place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Ігри, не виходячи з-за святкового столу.

08/16/2018

Що може бути краще ніж гра для створення легкої та невимушеної атмосфери? Люди грають з дитинства, так чому на весіллі не згадати як це було? Ось тільки вибрати свою гру не так просто, відштовхуватися від ідеї, що п'яним гостям сподобається не все. Весілля - це дивовижна подія, а значить і до його організації необхідно ставитися відповідно.

СМІШНІ ІГРИ ДЛЯ ЗАСТОЛЛЯ

Само собою, мається на увазі, що весілля - це веселе, цікаве заходом з величезним парадом конкурсів, іграми і танцями, плавно перетворюючи романтичне свято в щось завзяте, захоплююче і трохи безглузде. Однак, щоб підбадьорити гостя і створити необхідну атмосферу, весільний магазин Vizzara пропонує почати з застільних ігор. І так, якими можуть бути варіанти застільних ігор:

  • "Урок малювання". Участь в грі можуть взяти всі бажаючі. Для цього кожній людині необхідно роздати по одному листку паперу і олівцю, попросивши його намалювати все, що прийде в голову за певну кількість часу. По закінченню терміну, провідний збирає все картинки разом, а потім озвучуючи будь-яке придумане питання, наприклад, хто перший народиться у пари, діставати зображення по черзі або в довільному порядку. Хто знає які комбінації будуть випадати і як на них буду реагувати гості. Питання, молодята можуть придумати самостійно.
  • «Тост завдання». Сама назва гри вже говорить сама за себе. Яке весілля без піднятого келиха і гарного тосту? Але, щоб гостям було трохи цікавіше, весільний ведучий може ускладнити процес привітання певними умовами, наприклад, привітати молодих англійською мовою, використовувати в привітанні слово «корова» або випивати з келиха після якої-небудь він виголосив літери.
  • «Скоромовки». Для гри «Скоромовки» молодим необхідно заздалегідь приготувати картки, які роздають ведучий заходу. Перше, що повинен зробити гість - повільно прочитати все, що у нього написано, ну а після прочитати всю скоромовку швидко, не запинаючись і не пропускаючи слова. Хто краще за всіх впоратися зі справою, той і виграв.
  • «Чарівний капелюх». Основні правила полягають в тому, що ведучий в руках носить капелюх, з за допомогою якої він може читати думки гостей. Прикладаючи до голів капелюха, з динаміків тут же починає звучати якась смішна пісня, звуки природи, крилаті вирази або вирази з мультфільмів.
  • «Придумай тост». Учасниками цієї гри стають як молодята, так і гості. Розбиваючись на дві команди: команда нареченого і команда нареченої, гості по черзі озвучують по одному слову, яке записує капітан команди. Після того, як тост написаний, винуватці святкування зачитують свій варіант, який виявився смішніше, так команда і виграла.
  • «Каверзне питання». Гра на логіку і винахідливість. Людині пропонується нестандартна ситуація, з якої він повинен знайти цікавий вихід, наприклад, Ви на побаченні, яке триватиме лише одну годину, але ваш напарник до того не цікавий, що дико хочеться спати і все що хочеться це позіхнути від душі. Що будете робити?

Застільні ігри для дівчат:

  • «Творча особистість» - це гра здатна перевірити жіночий потенціал в творі віршів. Ускладняється завдання тим, що жінкам попередньо показують картки з чотирма словами жіночого характеру, наприклад, манікюр, лак, салон і краса, які обов'язково повинні прозвучати в рядочки. Переможця обирають чоловіки.
  • «Розпродаж». Гра, яка не залишить гостя без подарунка, якщо бонбоньєрки молодятам буде недостатньо. Підбираючи рівну кількість подарунків по співвідношенню до гостей слабкої статі, позначаючи кожен сувенір певним номером, ідентичні номерки складаються в мішок. Який номерок дістала дівчина, цей і є її пам'ятний подарунок.

Іноді за активними іграми, гості зовсім не встигають поїсти, а тим часом в животі бурчить, спрага змучила і всі думки тільки про те, який апетитний салат і як же хочеться його спробувати. Щоб дозволити гостям посидіти за столом трохи довше, але при цьому не розгубити запал і завзяття, поки весілля не перейшло до більш романтичним етапами: сімейне вогнище, зняття фати, вкидання підв'язки і букета нареченої, розрізання весільного торта, ведучий може сміливо підходити до гостей з новими цікавими іграми.

  • «Питання і відповідь». Для гри знадобляться не тільки гості, але і два підноси з питаннями і відповідями. Один гість вибирає питання і задає його будь-якому присутньому. Відповідач рандомно вибирає відповідь з другого підноса і озвучує його в слух. Потім він задає своє питання іншому гостю витягнувши нову картку з першого підношення.
  • «Ромашка». Гра для молодих з обов'язками по господарству. Для гри знадобитися ромашка з паперовими пелюстками, де на зворотному боці написано завдання. Хто зірвав той чи інший пелюстка, отримує довічне завдання в новій сім'ї, наприклад, мити посуд, ремонтувати розетки, вчити дітей кататися на велосипеді.
  • "Хто я такий". Гра досить складна в організації, але весела в реалізації. Для того, щоб в цю гру зіграти, гостям роздають картки, де на зворотному боці написано, хто ця людина, не залежно від того, що він думає про себе сам або що інші, думають про нього. Чим смішніше буде придумана проза або рядочки, тим веселіше пройде гра. Навідним прикладом може послужити добре всім знайомий мультик «Малюк і Карлсон, який живе на даху». Хто не пам'ятає ці слова? «Взагалі-то мені більше хотілося б мати собаку, ніж дружину».

Весілля знаходиться в руках молодих! Весільні набори, звичайно важливі, але і з якими емоціями гість проведе час на банкеті варте уваги.

свадьбасвадебные игрыжених и невеста