Гарний поцілунок на камеру, окремий твір мистецтва.

Справжній інтимний момент, що дозволяє відчути всю любов своєї другої половинки - поцілунок. Найчастіше за тим, як цілується пара ніхто і ніколи не спостерігає, люди мимоволі відводять погляд, помітивши, що цілується пара, залишаючи закоханих наодинці один з одним, не розриваючи цього інтимного моменту. Ось тільки на весіллі, все працює зовсім по-іншому! Крики «Гірко!», весільне шампанське вихлюпується з келихів, всі чекають гарний поцілунок нареченого та нареченої, супроводжуючи його оплесками, зйомкою і прямими надихаючими поглядами. Поцілунок на весіллі - це окреме мистецтво. Поцілунок повинен бути естетичним, елегантним, повним любові і ніжності, ось чому весільний інтернет-магазин Vizzara поспішає розкрити кілька секретом про те, як треба цілуватися.

  • Як добре виглядати в кадрі з поцілунком?

Весільний магазин Vizzara виділяє дві категорії поцілунку: жагучий і романтичний.

Пристрасний поцілунок наповнений динамікою. У цей момент хочеться притиснути кохану людину до грудей і впитися в її губи глибоким і пристрасним поцілунком. Другий варіант динамічного поцілунку, коли наречена підбігає до нареченого і падаючи йому в обійми притискається до губ. Труднощі роботи для фотографа - простір. Професіонал буде знаходиться від пари подалі, щоб зняти всі рухи. На жаль, знімків впритул до обличчя, пара не отримає, але і засмучуватися не варто завчасно, краще думати про те, як отримати гарну фотографію. Для цього руху молодих повинні бути плавними і злегка уповільненими, не забуваємо, що в цей момент наречений та наречена грають на камеру. Головна порада для закоханих: поцілунок це щось ніжне і інтимне, не варто поїдати один одного губами, ну і, звичайно ж, не повторюєте дивні акробатичні фігури, швидше за все з боку це буде виглядати комічно.

Дивно, але поцілунок після реєстрації шлюбу, теж вважається пристрасним, тому як відбувається в русі. Один з найромантичніших поцілунків, здатний змусити промовити сльозу навіть самого великого скептика.

Романтичний поцілунок - це поцілунок незнайомця. Назвали його так тому, що багато пар починають відчувати сором, коли фотограф знаходиться в щільну до двох закоханих. На цей раз професіонал бере особи крупним планом, залишаючи всіх і все десь позаду. Друга і більш рідкісна категорія пар, навпаки намагаються продемонструвати все своє вміння, немов фотограф - це суворий екзаменатор по урокам французького поцілунку. Як би там не було, а переходити з крайнощів у крайнощі не варто. Весільний поцілунок не терпить засосів, ніяких язиків, слини і укусів. Нехай вся пристрасть залишиться на медовий місяць або першу шлюбну ніч, коли наречений допоможе нареченій зубами зняти медову підв'язку в їх номері готелю.

Порада №1 - Руки.

Щоб поцілунок в кадрі з руками виглядав романтично, а не нагадував тортури або спосіб задушити кохану людину. Дівчатам рекомендується акуратно класти руки на нижню частину потилиці чоловіки, щоку або шию, ніби вона злегка притягує до себе. Чоловікам рекомендується використовувати не руки, а пальчики, якими він акуратно доторкнеться до вилиць коханої. Романтично виглядати саме рука з обручкою. Романтичний характер фотографії - жіноча рука на чоловічому обличчі, пристрасний характер фотографії - чоловіча рука на жіночому обличчі.

Порада №2 - Промені світла між особами.

Ніжно, романтично і хвилююче виглядає фото, коли губи закоханих завислі на кілька секунд в повітрі перш ніж доторкнутися один з одним. Ще романтичніше цей момент виглядає на заході, коли між молодими проблиснув останні промені сонця, що заходить.

Порада №3 - Ні сутичок.

Не залежно від того, спрямована на молодих камера чи ні, поцілунки закоханих повинні бути легкими, як дотик метелика. Ледь торкаючись губами, чарівний поцілунок не повинен мати зім'ятих носів і ударів підборіддя, зубами.

Порада №4 - Закриті очі.

Поцілунок з прикритими повіками з боку виглядає набагато романтичніше. Про це не варто забувати!

Порада №5 - Не поспішайте.

Весільний поцілунок - це не гонка. Легка посмішка, очі в очі і ніжні дотики губ з довгим, але повітряним поцілунком виглядає набагато симпатичніше, ніж награна пристрасть в спробі з'їсти кохану людину першою. Нехай кожен поцілунок зупиняє час, ніби в цю мить навколо немає нікого, а тільки кохана людина, його обійми і гаряче дихання від якого по всьому тілу біжать мурашки.

Порада №6 - Пробний урок або фотосесія Love-story.

Теорія теорією, а без практики молодим точно не обійтися. Поки весілля ще не готове, весільні набори не куплені, наряд ще не був відпрасовані, перевірка майстерності обраного фотографа слід перевірити на предвесільній фотосесії, пов'язаної з Вашої історією кохання. Подивитися на професіоналізм фотографа самостійно, а також відрепетирувати майбутні поцілунки на камеру, допоможуть молодим після весілля отримати дивовижний матеріал, за який точно не буде соромно.

У житті люди не раз ловлять себе на думці, що їм не зручно цілуватися на очах або спостерігати за чужими поцілунками, так і хочеться сказати цим парочкам, щоб вони знайшли затишне місце для двох, і не проявляли свої почуття на очах у чужих. Весілля - це виняток! Поцілунки повинні бути природними, а не за наказом фотографа, так і мимо проходять люди швидше за все посміхнутися коли цілується парочка, ніж щось крикнути їм навздогін. Молодим не варто соромитися, а й перегинати палицю теж не можна, нехай романтика і внутрішній потяг веде закоханих, тоді дивитися і знімати весільний поцілунок буде приємно.

Так як на весіллі цілуватися доводитися часто, багато фотографій пара отримає з банкету або танцполу в оточенні гостей. Щоб в такий момент фотографію не зіпсував позіхає гість або поправляє одяг якийсь родич, нехай фотограф перед відповідальним знімком скаже: «А зараз вилетить пташка».

Знайомі фрази в одну мить змусять гостей стрепенутися і посміхнутися в кадр, навіть якщо на ділі фотограф його чи не зачепить.

Особливо важливий момент для весільних традицій, наприклад, сімейне вогнище, зняття фати або вкидання підв'язки і букета нареченої.

На завершення магазин все для весілля Vizzara хоче сказати, що правильний поцілунок це ще не все. Перед весіллям закоханим варто подбати про те, щоб губи були зволоженими, м'якими і бархатистими. Ні чоловік, ні жінка не повинні соромитися доглядати за поверхнею губ, робити маски, скраби і користуватися зволожуючою помадою. Сучасні уроки краси від суми по догляду створені не тільки для жінок.

жених и невестасвадебный поцелуйкрасивая свадьба