place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Мама нареченої.

06/16/2017

Велика помилка думати, що батьки на весілля тільки гості і не несуть жодної додаткової функції. Потискуючи плечі, мимоволі виникає питання: «Як тоді бути молодим, особливо нареченій, коли мама – це найближча і найрідніша людина?» Самостійно організувати весілля від А і до Я дуже складно. Нареченій необхідно не тільки сильне плече коханої людини, але і рада мами, який багато в чому є безцінним.

Розподілити і роздати обов'язки у підготовці до весілля дуже важливо, особливо, якщо весілля розрахована на велику кількість гостей, і когось образити зовсім не хочеться. Весілля – це важка праця, відриваючи від себе певну частину роботи, наречена зможе трохи вільно зітхнути і зайнятися повсякденними клопотами, при цьому, абсолютно не забуваючи про контроль. Якщо раптом щось або як щось піде не за планом, тримаючи руку на пульсі, наречена зможе швидко розгорнути усе необхідне русло і не образити кохану людину.

Можливий список справ для мами:

1. Покупка весільного плаття. Мама самий щирий і чесний чоловік в житті кожної дитини. Вона ніколи не обдурить чи не збреше, коли справа торкнеться вибору весільного образу. Купити весільну сукню не складно, але саме мама, кинувши свій погляд збоку, скаже, що краще всього підійде до фігури, кольором шкіри і загального образу нареченої. Так само мама допоможе підібрати весільні аксесуари, максимально точно відповідаючи весільної концепції: підв'язка нареченої, рукавички, святкові туфлі, подушка для обручок та інше.

2. Весільні традиції – це прекрасна можливість задіяти маму нареченої у підготовці до весілля. Купити свічки весільний вогнище, рушники, все для традиції зняття фати, дозволить мамі проявити себе і простежити за нареченою, яка можливо вже встигла доглянути весільні набори. Якщо в родині є свої власні традиції, тільки мама зможе їх підкреслити, наприклад, передача сімейного обручки, весільні бокали батьків, намисто.

3. Координування та планування. Навіть якщо наречена сама підбирає весільний персонал, у мами повинні бути всі контакти учасників торжества. Тримати рідної людини в курсі, що відбувається в результаті може виявитися своєрідною паличкою-виручалочкою, коли ближче до торжества про всі зміни або підтвердження плану з тамадою, музикантами, водіями весільного кортежу, фотографом буде зв'язуватися саме мама нареченої.

4. Зустріч гостей. Мама, як господиня в хаті не тільки зустрічає гостей, але і відповідає за зручність і затишок. Пропонувати напої і закуски мама може в компанії головної свідка.

5. Тандем у роботі з мамою нареченого. В процесі підготовки до весілля ні одного з батьків виділяти більше чи менше не варто. Пропонуючи весільну роботу своєї майбутньої свекрухи, наречена тим самим говорить про важливість матері нареченого в організації весілля, а спільна робота мам допоможе сім'ям здружитися. Купити ікони на весілля за традицією належить мами нареченого, але при цьому одну з ікон вона повинна передати мамі нареченої. В день весілля мами можуть зайнятися розсадженням гостей і доставкою провіанту в ресторан: весільне шампанське, торт і його розміщення, весільні аксесуари.

6. Помічник в створенні весільного образу нареченої. Мама нареченої або головна свідок, хто повинен допомагати молодій зборах? Питання неоднозначне, от тільки мама завжди перебувати поруч, і бажає своїй дитині найкращого, тому наречена в день весілля може сміливо покластися на самого рідної людини у своєму житті.

7. Перевірка деталей:

  • Готовність фуршетного столу.
  • Зібрати сито на весілля зерном, монетами, цукерками.
  • Банкетний зал прикрашений згідно весільної стилістики і перевірка наявності весільних аксесуарів: келихи для молодих, хустку на голову для нареченої, весільні свічки, книга для побажань, фотозона.
  • Весільний торт. Перевірка доставки та розміщення.
  • Присутність всіх учасників торжества: гості і весільний персонал.

Весільні клопоти приємні, але впоратися з ними поодинці дуже складно, тому нареченим не варто відмовлятися від допомоги близьких людей, особливо мами. Навіть якщо в процесі підготовки виникнуть негаразди або непорозуміння, весілля – це свято нареченої, а значить, мама зрозуміє і завжди стане на сторону своєї дитини.

свадьба дочеримама на свадьбе дочеримать дочь свадьба