place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Фаєр-шоу: поради, інформація, як правильно вибрати

01/24/2019

Сучасні весілля давно вийшли за межі тостів, танців та почергових привітань молодих, давно вже перестали бути новинкою та дивиною допоміжні весільні аксесуари, такі як коробки для грошей, весільні келихи, папки для свідоцтва про шлюб, книги побажань, декоровані подушки для кілець, свічок. Пари, що крокують у ногу з часом, сьогодні намагаються бути набагато креативнішими і запам'ятатися своїм гостям незвичайною розвагою, унікальними новинками, незвіданими традиціями. Першим і, мабуть, найяскравішим прикладом запам'ятатися є шоу-програма, частиною якої стала така розвага, як фаєр-шоу.

Поринаючи трохи в історію появи даного мистецтва, активно розвиватися вогняне мистецтво почало лише наприкінці минулого століття (ХХ століття). Однак те, яке сакральне значення має вогонь в історії людини, говорить про більш давнє походження вогню і важливість його присутності. Видобуючи вогонь, щоб урятувати свої життя від голоду та холоду, народження вогню як шоу поширилося по всій Землі із земель Нової Зеландії. Народ племені Маорі використав вогонь для тренування сили та спритності, народ поклонявся вогню як божеству та використав його для розваги. У наші дні все простіше, особливо якщо ви вирішили весільні свічки купити.

Вважати фаєр-шоу нудним та нецікавим – недозволена помилка. Якщо людина хоч раз у житті таке сказала, значить вона мало знає про цю розвагу в цілому. Не варто будувати думку про дане мистецтво лише за вуличними уявленнями міста, найчастіше учасники даної дії аматори або новачки, які в такий спосіб наробляють свої навички, але ще не беруть участі в уявленнях великого масштабу. Вогонь не любить невміх, ось чому навички, тренування та виступи мають велике значення для справжнього професіонала. Але, як відомо, професіоналами не народжуються, а стають.

Пам'ятаємо, що професійне фаєр-шоу – це комбінація одразу кількох навичок, таких як артистизм, професіоналізм, використання трюків. Не обійдеться професійне шоу без сюжету, костюмів та професійного обладнання. Аксесуари у вигляді весільних келихів також зайвими не будуть.

Шоу зі змістом

Театр вогню – це справжнє вогняне шоу, у якому візьмуть участь професійні актори, які знають, як працювати з вогнем, що допоможе приручити вогонь і як не дати йому надто багато свободи. Найчастіше основна тематика з якою працюють люди вогню – боротьба добра і зла, де, звичайно, перемагає добро. Не менш цікаво, виглядають уявлення стихій та різноманітні любовні історії. Справжня професійна команда за бажанням нареченого, можуть створити унікальну love-story для новонароджених молодят, розкриваючи історію взаємовідносин двох винуватців урочистості від моменту знайомства, до всього, що відбувається зараз. Головне завдання замовника при виборі своєї фаєр-команди, зрозуміти наскільки актори можуть вкласти смислове навантаження у свою дію та передати її всім глядачам. Вдалий результат залишить лише найприємніші враження, а гості у свою чергу обов'язково зрозуміють та оцінять ідею молодих.

За бажання зберегти тільки красиву картинку без будь-якого сенсового навантаження, фаєрщики можуть запропонувати багату комбінацію різних трюків на «Вау» ефект із дорогим красивим реквізитом та незвичайними спецефектами. Спецефекти можуть бути частиною весільної програми, яка простежується у використанні схожих ліній у написанні імен закоханих на залізному кування вогню, гербі сім'ї, топер на весільний торт, прибори для торта, не кажучи вже про індивідуальний розпис на безлічі весільної атрибутики.

Не слід забувати про масштаби для фаєр-шоу. Чим більше вогню, тим красивіше виходить вихідна картинка і тим сильніше вона западає у серце.

РЕКВІЗИТИ І БЕЗПЕКА

Навіть у руках професіонала вогонь – це небезпека. Гарячу стихію використовують щомиті, з ним роблять різні маніпуляції, трюки, а якщо згадати про цирковий номер з видування вогню, довжина хвилі яка може досягати більше метра. Не кажучи вже про те, що фаєрщики можуть метати, підкидати, жонглювати вогнем і витворювати безліч непідвладних на перших хвилинах розуму трюки.

У роботі фаєрщики використовують:

1. Пої – це скріплені спеціальні кульки з просоченням між собою канатом або ланцюгами.

2. Стафф – різної довжини металева жердина зі спеціальними ґнотами на кінцях.

3. Класичні смолоскипи.

4. Металеві віяла.

5. Обручі та ін.

Насправді обладнання з яким працюють артисти мають великий асортимент, магазин все для весілля Vizzara назвав лише найпопулярніші і найчастіше використовувані предмети - подушки для кілець і не тільки.

Щоб убезпечити своє весілля, себе та гостей, слід прислухатися до порад з безпеки від професіоналів. Працюючи з вогнем, артисти знають, де, як, коли і за яких умов можна проводити обрану розвагу.

Правила, до яких слід дослухатися:

1. Великий майданчик для представлення. Оптимальне рішення запросити фаєр-шоу на весіллі має спасти на думку і закріпитися молодятами ще на стадії пошуку весільного бенкету. Іншими словами, це слід робити на самому початку, щоб усі аспекти співпадали і не вибивалися із загальної тематики урочистостей. Найбільш сприятлива територія для проведення шоу – подвір'я ресторану з вогнетривкою обробкою. У жодному разі не можна проводити шоу на траві, біля дерев, по периметру не повинні бути розстелені килими або килимове покриття, прибрані всі тканини, а основна поверхня в жодному разі не повинна ковзати. Ідеально підходить розчищений ґрунт чи асфальт.

2. Між глядачами та учасниками шоу має бути щонайменше три метри відстані.

3. Перед початком вистави гостей слід попередити про небезпеку. Якщо є п'яні та діти їх слід тримати подалі і не відпускати далеко від батьків та людини, яка відповідає за здоров'я іншої людини.

4. Брати участь у фаєр-шоу можуть і гості, проте попередньо це слід обговорити з професіоналами та тими гостями, які справді хочуть спробувати. Сам гість не повинен бути надто п'яний і одягнений у легкі літаючі тканини, щоб у процесі роботи одяг випадково не спалахнув через несподіваний порив вітру.

ЦІНА ЗАПИТАННЯ

Ціна, ось що найбільше цікавить нареченого та наречену, коли справа стосується вибору шоу програму. Весільний бюджет не гумовий і молодим завжди хочеться примудритися в бюджет вкластися, але при цьому й добре розважити гостей. І так, скільки ж коштує вогняне шоу, якщо наречений і наречена зроблять свій остаточний вибір на користь цієї розваги?

Говорити про одну ціну на всю територію України досить складно і немає жодного сенсу. Все залежить від професіоналізму, часу вистави, використовуваної атрибутики, костюмів, популярності та міста, до якого прив'язана трупа.

Задаючи простий запит в інтернеті «Фаєр-шоу на весілля», магазин весільних аксесуарів Vizzara отримав такі дані: ціна стартує від 1500 грн і вище. Основної межі немає, але в середньому фаєр-шоу коштуватиме 5000 грн за виступ із двома артистами. Казна для грошей на весілля допоможе трохи відшкодувати витрати.

ЯК ВИБРАТИ КОЛЕКТИВ?

Наважитися розважити гостей та визначитися у ціновому діапазоні ще не все, що потрібно знати молодим закоханим. Існує низка спеціальних нюансів, які обов'язково слід враховувати під час виборів потрібного колективу.

1. Повне вивчення діяльності колективу, що сподобався. Для цього слід у подробицях розглянути всі можливі сторінки в інтернеті: соціальні мережі, офіційний сайт, допоміжні сайти, прочитати відгуки клієнтів. Не зайвим буде подивитись фото та відео роботи у процесі виступу колективу, аби хоч якось репрезентувати дії артистів.

2. Сарафанне радіо, відгуки друзів та знайомих.

3. Особиста зустріч із працюючим колективом, не зайвим буде дізнатися про можливість відвідати репетицію або заглянути хоча б одним оком до іншого замовника. Особисто побачене шоу дозволить максимально правильно і точно створити власне враження про те, що може відбуватися в день «Х».

Вибір весільних розваг безмежний, але якщо молодята хочуть щось гаряче, кусаюче і живе – фаєр-шоу ідеальне для цього рішення, але обов'язково підберіть гарні весільні набори.