06/22/2017
Саме по собі поняття ранні шлюби з'явилося в побуті людини відносно недавно, а все тому, що в старовину заміж виходили в досить юному віці, не досягнувши навіть свого повноліття. І це вважалося нормальним явищем, до якого прагнули молоді дівчата, побоюючись клейма «стара діва». Проблема була лише в одному, не завжди дівчата виходили заміж за кохану людину. Досить часто практикувалося звідництво, коли за шлюб домовлялися батьки, надалі оголошуючи дітям рішення, не надаючи їм право вибору.
Проте з середини минулого століття, почалися перші хвилювання неслухняності, які переросли в боротьбу за рівноправ'я статей і сексуальну революцію, возымевшую свої плоди – позашлюбні стосунки. Таким чином, зміни торкнулися не тільки звичний доля людини, але і інститут шлюбу. Тепер щоб молоді люди могли зв'язати себе сімейними узами потрібно досягти шлюбного віку (в Україні цей вік становить 18 років), отримати освіту і бути матеріально незалежним. Відсутність усіх цих аспектів, а головне наявність повних вісімнадцяти років, і послужило появі такого поняття як ранній шлюб.
ОСНОВНІ ПРИЧИНИ СТВОРЕННЯ РАННІХ ШЛЮБІВ:
- 1. Закоханість. Не варто плутати такі поняття, як любов і закоханість. Закоханість – це серцевий порив, коли любов змушує задуматися і оцінити взаємини людей з точки зору довговічності почуттів. Поява першої закоханості, розганяє молоду кров, і пари вже не уявляють своє життя без сукні та декорованою пляшки шампанського під крики «Гірко!»
- 2. Вагітність. Як би це не звучало, але сучасна молодь досить рано починає займатися сексом. Іноді секс - це наслідок закоханості, іноді секс – це експеримент і бажання отримати нові відчуття. Однак наслідки, які ведуть за собою необдумані дії, теж можуть бути причиною раннього шлюбу, яке, на думку молодого покоління, є найбільш правильним рішенням. Окрилена несподіваним щастям молода мама і в дев'яносто дев'яти випадках не готовий майбутній батько, створюючи сім'ю рідко думають про наслідки, розбиваючи весільні келихи в день весілля з особливим гуркотом, підозрюючи, що це може допомогти.
- 3. Незалежність. Досить часто юнацький максималізм грає з молодим поколінням злий жарт. Думки про те, що у своїй власній родині все буде не так, призводить молодь до раннього шлюбу, однак неготові морально до нових проблем, такі шлюби розпадаються ще не встигнувши початися. Весільні свічки гаснуть, келихи розбиваються, а смак весільного торта не має особливого значення, коли діти знову розбігаються по вітчим домівках.
- 4. Істинна любов. Не варто говорити тільки про сумною статистикою. Іноді ранні шлюби цілком можуть бути створені один раз і на все життя, єдине тільки статистика засмучує, але якщо почуття по-справжньому щирі і правдиві, ранні шлюби теж має місце бути.
МІФИ РАННЬОГО ШЛЮБУ
- 1. Недовговічність. Почуття людини ще той заплутаний клубок. Перша закоханість ще може перерости у справжні почуття, які з роками змінюватимуться і збільшуватися. Ранні шлюби можуть привести не тільки до стабільних відносин, але і великій відкритій любові між подружжям.
- 2. Надмірна відповідальність. Прийнято вважати, що молоде юне покоління не готове швидко вливатися в самостійне життя, однак є такі випадки, коли дівчата і хлопці давно швидко розуміють, як їм треба жити і що для цього треба робити. Таким парам будь-які проблеми стають страшні і вони тільки завдяки власним зусиллям знаходять вихід із ситуації.
- 3. Ранні діти. Сучасні тенденції підводять молоде покоління до того, щоб діти в сім'ях з'являлися вже після закінчення Вузу, придбання хорошої роботи, купівлі квартири, але бувають такі випадки, коли діти з'являються трохи раніше бажаного. Чим молодші батьки, тим вони активніші і усидчивее, молодість допоможе правильно розставити пріоритети, а бабусі і дідусі просто повинні трохи допомагати.


