, допоможе стаття від магазину все для весілля Vizzara про фотографії з висоти.

Краса високих знімків говорить сама за себе. Уявляючи, як закохані їдуть по порожній дорозі, а навколо пролягли золоті поля або крони пишних дерев, надає весільного альбому особливої ​​енергетики, невимовної краси і просто заворожує на місці. Пара немов потрапляє в кіно, отримуючи якісні знімки і незабутній результат.

БЕЗПІЛОТНИК. ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Безпілотник - це керований людиною на відстані міні пристрій, здатний підніматися в височінь і рухатися за вказаним напрямом. Дрони з камерами, роблять фотокадри за запитом оператора або знімають повноцінні відео. Використання дрона біс сумніву забезпечують пару дивовижними фотографіями, повних простору. З кожним роком, безпілотники набирають популярності, з'являючись списках, як частина послуги.

ЧИМ ПОПУЛЯРНА ФОТОСЕССІЯ З ВОЗДУА?

Популярність аерофотосессіі обумовлена ​​новизною. Молоді отримують фотографії з різних ракурсів в будь-якому місці без постійно бігаючого по периметру фотографа, при цьому якість самої фотографії не змусить засумніватися в своєму рішенні. Безпілотник прекрасно охопить абсолютно всю територію де проходить весілля, в одному кадрі вмістить всіх гостей або навпаки може зробити прицільний постріл, наприклад, як молоді знімають головні прикраси з подушечки для обручок.

ЧИ МОЖЕ ПЕРЕШКОДИТИ РОБОТА ДРОНА (ШУМ)?

Знайти абсолютно безшумний дрон вийде. Безпілотники піднімаються вгору завдяки розташованим в механізмі двигунів, видаючи певний шум. Магазин весільних аксесуарів Vizzara пропонує тримати дрона на відносній висоті в момент весільної клятви або важливого для закоханих етапу, весь інший час, шум мотора швидше за все буде помічений, але викликати це роздратування – не повинно.

ЯКІСТЬ ФОТОГРАФІЇ

Якість фотографії повністю залежить від весільного бюджету і обраної парою камери. Відштовхуючись від особистих побажань і бажаних результатів, фахівець запропонує найбільш підходящу модель, здатну втілити мрії в реальність. Весілля - це не час для економії, набуваючи найкращу весільну сукню, весільні келихи, якісна аерозйомка ще один спосіб зберегти в пам'яті всі подробиці.

ОПЕРАТОР ДРОНУ

При бажанні заощадити, багато пар думають, що основою фотограф, також може приміряти на себе і роль оператора безпілотника. На жаль, це не так! Структура роботи двох фахівців досить сильно різнитися і там, де може працювати стаціонарний фотограф, дрон просто не підходе і навпаки. Не варто ризикувати і просити одну людину робити подвійну роботу, хай краще, кожен займається своєю роботою і наповнить фотоальбом якісними роботами.

Щоб дві зйомки доповнювали один одного, фахівці повинні познайомиться і обговорити майбутню спільну роботу.

Пам'ятаємо, що фотограф працює з молодими протягом усього святкового дня, від моменту зборів, до нарізування весільного торта, коли як дрон, літає над закоханими в певні весільні етапи: виїзна церемонія, весільна фотосесія і прогулянка. Максимальний термін аерозйомки 2-3 години, після чого молоді отримують від 20 до 40 незабутніх кадру. Залежно від камери і підсумкового результату, пари можуть отримати двохвилинні відео з висоти пташиного польоту, які можна додати в весільне відео або створити весільний кліп.

ЧИ ПОТРІБЕН ДОЗВІЛ ДЛЯ РОБОТИ ДРОНУ?

Все залежить від місця проведення зйомки! У громадських місцях аерозйомка не вимагає яких-небудь дозволів, проте, якщо весілля проходить на приватній території, господар обраної місцевості повинен дати парі умовне, а краще письмовий дозвіл про те, що він не проти використання безпілотника, щоб в разі чого не сталося непорозуміння. Не варто боятися цієї невеликої додаткової роботи. Наречена може її доручити своєму нареченому, враховуючи, що основною підготовкою займається саме слабка стать, поки сильний займається своїми справами, працює і лише місцями ділиться своїми ідеями. Чим більше чоловік задіяний в організації своєї власного весілля, тим дорожче для нього буде підсумковий результат.

НА ЩО ТРЕБА ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 • По закону.

Влітку 2018 року парламент України вів нові правила у повітряному просторі нашої країни. Навіть найменший дрон до двох кілограмів з камерою може літати вдень, проте й з усього.

Польоти заборонені:

 1. 1. Над природоохоронними об'єктами потребує опіки чи піклування СБУ, Нацгвардії, МВС, Міноборони, Поліції, УДО, військовими та правоохоронними органами;
 2. 2. З/Д, морські вокзали, порти, дороги державного призначення, промзони і електро/гидростанциями.
 3. 3. Обов'язково доведеться отримати дозвіл на польоти над центральними вулицями міста, а також заборонено використовувати дрони в місцях і лініях електропередачах.

ЩЕ ТРОХИ ПРАВИЛ (УМОВИ ЗЙОМКИ)

 1. 1. Підніматися вище ніж на 500 метрів дрони не мають права.
 2. 2. Знімати людей можна не менше ніж на відстані 30 метрів.
 3. 3. Дітей віком молодше 12 років - 50 метрів.
 4. 4. Групи людей від 12 осіб - 150 метрів.
 • Знайди місце для аерозйомки.

Ідеальне місце для аерозйомки - це місцевість з великим оглядом. Ідеально підходять лісові галявини, водойми, берег моря або океану, гірські хребти, пустелі, поля, заміські будинки з великими угіддями.

Увага!!! Безпека понад усе. Не варто довіряти людям, які пропонують зробити дивовижну зйомку з висоти пташиного польоту за супернизькою ціною. Обов'язково вибирайте професійне обладнання, а не вертольоти або літаки на ручному управлінні з неякісними камерами. Найменше пара хоче отримати травму або аварію в день «Х», тому що саме невдале подія запам'ятається найкраще.

ЗЙОМКА НЕМОЖЛИВА

 • Погана погода.

Робота безпілотника неможлива під сильним дощем і різкими поривами вітру. Ці показники повинні бути основними для пари, яка вибирає місце проведення торжества. При цьому великий плюс «птахів», вони абсолютно не боятися холоду і навіть великого морозу.

 • Великі плани.

Правила та умови зйомки говорять самі за себе, великих планів пара ніколи не отримає, цим повинні займатися професійні фотографи.

 • Тільки відкриті простори.

Найбезстрашніші пари, які готові ризикувати своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких, використовують дрони в приміщенні, проте нечітка робота професіонала або випадково з'явилася в непотрібний час і непотрібному місці дитина, може привести до непоправних ситуація. Щоб уникнути будь-які травми, дрони найкраще залишити на зйомки на свіжому повітрі.

Ось, мабуть, і все, тепер пара знає, як правильно підготуватися до повітряної фотосесії, щоб все було правильно і ідеально. Залишилося підібрати гарного професіонала і насолодитися дивовижними кадрами, коли після весілля, пара буде заповнювати весільний альбом і перечитувати книги побажань.

свадьбажених и невестасвадебная фотосессия