place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Якою має бути весільна сукгя для обряду вінчання.

01/28/2019

Вінчання – це не просте відвідування церкви, де батюшка овінчає двох коханих за першим бажанням. Існує низка особливих правил, які обов'язково потрібно виконати, перш ніж церква схвалить союз. На відміну від державних установ, церкві недостатньо просто сплатити держмито і прийти у призначений день та призначений час за свідоцтвом про шлюб, заправлене в папка для свідотства, молодим доведеться постаратися якщо вони хочуть одружитися та вибір весільної сукні не виняток.

Що таке весільну сукню і чим вона відрізняється від вінчального, питання досить неординарне і розмите. Пов'язано це насамперед з тим, що багато наречених, та що там нареченої, самі салони не бачать у цьому великої різниці, хоча вона є. Не розділяючи обряд вінчання та весільний день, наречена повинна враховувати, що її сукня має відповідати обраним місцям відвідування. Іншими словами, якщо наречений і наречена не планують відвідувати церкву, вибір дівчини безмежний: глибоке декольте, спідниця різної довжини від максі до міні, оголені плечі, спина, високий виріз, молода може навіть не покривати голову фатою, зупиняючись на вінках та інших. Але, якщо обряд вінчання і весільний день не розділяються на молодих, парі, а зокрема наймолодшої, доведеться замислитися про своє вбрання не менше, ніж про інші аксесуари для весілля.

Весільне плаття для церкви відрізняється закритими плечима, прикритою спиною, помірним декольте і не завадить наявності рукава. Добре, що сьогоднішні моделі з мереживними рукавами багато в чому спростили пошуки молодим, однак мереживо має бути певною щільністю, щоб за сіткою не проглядалося занадто багато оголеного тіла.

Довжина вінчальної сукні само собою передбачає повне прикриття ніг, хоча дівчата, готові планують повінчати на наступних роковинах або в подальшому сімейному житті можу вибрати вбрання нижче колін. У жодному разі йти до церкви у короткій спідниці чи штанах не дозволяється! Так чи інакше, а молоду змусять покрити ноги хусткою або шматком тканини, що втрутиться в загальну гармонію весільного вбрання. Подбайте і про весільні свічки.

У випадку, якщо вийшло так, і наречена купила собі плаття з відкритою зоною декольте, плечима, рукавами, її увазі можуть бути надані різного роду болеро, накидки або навіть весільні хустки та шарфи. Залежно від пори року, молода легко і просто може вибрати максимально відповідний аксесуар. Влітку – це можуть бути легкі повітряні тканини з вишитым візерунком, навесні та восени, в'язані накидки, реглани, шалі, а ось зима передбачає наявність болеро з лебедячого пуху, штучне хутро або натуральне. Вибір повністю залежить від весільного бюджету, особистих побажань та переконань.

Основною причиною чому у весільних салонах немає чіткого розмежування, що таке весільне і вінчальне плаття, це тому, що сама церква не ставить чітких обмежень, все досить умовно і розмито, що часом дозволяє виходити дівчатам із зазначених правил. Православна віра у двох різних церквах може по-різному підійти до обраної сукні молодої, для цього дівчині варто заздалегідь порадитись з батюшкою, який проводитиме обряд, а чи правильний вибір зробила молода і чи варто її доопрацювати безпосередньо перед відвідуванням церкви. Досить зробити аматорське фото та показати його служителю церкви, вислухавши та прислухавшись до наступних рекомендацій. На практиці, більшість весільних нарядів прийнятні для церкви, а якщо й вимагають доопрацювання, найчастіше вона полягає у невеликій накидці.

Обов'язкова умова для відвідування церкви, незалежно від чого прихожанин прийшов до храму Божого – покрита голова у жінок. Нареченої дуже часто обходяться фатою, проте, враховуючи тенденції з відмови цього аксесуара, молода може вибрати зовсім різний аксесуар для церемонії обряду, наприклад, весільний шарф, хустку, пов'язку, головне, що її стиль гармонійно виглядав із загальним чином молодий. Весільна фотосесія у церкві не виключається і майбутнє фото багато в чому залежить від молодих, а також, інших атрибутів - подушки для обручок, тощо.

Не одним вбранням можуть бути зайняті думки нареченої під час роздумів та підготовки весільного образу до обряду вінчання. Макіяж є не меншою проблемою для того, щоб у церкві батюшка в день «Х» не скасував обряд вінчання. Дотримуючись максимально простого та близького до природності макіяжу, не викличе великого фурору та засудження з боку служителі церкви. Не варто користуватися червоними чи будь-якими іншими яскравими відтінками помади. Навіть якщо губки спочатку передбачено виділити сильніше ніж очі, робити це варто вже після відвідування церкви.

Торкаючись теми кольорової гами, яскравими в образі нареченої можуть бути лише весільні квіти та весільні аксесуари: свічки, рушники, золоті ікони, обручки, весільна подушка. На одному рівні з макіяжем колір весільного вбрання найкраще вибирати в м'яких пастельних тонах. Тобто не обов'язково купувати тільки біле вінчальне плаття, воно може бути бежевим, персиковим, м'ятним, кольором морської хвилі, кварц. Вибір практично безмежний, але якщо молоду щось турбує, завжди можна проконсультуватися з церковною людиною.

Насамкінець, про що хочеться сказати – весільне взуття. Взуття обов'язково має бути зручним і не натирати, в церкві доведеться дуже довго стояти не рухаючись. Ноги можуть втомитися, тому для походу до церкви, багатьом дівчатам варто задуматися про змінну пару взуття без підборів. 45 хвилин зручності сприятливо вплинуть на молоду і вона спокійно переживе наступну фотосесію та весільний бенкет.

Прості на перший погляд правила, але наскільки вони спростять життя молодим закоханим, коли пара під'їде до воріт церкви, щоб об'єднати серця не лише перед законом, а й перед Богом, а скріпити цей союз допоможе шампанське, розлите у весільні келихи.