place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Місія здійсненна - прасуємо весільну сукню.

02/08/2018

Мрії починають збуватися і в шафі вже є упакована весільна сукня? Напевно на нього хочеться час від часу подивитися хоч одним оком, а іноді всі думки тільки про те: ну, коли вже його можна буде дістати, щоб знову подивитися на його красу? І ось, до весілля залишилося менше тижня, весільні клопоти добігають кінця, залишилося тільки зібрати всі весільні аксесуари і розставити по місцях, поки сукня мрії буде розправляти неприродні заломи самостійно. Але, що робити, якщо за три, а то й два дня наречена зауважує, що сукня як була пом'ятою, так і залишилась? Згадуючи яким, воно було в салоні, на війні всі засоби хороші, однак, щоб після відважних битв не кусати лікті, весільний магазин Vizzara пропонує кілька корисних порад з прасуванням весільної сукні.

Перше, що спадає на думку, коли бачиш не розгладжену весільну сукню - відвести її в ательє або хімчистку, де повно професійного обладнання та справжніх фахівців. У місці по догляду за одягом напевно знають, як правильно поводитися з тонким весільним матеріалом, щоб в день весілля сяяли не тільки кришталеві весільні келихи, але і сама наречена. Поїздка в хімчистку потребуватиме певних витрат. Сума прасування залежить від матеріалу і декору сукні, ніж ексклюзивним, тим ціна за послугу буде дорожче. Але, додаткові витрати це ще не все, після того, як весільна сукня приведуть в порядок, його знову потрібно доставити додому, а якщо у нареченої немає своєї власної фури, вона знову ризикує отримати кілька небажаних заломів на тканині.

Другий і більш прийнятний варіант стурбованої нареченої запросити професіонала з хімчистки додому. У цьому випадку саму сукню нікуди не потрібно переміщати і після прасування вона залишиться чудовою. Вартість цієї послуги трохи дорожче, однак, хімчистки має відповідне обладнання, що дозволяє багатьом нареченим видихнути з полегшенням.

Існує ще один тип прасування весільного наряду - самостійний. Не варто його боятися, тому як у кожної людини, особливо, дівчата, великий досвід прасування свого гардероба. Необхідно тільки бути трохи уважніше і акуратніше, а результат не залишиться непоміченим.

Три найбільш популярних типу по розпрямленню заломів, які не варто боятися! Вже мільйони наречених їм користувалися і ще не менше будуть користуватися, повертаючи свої нарядам первозданний вигляд.

Метод №1: Відпарювання весільної сукні над каструлею з гарячою водою.

Простий і досить старий спосіб привести своє весільне вбрання в порядок. Вибираючи каструлю побільше в неї необхідно набрати воду і закип'ятити, після чого поставити її під сукню і зняти кришку, щоб пара стосувався матеріалу. Найбільш прийнятний варіант для пишної весільної сукні, яке стосується подолом сукні до підлоги. Під купол весільного вбрання в центрі ставиться каструля з парою. Нижній поділ сукні з щільного атласу дозволяє зберегти верхні більш ніжні спідниці, при цьому створюючи всередині парниковий ефект, який прекрасно дозволяє розправити верхню частину вбрання. Головне, не упустити момент і в деяких місцях підправити неприродні заломи самостійно.

Фату таким способом відпарювати не радять, ніжна тканина вуалі може зіпсуватися.

Метод №2: Праска.

На що в першу чергу необхідно звернути увагу - підошва праски повинна бути ідеально чистою. Але в цілому, навіть найпростіша праска здатна привести весільну сукню в порядок. Подумати тільки якийсь досвід за печами у наших мам і бабусь прасування гардин, карнавальних дитячих костюмів і просто одягу в цілому. Якщо присутній страх зіпсувати вінчальний наряд, можна завжди попросити допомоги. До бабусі рідко хто піде за допомогою обираючи набір на весілля, а ось надати послугу в справі, з яким жінка знайома не з чуток, завжди приємно.

Немає у кого спитати допомоги? Весільний інтернет-магазин Vizzara, пропонує кілька слушних порад:

  1. 1. Вибираючи режим і температуру, обов'язково треба перевірити її на самій безпечній ділянці наряду. Це може бути сама нижня спідниця ззаду внизу.
  2. 2. Атлас не варто гладити, ризикуємо залишити сліди, його найкраще тільки відпарювати, а ось фатин і інші тканини обов'язково потрібно прасувати через чисту марлю або бавовняну тканину білого кольору.
  3. 3. Не забуваємо, що залежно від тканини і типу декору, одну сукню можна гладити при різних температурах.

Метод №3: Парогенератор.

Швидше за все люди у яких є парогенератор, навіть не задумаються шукати інформацію в мережі Інтернет, як пропрасувати весільну сукню. Таким дівчатам куди актуальніше вводити трохи інші запити в гугл пошук, наприклад, «купити подушку для обручок Київ», «купити весільні келихи недорого», «весільні аксесуари в стилі Тіффані», «весільний декор купити Україна», «купити весільні прикраси» або «весільні аксесуари інтернет-магазин». І це цілком обгрунтовано, парогенератор прекрасно справляється з прогладжуванням заломів будь-яких матеріалів і з будь-яким декором на різних температурних режимах. Але, якщо такого немає інтернет-магазин весільних аксесуарів Vizzara пропонує кілька варіантів заміни:

  1. 1. І знову праска! Сучасні праски теж вміють відпарювати, головне бути дуже уважною, щоб випадково не перестаратися і не доторкнутися підошвою праски до ніжної тканини. На відстані десяти або п'ятнадцяти сантиметрів, вибравши відповідний режим, який можна перевірити в непомітному місці, варто пройтися по всіх недосконалостей весільного вбрання, щоб результат неодмінно порадував наречену. А ось фату краще пропрасувати через марлю і не вигадувати з відпарюванням.
  2. 2. Відпарювання за допомогою гарячої ванни. Цікавий і один з найшкідливіших способів привести наряд в порядок. Набираючи ванну гарячої води при щільно закритих дверях в кімнаті з'являється значна кількість пари, розвішуючи сукню, але не над ванною, а в стороні, від вологого і теплого середовища, тканини почнуть розправлятися самостійно. Довго тримати сукню в такому середовищі не рекомендується, досить п'ятнадцяти або двадцяти хвилин, після чого його необхідно винести в сухе місце і поки матеріал наряду ще теплий, підправити залишиться небажані складки. Після того, як сукня охолоне, її вигляд буде чудовим.

Примітка: Причини по яким не рекомендується тримати сукню безпосередньо над ванною з парою:

  1. 1. Можливість зіпсувати декоративні деталі. Клей на яких триматиметься стрази, перли не витримає термічної обробки і весь блиск наряду може виявитися на дні ванної.
  2. 2. Якщо сукню погано закріплено, воно може впасти в воду, що вже само собою є катастрофою.
  •          Поради, про які не варто забувати.
  1. 1. Атлас дуже ніжний матеріал, його варто гладити тільки з виворітного боку і на маленькій температурі, даючи можливості швидкого охолодження, щоб не залишити плям. Найкраще атлас відпарювати.
  2. 2. Довгий рукав на сукні слід гладити за допомогою спеціальної підставки прасувальної дошки, щоб зберегти красу випрасуваного рукава, в нього варто вкласти конус з білого паперу.
  3. 3. Частина сукні з обробкою слід гладити зсередині.
  4. 4. Органза ні в якому разі не можне піддавати пару, її слід гладити на мінімальній температурі.
  5. 5. Мереживо, коміри та манжети слід прасувати тільки через марлю або бавовняну тканину. При бажанні тканину можна побризкати рідким крохмалем, що в результаті порадує наречену.
  6. 6. Фатин, багато паєток, бісеру та іншого декору? Таке вбрання краще відпарювати у професіонала, не варто ризикувати.
  7. 7. Прасувати весільну сукню варто починати з нижньої спідниці і плавно підніматися вгору.
  8. 8. Після прасування сукню необхідно дати охолонути і прийняти звичну для себе форму.
  9. 9. Не слід боятися просити допомоги, та й самої братися за прасування теж не потрібно. Одна голова добре, а дві ще краще.

Ось вона така проста, але така важлива інформація, як правильно пропрасувати свою весільну сукню, щоб надати йому просто чудовий вигляд. Блищати і будьте щасливі в день свого весілля.

свадебное платьекрасивое свадебное платьеподвенечное платье