Блиск, вільний рукав і ідеальний силует, модна концепція весільного вбрання 2018-2019 роки.

Поки любов робить світ кращим, нареченоі з трепетом у серці вибирають свою весільну сукню. Вивчаючи надані моделі з тижня мод в Англії 2018-2019 роки, дівчата отримали дивовижні літаючі в мерехтливим ефектом весільні екземпляри.

Про що не можна промовчати:

  • Ось це розріз!

Самий жіночний тип весільного та вечірнього вбрання русалка і без того зводить з розуму безлічі дівчат, але, щоб не стояти на місці, а рухатися вперед, модельєри подивилися вперед і додали самому сексуальному вбранні не менш сексуальний розріз від самого стегна. Гримуча суміш відкритої сексуальності і впевненості в собі підходить не всім жінкам, проте якщо наречена вибере цю сукню, про неї говоритимуть ще дуже довго.

  • Легкою ходою.

Оповиті в шари легкої тканини з не менш легкими елементами декору, як пір'я, квіти, метелики, фатин, доповнюються стразами і кристалами, роблячи гламурну весільну сукню ніжним і хвилюючим. А наскільки світ гламуру виглядати ніжніше в ніжних відтінках айворі.

  • Просторі рукава.

Новий хіт цього сезону, якому дизайнери приділили чимало уваги - летять рукава. Моделі прямого крою, які здатні максимально підкреслити всі принади фігури, доповнюються вільними руками, нагадує крила. При цьому всі рукава щільно охоплюють зап'ястя руки, надаючи додаткового обсягу.

  • Струмує до низу шовк.

Чудовий шовк створює ніжну і зворушливу картину. Цей матеріал немов створений для дівчат, які вірять в казку і готові без страху приміряти сукню з рюшами. Якщо хочеться потрапити в казку, зверне увагу на роботи Naeem Khan.

  • Хмара місце шлейфу.

Ще одна трансформація відомої моделі «русалка». Відстібуючий звичний всім шлейф, в цьому році модельєри пропонують замінити його на повітряні хмари. Залишаючи гладку поверхню з лицьового боку вінчальної сукні, задню частину прикрашає безліч фатінові складки в комбінації з важким атласом.

  • Контраст.

Щоб не було нудно, модельєри пропонують використовувати яскраві контрастні пояси на весільних моделях. Оксамит, атлас, подібна деталь виглядає досить зухвало і елегантно, до того ж це найпростіший спосіб підкреслити кольорову концепцію весілля, якої дотримуються весільні келихи, книги побажань, підв'язки, подушки для обручок, коробки для грошей та інші аксесуари.

  • Nude.

Крок за кроком і на місце класичного білого кольору прийшли більш ніжні і романтичні нюдові кольори. Прекрасний айрорі, ніжний персиковий, теплий колір засмаги і багато інших заслуговують на увагу, надаючи образу нареченої трохи більше ніжності.

  • Мантія.

Довгий шлейф на сукні в цьому році замінили мантії. Покриваючи голову, плечі і руки - це прекрасний тип весільного вбрання для вінчання. Відкрита на перший погляд сукня, всього одним рухом руки приховує все, що необхідно, при цьому щоб абсолютно не вибився із загального стилю.

Весільна сукня робить дівчину трохи щасливішими, але не залежно від останніх трендів, такий наряд повинен ідеально підходити нареченій і саме від цього слід відштовхуватися при його виборі.

свадебное платьесвадьбаневестасвадебные аксесуарысвадебное платье