place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Багатий вибір прикрас на стіни для твого весілля.

06/23/2018

Актуальність прикраси стін зберігає вже довгий час і пов'язане це з тим, що красиво оформлені площині підкреслюють святковість і вишуканість свята. Змінюючи звичний інтер'єр, ми кардинально змінюємо свій настрій і настрій оточуючих людей, підкреслюючи важливість події, легкий і веселий настрій з невеликими нотками естетики й оригінальності. Весільний декор стін складно назвати складним або легким типом оформлення, все залежить від нареченого та нареченої, їх поглядів і часу. При бажанні пара може зробити все самостійно або запросити професіонала декоратора, який точно непомітно зробить всю роботу, щоб в день самого весілля блищало все навколо.

ЗРОБИ ВСЕ СВОЇМИ РУКАМИ

Коли справа стосується декору стін, ламати голову і переплачувати декораторам абсолютно не варто. Яскраве і красиве весілля можна зробити самостійно і весільний магазин Vizzara доведе це молодим в цій статті. Безсумнівно, щоб зробити будь-який вподобаний декор стін, нареченому та нареченій потрібен час. Його можна зробити самостійно або попросити допомоги у свідків, подруг або близьких людей, що само собою  дозволить все зробити значно швидше, без шкоди часу на інші підготовчі питання і клопоти. Після весілля, збираючись в компанії, молодому подружжю і їхнім помічникам буде, про що поговорити і що згадати, коли мова зайде про весілля.

Не відмовляючись від допомоги друзів, парі варто правильно розділити роботу. Таким чином поки одні роблять гірлянди, помпони або штучні квіти, самі молоді можуть подумати над розміщенням і розмірами. Допомога в роботі - це ще не кінцевий результат, який само собою повинен дивувати, навіть якщо до нього були докладені руки гостей.

  • Гірлянди.

Один з найпростіших, але найдостойніших способів прикрасити стіни бенкетного залу. Гірлянди дозволяють використовувати будь-які форми, будь-який матеріал і будь-який напрямок (горизонталь або вертикаль). Найчастіше гірлянди виготовляють зі штучних матеріалів, але, якщо у молодих є знання або кошти, гірлянди можна виготовити з натуральних кольорів, ліан. Приємна особливість гірлянди в тому, що вона може прикрасити не тільки бенкетний зал або місце молодих, гірлянди відмінно підійдуть для декору виїзної реєстрації, фотозони, Кенді-бару і фотосесії в процесі весільної прогулянки.

  • Повітряні кулі.

Прикрашати бенкетний зал повітряними кулями почали досить давно, у свій час це була класика жанру, якої не соромлячись користувалося більшість молодих. Недорого, яскраво, весело і красиво. Майстри аеродизайну плели арки або серця з повітряних куль, створювали щось схоже на квіткові композиції для столів, танцювальні майданчики прикрашали кулями з гелієм під стелею і кулею сюрпризом, який вибухав, варто було молодому подружжю вийти на перший танець.

Сьогодні весільний декор повітряними кулями трохи видозмінився, що дозволяє йому міцно утримуватися в лідируючих позиціях, але, як і раніше, багате використання різних кольорів і відтінків, форм, доповнює декор з тканини, квітів, одним словом все, що може прийти в голову.

  • Квіти: живі або штучні.

Без чого точно неможливо уявити весілля, так це квіти. Букет нареченої, бутоньєрка нареченого, прикраси на весільний автомобіль або декору святкового столу - перше, що спадає на думку. Шалено красиві дари природи, які досить затребувані, але в той же час і досить дорогі. Найбільш часте застосування живих квітів відбуватися в спорудженні весільної арки, в декорі для стін, живі бутони можна вплести в гірлянди, створити композицію за спиною молодих і підвісити її на стіну замість весільного герба або розставити по периметру на високі колони. При виборі квітки, як і іншого виду декору, необхідно прислухатися до головної колірної концепції, яку повторюють образи молодих і весільні набори: келихи, сімейне вогнище, скриня, підв'язка, прилади для торта, книга побажань і папка для свідоцтва.

Живі квіти - це найпростіший спосіб додати приємний аромат святу, особливо, якщо пара вибере щось з явно вираженим запахом: півонії, лілії, конвалії, ромашки.

На заміну живим квітам можуть прийти штучні. Виготовлення з паперу, фетру, фоамірана, тканини, штучні квіти давно перестали асоціюватися з жалобою, проявляючи свою актуальність в разі алергії на пилок і помірної ціни. Третя позитивна сторона штучних квітів - стійкість. Жоден виготовлений бутон людиною не втратить колишньої краси, як це можуть зробити живі дари природи. Не залежно від температури за вікном, штучний квітка будуть блищати на протязі всього дня, привертаючи до себе увагу і бажання з ним сфотографуватися.

  • Помпони з паперу.

Яскраві помпони з паперу зіграю цікаву роль на фото і відео зйомку. Помпони існую різних розмірів, кольорів і відтінків. З можна зробити самостійно або купити вже існуючі заготовки в весільних магазинах. Помпони прекрасний тип декору, якщо молодим необхідно приховати недоліки в стінах ресторану або кафе. Помпон - це свято у всіх його проявах.

  • Драпірування тканиною.

Тканинна драпірування одна з найдорожчих, але і найкрасивіших типів прикраси бєнкетного залу. Тканини легко впишуться в концепцію свята і можуть підкреслити стилістику урочистості. Що може бути простіше, як не об'єднати тканиною абсолютно не поєднувані на перший погляд елементи, наприклад, весільні келихи! Тканина - це чисте полотно паперу з якого можна зробити все, що душа забажає.

  • Паперові метелики.

Декор, який підійде для весілля, а в наслідку і для дитячої кімнати, особливо, якщо пара чекає дівчинку. Підходять метелики для рівних стін без будь-якого додаткового декору. Виготовлені в одному стилі, але можливо в різних розмірах, метелики можуть приховувати невеликі недоліки стін, складаючи їх у формі серця, спіралі, а може бути щось на зразок мазка пензлем. Головне в декорі з метеликами - кількість. Як мінімум їх повинно бути не менше п'ятдесяти штук, ну а скільки їх буде всього, вирішувати самій нареченій.

Цінителі гумору можуть прикрасити стіни ресторану плакатами, грамотами, шаржових малюнками гостей і стінгазета. Наречений та наречена з відмінним почуттям гумору можуть навіть не купувати книгу для побажань, а зробити її самостійно за допомогою великого ватману і різнокольорових фломастерів, олівців. Маючи в своєму розпорядженні ватман на стіні біля входу біля плану розсадження і зони знайомства, гості будуть писати свої побажання і пропозиції, які рівно через рік зможуть прочитати на який-небудь іншій стіні, підписавшись під своїм побажанням чи згодні вони зі своїми словами чи ні, і чи хочуть додати щось ще.

Жартівливий декор приверне увагу і змусить гостей посміятися.

свадебный декорсвадебные украшенияукрашения для свадьбы