Мода на оксамитові сукні повертається. М'які наряди для подружок нареченої.

Любиш оксамит? Вітаємо, ти знову в тренді! Те, що було модно в 90-ті, знову набирає популярності, а значить наречена може вибрати цю тканину для нарядів своїх помічниць. Оксамит занадто щільний для літнього весілля, але, якщо свято намічається в прохолодне або навіть холодну пору року, подружки нареченої скажуть велике спасибі молодій, коли вона подумає про те, що дівчаткам має бути не тільки красиво, але й тепло та затишно.

Найбільш привабливо, елегантно і жіночно, оксамит виглядає в трьох кольорах: бордо, смарагд і чорний. Але, навіть якщо жоден з цих трьох кольорів не підходить молодий, нічого страшного, кольорова палітра оксамиту досить різноманітна, і молода може вибрати абсолютно все, що їй сподобається. Ніжно і романтично оксамит виглядає в палітрі бежевого, світло-рожевого і димчасто-сірого.

Ну, а якщо нареченій мало оксамиту в нарядах свідків, завжди можна розбавити оксамитом весільні аксесуари, такі як подушка для обручок, келихи, весільні свічки і т.д.

Любов до оксамиту може проявитися і в самому вбранні молодої! Набиті оксамитові візерунки по тонкої тканини або повністю оксамитова сукня виглядає елегантно і надає наліт 20-х років минулого століття. До того ж оксамит настільки повноцінний, що не вимагає додаткового декору у вигляді страз, пайеток і іншої фурнітури.

Елемент, який точно не залишить любительок оксамиту осторонь, особливо, якщо сукня з абсолютно інших тканин - весільне взуття. Великий вибір кольору дозволить розставити необхідні акценти, а самі туфельки знайдуть себе в будь-якому з стилів: Бохо, Рустик, класик.

Неможливо обійти стороною образ нареченого. У вбранні молодого обов'язково повинні бути співзвучні оксамитові аксесуари, наприклад, метелик або туфлі. Цікаво виглядає наречений в оксамитовому піджаку, що правда підходить він тільки для весілля восени або взимку.

Не варто боятися доповнювати оксамитом весільні аксесуари або прикраси:

  1. 1. Стрічка на весільні квіти і бутоньєрки.
  2. 2. Прикраси для волосся.
  3. 3. Оксамитовий пояс або сумочка нареченої.
  4. 4. Елементи декору для банкетного залу і сервірування столу.

Оксамит прекрасний, залишилося тільки визначитися в яких кількостях його використовувати і наскільки до нього велика любов, тим більше, що осінь за вікном і йому саме час.

подружки невестысвадебные туфлисвадьба