place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Інструкція для гостей на весіллі.

09/14/2018

Все частіше наречений та наречена замислюється про те, як правильно організувати урочистість, як вести себе на весіллі, чим розважити і нагодувати гостей, але сьогодні весільний інтернет-магазин Vizzara вирішив поговорити зовсім про іншу сторону «барикад». Традиційне весілля справили свої зміни і багато в чому перекинулися з ніг на голову, трансформуючи нюанси в усіх дрібницях, навіть в правилах етикету, про які слід знати.

Запрошення на весілля лежить на тумбочці, залишилося вирішити, що надіти, як себе вести.

1. Дрес-код.

До вибору одягу на весілля підходити халатно суворо заборонено. Весілля важливий день для молодих, вони мріють про ідеальне свято, частиною якого і є зовнішній вигляд гостя. Якщо, отримавши запрошення на весілля одержувач бачить виноску, що вказує стиль або колір вбрання, виносці обов'язково слід дотримуватися. Але, навіть якщо такої виноски немає, приходити на весілля в стилі casual ще не привід. Виняток може бути весілля в стилі Рустик, сільське весілля. Дотримуючись золотої середини, дівчата і жінки можуть одягатися в коктейльні сукні, класичні костюми, зробити витончену зачіску і, звичайно ж, вибрати класичну пару туфель на невелик. Чоловік буде елегантно виглядати в класичному костюмі або в сорочці і брюках доповнені ременем, підтяжками, краваткою або краваткою-метелик.

Табу в одязі для чоловіків: футболка, спортивний костюм, сандалі, кросівки, толстовки, джинси, шорти, майки.

Табу для жінок: біла сукня в підлогу, сукня з глибоким декольте або міні-спідницею, блискучі костюми, яскраве громіздкі аксесуари і спортивний одяг.

Залежно від пори року, передбачається змінити взуття. По-перше, це зручно самим гостям, на вулиці в чоботях тепло і затишно, в банкетному залі перевзувшись в туфлі, не жарко, по-друге, на знімках акуратне взуття в комбінації з елегантним вбранням виглядає набагато доречніше.

2. Весільний подарунок.

Що подарувати молодятам? Важко не погодитися, що це найбільш часто задається питання серед гостей. Сьогодні гості звикли обходитися конвертом з грошима, через що на весіллях дуже часто можна зустріти такий тип аксесуара як весільні коробки для грошей. Це комфортно, зручно і, звичайно ж, своєрідна скарбниця збереже подарований капітал в цілості й схоронності. Дарувати на весіллях прийнято від 100 $ і вище на розсуд гостя. В національній валюті або іноземній не має значення, однак, якщо гість не має даної сумою, він завжди може поцікавитися у молодих, що їм подарувати. Завжди існує ймовірність, що парі не вистачає в побуті будь-якого пледа, міксера, набору тарілок. Відсутня певний список подарунків у молодих, а гроші дарувати немає ніякого бажання? Гість може обійтися сертифікатом в магазин побутової техніки або одягу, в spa-салон, завжди можна подарувати емоцію у вигляді стрибка з парашутом або злетіти в небо на повітряній кулі.

Цікаво миє виглядати подарунок-сюрприз на весіллі, наприклад, фейервер, фаєр-шоу, шоу барменів і багато іншого, проте тут треба бути впевненим, що молоді оцінять дане рішення.

Навіть якщо наречений та наречена говорять, що їм нічого не треба дарувати, важливо просто щоб гість прийшов на весілля, невеликий презент - це правила етикету. Букета квітів для нареченої і невеликого сувеніра буде досить. У подарунку головне увагу і подача, а не те, скільки він коштує.

Обережним слід бути з подарунками-прикол. Вони гарні для людей, які точно зможуть оцінити почуття гумору і, друге правило, такі подарунки краще дарувати наодинці, без зайвих очей.

Символічний подарунок - це справжнісінький Movietone. У цьому випадку дійсно краще відмовитися від подарунка і просто придумати шикарну мова для закоханих через яку вони розплакалися і відчую гордість за свого гостя. І, останнє, про що не може промовчати весільний магазин Vizzara - упаковка подарунка. Візуально подарунок повинен прив'язувати до себе погляди, спонукаючи бажання скоріше його розгорнути.

3. Незапрошені гості.

Запрошення на весілля - це квиток в якому написано кому воно ставитися, яким буде свято і про яку інформацію повинен знати гість. Якщо в запрошенні не написано +1, без відома молодих гість не повинен нікого з собою приводити. Якщо в житті з'являється кохана людина, про яку можуть не знати молоді, про можливість його присутності слід запитати заздалегідь, щоб в день «Х» чи не поставити себе і молодих в незручне становище, коли за столом не виявиться вільного місця.

Відмова теж не слід сприймати в штики або образою, будь-яке весілля має свій певний бюджет, який просто може не охопити настільки непередбачені ситуації. Теж саме стосується дітей, молодята мають право попросити гостя залишити свою дитину вдома і ображатися або тримати злість не варто. Весілля ніколи не було і не буде дитячим святом.

4. Не виходить відвідати весілля, скажіть про це винуватцям святкування.

Думати про те, що, якщо я не прийду на весілля цього ніхто не помітить - груба помилка. Майбутнє подружжя знають свій список гостей напам'ять! Не дарма вони становили меню, на певну кількість осіб, підписували іменні картки, складали план розсадження гостей, підбираючи компанію, закуповували бонбоньєрки, на яких теж може бути вказані ім'я гостя. Залишитися непоміченим не вийде і без цього ніяк. Помилкою вважається попередити нареченого та наречену про відсутність за день або два до весілля, якщо це тільки не надзвичайна ситуація. Отримуючи запрошення за два, а то і три місяці до святкування, гість протягом двох тижнів, максимум місяць повинен надіслати остаточну відповідь буде він присутній на весіллі чи ні. Помилкові надії ведуть за собою певні витрати, які молоді могли не робити, якби знали, що список гостей навіть незначних змін.

Чи не з'явившись на весіллі, дотримуючись хорошого тону, гість зобов'язаний привітати молодих по телефону або віч-на-віч, при цьому не забуваючи про маленький сувенір або звичайний букет квітів для молодої.

5. Своєчасний прихід.

Семеро одного не чекають і, якщо гість запізниться, значить він може пропустити щось цікаве. Весілля має певний таймінг якому просто необхідно слідувати, щоб скрізь і все встигнути. Оптимальний варіант для гостя, прийти трохи раніше. Так, в цьому випадку доведеться трохи почекати, зате буде можливість поговорити з іншими присутніми і набратися святкового настрою.

6. Не соромтеся запитати заздалегідь про всіх питаннях, які хвилюють.

Дзвонити з ранку нареченому чи нареченій щоб в черговий раз уточнити куди і о котрій годині приходити - забутьте! Для пари це і так хвилюючий день, а тут ще гості з дурними питаннями. Всі організаційні питання необхідно ставити заздалегідь, в крайньому випадку якщо так сталося, що якась інформація знову вислизнула, гості можуть зателефонувати батькам або свідкам, але ні як не майбутні молодята.

7. Є завдання в день весілля? Зробіть все вчасно.

Найчастіше відповідальні завдання, наприклад, доставити весільний торт, зустріти гостей, привезти букет нареченої або прикрасити весільні автомобілі пропонують відповідальним людям, але, якщо з якоїсь причини гість не хоче брати на себе відповідальність, про це слід попередити заздалегідь, щоб в день весілля ніщо не зіпсувало настрій.

8. Нехай ведучий буде один.

Гість, який хоче зробити кращий знімок, взяти на себе роль сказати перший тост, запропонувати свою власну гру, існує море прикладів, здатних зіпсувати роботу професіонала і загальну картинку урочистості. Бути гостем - це теж робота. Пити, гуляти веселитися теж треба вміти, поки професіонал робить свою роботу, після якої залишаються позитивні емоції і безліч пам'ятних знімків і відео.

9. Дотримуйтесь плана розсадження гостей.

Скласти ідеальний план розсадження варто величезного часу і не мало сил. Краще, ніж наречений та наречена своїх гостей ніхто не знає, ось чому слід поважати думку молодих і не пересідати самовільно.

10. Без ріжків і ідіотських пики на загальних фото.

Насправді, назвати ріжки на загальному фото жартом складно. Це швидше за все зіпсує загальний знімок, що призведе до розчарування, а винуватці урочистості точно запам'ятають це на все життя.

11. Читання довгих побажань і віршів.

Ні-ні, це зовсім не означає, що всі привітання повинні бути короткими, просто якщо гість хоче прочитати вірш, його слід вивчати на пам'ять, а не читати слово в слово. Теж саме стосується і мови. У написану мову можна підглядати, а не читати, тоді вона звучить більш душевно і немов йде від самого серця. Зоровий контакт ще ніхто не відміняв.

Не забуваємо про мікрофон. Щоб на весільному відео було все ясно і зрозуміло, звук пишеться з мікрофона, а не тихо бубонить собі під ніс гостя.

12. Не треба ставити молодих в незручну ситуацію своєю поведінкою.

Весілля - це день, коли про деякі речі хочеться забути. Не треба згадувати в своїй промові про колишніх подруг нареченого, не варто згадувати про незручних моментах в житті, нехай вони звучать забавно і, можливо, все б навіть могли посміятися, робити це краще в більш інтимній обстановці, а на очах у всіх, бажати здоров'я, щастя, взаєморозуміння і великої любові. В цей день слід радіти за своїх друзів і близьких, а не нагадувати про всіх мінливості долі.

13. Замовляючи додаткові страви або алкоголь - оплачуйте самостійно.

Велика рідкість щоб на весіллі забракло їжі або напоїв, молодята заздалегідь піклуються про своїх гостей розраховуючи індивідуально на кожну людину, замовляючи з певним надлишком. Однак, якщо гість на весіллі мріяв випити колекційного вина, а його не виявилося, будь-який додатковий замовлення слід оплачувати самостійно, щоб після банкету, подружжя не отримали неприємний сюрприз.

14. Не забуваємо дякувати за свято.

У США дякувати за весілля прийнято в письмовому вигляді, в Україні це можна зробити і по телефону. Гості сміливо можуть вибрати зручну форму для подяки, відправити яку необхідно протягом одного місяця і не пізніше. Робиться це для того, щоб заслуги молодого подружжя не пройшли даром. Вони так старалися організувати незабутнє свято.

Весілля - це час романтики, зворушливого настрою і душевних розмов. Дотримуючись потрібного емоційного стану, гості виявлять повагу до молодих закоханим, якого вони точно заслуговують.

гости на свадьбесвадьбасвадебный дрес-код