place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Музика на весілля

02/23/2017

Жодне весілля не проходить без музичного супроводу, і мова зараз йде не про марш Мендельсона, який в першу чергу починає звучати в голові, повністю асоціюючись з цією подією, а про ту музику, яка буде супроводжувати молодих і гостей протягом усього вечора. Весілля – це-свято, яке займає день, а то й два, три залежно від прийнятих традицій і фінансових можливостей. Музика – це те, що створить настрій, емоції, необхідну обстановку, допоможе розставити акценти і просто насолодитися гарним моментом. Музика – це не формальність, це гостра необхідність, яку потрібно вміти правильно підбирати.

Не завжди навіть сама улюблена музика може бути до місця. Весілля хоч і створюється за уподобанням нареченого і нареченої, однак, вибираючи певну тематику, місце проведення одруження: церква, ЗАГС, виїзна церемонія і безліч інших факторів, що може вплинути на недоречність будь-якого репертуару.

Підготуватися і зробити все правильно, можливо навіть провести репетицію, допоможе не тільки врятувати день весілля від непередбачених неприємностей, але і дасть можливість відредагувати плейлист по мірі необхідності. Складаючи музичний план, який, як і план самого весілля, обов'язково повинен бути присутнім, молодята з легкістю зможуть максимально правильно все влаштувати.

  1. 1. Прелюдія. Музика, яка звучить в самому початку, коли гості в процесі збору. Легка, злегка болюча, вона повинна натякнути гостям момент появи молодих, щоб ніхто і ні в якому разі нічого не упустив. Музика для прелюдії являє весілля! Потрібно постаратися в ній натякнути про стилістику урочистості, що дозволяє використовувати не тільки класику. Розглядаючи музичні уподобання молодих, завжди можна створити свою власну музичну підбірку з допомогою діджея.
  2. 2. Процесія. Музика перед початком одруження. Визначаючись з місцем реєстрації, який на пряму залежатиме від вибору композиції, найбільш непередбачуваним може вийти виїзна церемонія. Не маючи жодних обмежень, молоді можуть використовувати широкий асортимент любовної лірики. Починаючи з моменту, коли гості займуть свої місця і до появи свідка.
  3. 3. Вихід нареченої. Один з найбільш емоційних моментів на весіллі, який обов'язково слід підкреслити. Який ефект молодята хочуть отримати? Сльози, захоплення, а може бути це все має бути як в кіно? Правильна музика в цій справі найкращий помічник.
  4. 5. Фанфари. Момент, коли звучать слова: «Оголошую вас чоловіком і дружиною», повинно супроводжуватися яскравою і незабутньою музикою! Необхідно підкреслити сплеск позитивних емоцій не тільки молодих, але і всіх присутніх на святі.
  5. 6. Інтерлюдія. Музика, яка допоможе перейти від одного етапу урочистості до іншого. Може бути, варто підібрати музику і слова, яка безпосередньо підкаже гостю, чого йому слід очікувати?
  6. 7. Постлюдия. Спокійна і ніжна мелодія, яка допоможе підвести свято до логічного завершення. Допоможе зрозуміти гостю, наскільки був прекрасний свято і що пора прощатися з молодими. Пострюдия звучить до відходу останнього гостя.

Як би молодим не хотілося, але продумати все від початку і до кінця з музичним супроводом не вийде. Завжди варто покладатися на професіоналів. Головне, це допомогти вказати на особисті переваги та ключові моменти, щоб у процесі свята, несподівано не довелося почути щось незрозуміле або незрозуміле навіть самим молодим, не те, щоб запрошеним гостям.

музыка на свадьбу свадьба обручальные кольца
жених и невеста танец молодожен красивая свадьба