Вишуканий стиль Бохо за допомогою ловця снів.

Встояти і не закохатися в богемский стиль практично неможливо. Він підкорює серця багатьох дівчат, і, якщо наш читати виявився одним з цього числа, весільний магазин Vizzara заготовив досить цікаву статтю про ловців сну. В першу чергу, про що хочеться сказати - аксесуари для стилю Бохо досить просто зробити самостійно. Все, що для цього необхідно: натуральні матеріали, яскраві додаткові деталі і етнічні елементи. Пір'я, форма, як правило це кільце, але можна і провести експеримент, вибравши велике дерев'яне серце, нитки натуральних кольорів і з натуральних матеріалів і креативна робота самої нареченої у вигляді геометричних плетінь, хаотичних малюнків з яскравими деталями. Зовсім трохи самостійної роботи над майбутнім святом і весілля знайде дивовижний характер і атмосферу.

9 способів використовувати ловець снів у весільному декорі:

Спосіб №1 - Весільне фото.

Роздумуючи над фотографією в стилі Бохо, наречений та наречена все частіше вибирають фотосесії на природі в компанії великих собак або коней, інших живих істот, наприклад, козенят. Але, як щодо фотографії з ловцем снів? Досить зручно і креативно, до того ж пара не буде возити за собою тварину і переживати за його настрій. Якщо наречена не знає де можна придбати ловець снів, їй варто поцікавитися в мережі Інтернет, наприклад, коли вона підбирала весільні аксесуари: весільні келихи купити. Існує безліч технік плетіння ловця снів, які легко можна знайти в мережі Інтернет. Не маючи можливості купити або зробити самостійно зроблений весільний атрибут, дівчина може замовити його у майстрів hand-made, які точно не відмовлять дівчатам таку цікавому пропозицію. Ловець снів - це прекрасний тип домашнього декору. Після весілля він може прикрасити стіну, а в день весілля доповнити комбінацію святкового столу. Ловець снів з легкістю замінить весільний герб, який останнім часом став досить популярним типом прикраси на весілля.

Спосіб №2 - Весільний декор церемонії одруження.

Ось у чому дійсно ловець снів може проявити себе з максимальною віддачею, у вигляді весільного декору. Чи не однією заміною весільного герба може прислужитися ловець снів. Унікально, незвично і цікаво ловця можна переробити в весільну арку. Це може бути одне велике кільце або комбінація з декількох кілець різного розміру, кольору і форми. Приділяючи увагу кожному елементу окремо, наречена своїми власними руками зробить унікальне місце для того, щоб сказати «так», витративши при цьому мінімум фінансів.

Спосіб №3 - Прикрасити весілля.

Весілля любить деталі, ось чому багато наречених не бачать своє весілля, не купивши весільні набори. Теж саме відноситься і до ловцю снів. Прикраса, яка може супроводжувати молодих всюди. Використовуючи різні розміри кілець, наречена може виготовити гірлянди, прикраси для стільців бенкетного залу, підвісити ловці снів над столами або просто по периметру залу. Чи не дотримуючись суворих правил традицій, проведені нареченою експерименти припадуть до душі всім гостям.

Спосіб №4 - Весільний стіл.

Що найчастіше бачать гості, коли дивляться на стіл молодих? Правильно, величезні квіткові композиції. Для стилю Бохо це, звичайно ж, не підходить. Лицьову сторону святкового столу слід прикрасити великим кільцем з плетеними нитками і пір'ям, а поверх поставити невелику вазу з квітами і весільні свічки з одного боку і весільне шампанське, з іншого боку. Бохо вітає мінімалізм, і відкидає надлишок деталей.

Спосіб №5 - Фотозона.

Не секрет, що гості просто обожнюють фотозону. Багатьох хлібом не годуй, дай тільки зробити селфі і скоріше викласти її в соціальні мережи розписавши де і що робить герой фото. Щоб не переплачувати і зберегти весільний бюджет на інші потреби, фотозону можна зробити своїми руками. Використовуючи всі ті ж кільця, надаючи їм загальну картинку за смаком нареченої, композицію з ловців сну можна розташувати на вулиці між дерев або в приміщенні де на задньому фоні буде вільно розвиватися біла або натуральних матеріалів завіса, тканинне драпірування.

Спосіб №6 - План розсадження і іменні картки.

Сьогодні складно уявити весілля без плану розсадження, номерків на столах і посадкові карти. І не важливо велике весілля чи ні, а наречений та наречена все одно не відмовляють собі в цьому задоволенні. План розсадження - це недорогий спосіб ще раз підкреслити вибраний стиль і кольорову палітру.

Спосіб №7 - Грати зі світлом.

Необхідне додаткове світло молодим чи ні, повністю залежить від місця проведення весілля. Найбільш популярний тип додаткового освітлення - це гірлянди, настільні лампи або свічники, але як щодо підвісних ламп в комбінації з легкими і повітряними ловцями снів? Композиція досить ніжна і не вимагає красивих люстр, все що необхідно протягнути дроти з лампами над столами, біля яких будуть висіти додаткові аксесуари.

Спосіб №8 - Запрошення на весілля.

Запрошення на весілля - це початок! Багато пар часто ламають голову яким буде їх запрошення, щоб максимально розкрити ідею свого святкування. Стиль Бохо пропонує молодим використовувати незвичайне рішення у вигляді ловця снів. Відмовляючись від типових конвертів, згортків або інших типів запрошення, побачивши квиток, гості забажають його зберегти. Ловець снів не звернути і не упакувати в конверт, але його подача буде настільки цікава, що запам'ятатися всім і кожному.

Спосіб №9 - Пам'ятна, а не солодка бонбоньєрка.

Люди завжди знали, що, якщо підуть з весілля з якимось подарунком від молодих, протягом року їх буде супроводжувати удача і везіння. Чи не спроста в минулі часи до появи весільної бонбоньєрки, гості були готові на шматочки порвати святкове вбрання. Оберігаючи себе від можливості піти з весілля голою, наречений вкидав неодруженим хлопцям підв'язки, а наречена ділилася своїм щастям вкидаючи весільні квіти. Але, повернемося до бонбоньєрки! Весільний стиль Бохо пропонує молодим замінити звичний на сьогодні солодкий презент на елемент декору - ловець снів. Повернувшись додому, отримавши від молодих приємний сувенір, гість може повісити презент на видному місці, що буде нагадувати йому про весілля.

Корисні ідеї завжди знайдуть місце для застосування, особливо, якщо наречена сама досить креативна людина.

свадебный декорприглашения на свадьбуфотозона