place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Алкоголь на весіллі і як правильно його розрахувати.

12/26/2017

Ще одне важке питання, яким обзаводяться молодята: скільки алкоголю необхідно купити, щоб його було достатньо, але в той же час не було в надлишку? Спираючись на основний і затверджений список гостей, кількість алкоголю в надлишку може зіпсувати весілля, як і на оборот зіграти злий жарт від його нестачі.

Потрапляючи в стіни ресторану або кафе, після знайомства з інтер'єром, молодим пропоную вивчити меню. Залежно від типу обраного місця, адміністрація встановлює суму мінімального замовлення, яку молоді просто зобов'язані вписати в свій весільний бюджет. Перевищувати його чи ні, вже справа кожного, однак, відштовхуючись від загальної суми мінімального замовлення, існує приємна особливість доставляння продуктів харчування, алкогольних і безалкогольних напоїв. І так, але скільки ж необхідно брати алкоголю, якщо мінімального замовлення точно не вистачить, а купувати додатково навіть по ходу веселощів дуже дорого? Однозначно самостійні закупівлі більш доцільні, й тут можна трохи перестаратися.

Основні факти, які можуть вплинути на необхідну кількість алкоголю.

  1.  1. Чим більше гостей, тим більше алкоголю потрібно парі. Кількість тостів безпосередньо залежить від можливих витрат.
  2. 2. Вікова категорія: діти, молодь, люди похилого віку. Найменші і більш старше покоління, категорія людей, які взагалі не вживають алкогольні напої або практично не п'ють. Для цієї категорії слід запастися безалкогольними напоями і водою. Молодь, ось основне джерело витрат. Попередньо варто розрахувати пріоритети в напоях і особистих побажаннях. Найчастіше гості вважають за краще весільне шампанське.
  3. 3. Пора року. У теплу пору в пріоритеті стоїть використовувати легкі алкогольні напої, в холодну міцніші. Зігріваючі або прохолодні напої й коктейлі також можуть містити алкоголь. Весілля в стилі Рустик передбачає наявність пива, що особливо оцінить чоловіча половина в літню спеку.
  4. 4. В залежності від вибору весільного ресторану, бажання випити теж може бути різним. Банкет на свіжому повітрі однозначно нагуляє не тільки апетит, але і бажання пригубити.
  5. 5. В середньому весільний банкет займає 6 годин, якщо його тривалість зростає, кількість необхідного алкоголю повинно бути збільшено.

Алкоголь - це досить широке поняття, але як говорилося раніше, молоді повинні не тільки враховувати кількість гостей, а й особисті пріоритети всіх запрошених. Організовуючи весілля, наречений та наречена досить рідко не знайомі з пріоритетами всіх запрошених, в іншому випадку ніколи не варто соромитися запитати, щоб знати, що поставити на стіл.

  1. 1. Шампанське (біле, червоне, рожеве)
  2. 2. Вино (біле, червоне, рожеве / солодке, напівсолодке, десертне, сухе)
  3. 3. Міцні напої (ром, горілка, віскі, коньяк, джин)
  4. 4. Додаткові напої (різні коктейлі, лікери, настойки, вермути і т.д.)

ШАМПАНСЬКЕ

Найбільш популярний і просто самий коронний весільний напій. Чого-чого, а економити на шампанському в день весілля не варто. Обов'язкове використання алкоголю.

  1. 1. Викуп.
  2. 2. Реєстрація шлюбу.
  3. 3. Весільна прогулянка. У процесі закріплення замка, фотографування, молоді обов'язково заходять трохи пригубити перед тим як бити весільні келихи.

В середньому молоді випивають від 4-6 келихів весільного напою до приїзду в ресторан. Теж саме можна сказати і про інших гостей. І так, щоб підрахунки були приблизно вірні, варто прорахувати кількість випитих келихів, помножити на кількість гостей і розділити на 5. Число п'ять береться не просто так. Пляшка шампанського наповнить 5 келихів розміру 150 мл.

Більш міцні напої приваблюють не менш шампанського. Основний розрахунок цих напоїв слід брати в два рази менше, ніж шампанського.

ВИНО

Червоне, рожеве або біле вино слід брати з розрахунку на одну людину. Вино, як правило, жіночий напій, а значить молодим слід в підрахунках враховувати тільки жінок. Обов'язково слід брати солодке, напівсолодке і сухе відштовхуючись від переваг гостей.

КРІПКІ  НАПОЇ

З міцних напоїв горілка один з найпопулярніших типів. Основний розрахунок подібного алкоголю одна пляшка на дві особи (чоловіки) або одна пляшка на три людини (жінки). Теж саме можна сказати про коньяку, ромі, віскі. Однак співвідношення міцних напоїв має становити 60% горілка і 40% віскі, ром, коньяк та інші.

Увага: Молодим варто подумати про запас необхідних напоїв. Для цього отриману суму слід збільшити на 20% і тоді молодим точно нема про що переживати.

свадебные аксессуарысвадьбасвадебная атрибутика