05/29/2018
Роль мами нареченого на весіллі значно важливіша, ніж роль батька. Однак переживати та хвилюватися серед обов'язків взагалі не має. Весільний інтернет-магазин Vizzara переконаний, що все пройде гладко і спокійно, якщо мама нареченого заздалегідь підготується до важливої події в житті сина.
Які обов'язки можуть з'явитися у мами нареченого на весіллі?
- 1. Підготовка. Щоб не відчувати себе вичавленим лимоном на весіллі, в процесі підготовки найкраще не брати на себе занадто багато завдань. Весілля - це свято дітей, вони самі прекрасно зможуть обрати книгу побажань, весільні прикраси на машину, батькам досить приміряти роль помічників і бути на підхваті. Про що дійсно не варто забувати, так це те, що мама і тато нареченого купують весільні ікони. В день весілля мама нареченого допомагає синові зібратися і благословляє дитину перед дорогою.
- 2. Церемонія одруження. В процесі розпису батьки практично не беруть жодної участі. Все, що потрібно батькам - красномовно привітати дітей, коли молодята після основної частини прийдуть на уклін до батьків. Подружжю слід триматися один біля одного і не відходити далеко від дітей.
- 3. Весільна прогулянка. Залежно від формату прогулянки, батьки можуть не бути її учасником, як і велика частина гостей. В цьому випадку в парі з батьками нареченої розважити гостей невеликим фуршетом і тостами. Якщо молодята вирішили розважити гостей, поки сама пара фотографується, мама нареченого може підготувати гостей до несподіваного сюрпризу.
- 3. Вінчання. Підготовка до вінчання досить складна і вимагає багато уваги. Вінчальний набір, ікони та весільні рушники - три головних аксесуара, які необхідні всім парам. Наречений та наречена повинні пам'ятати, що весільні ікони тримати голими руками не прийнято. Для цього парі знадобитися рушник під ікони 2 штуки, рушник під ноги та частина вінчального набору для підтримання свічок, вінців і т.д.
- Роль батьків у процесі вінчання мала, проте саме батьки відповідають за збереження весільних аксесуарів після вінчання. При бажанні молодих, весільний коровай на банкеті можна прикрасити іконами.
- 4. Весільний бенкет. На початку весільного банкету батькам нареченого відведена дуже важлива і відповідальна роль. Мама нареченого бере коровай і сіль, покладений на рушника, а тато нареченого бере весільні ікони. Перш ніж молодята зайдуть в ресторан батьки проводять обряд повторного благословення з напуттніми словами і ламають весільний коровай, який згодом роздають всім гостям з невеликими бонбоньєрками у вигляді пам'ятних сувенірів.
- 5. Слова привітання від мами. Процедура повторного благословення завершується перев'язування рук і обходом весільних столів тричі, після чого батьки і гості займають свої місця, і мама нареченого бере на себе роль привітання дітей. Мама перша говорить тост, піднімає келих за молодих і п'є за здоров'я і благополуччя нової сім'ї. Папа при бажанні може підтримати дружину або взяти слово окремо.
- 6. Весільні традиції:
- Танець нареченого і мами.
- Запалення сімейного вогнища.
- Зняття фати.
Що може надіти мама нареченого на весілля сина?
Якихось особливих умов для образу мами нареченого, як і для образу мами нареченої не існує. Батьки повинні виглядати елегантно, красиво і комфортно.
- 1. Красу і комфорт іноді досить складно комбінувати, особливо, якщо справа стосується елегантною пари взуття. Щоб не відчувати втому або біль в ногах, мамі варто прихопити з собою змінну пару. Нові туфлі весільний магазин Vizzara теж не рекомендує надягати, щоб несподівані сюрпризи не зіпсували настрій, будь-яке взуття необхідно перевірити заздалегідь в повсякденному житті.
- 2. Сукня або костюм повинен бути максимально зручним. Всі дії мами повинні бути оперативними, точними і миттєвими. Приємна особливість грамотно підібраного наряду, можливість приховати всі недоліки і підкреслити принади.
- 3. Занадто коротка і довга спідниця принесуть дискомфорт і незручність в пересуванні і танцях. Оптимальна довжина святкової сукні або костюма - довжина трохи вище коліна або трохи нижче.
- 4. Тканина для вбрання варто обирати по сезону, щоб в ньому не було жарко або холодно. Влітку актуально виглядатиме шифон, атлас, шовк, мереживо, бавовна, льон. Взимку можна звернути увагу на оксамит і шерсть. Від чого точно необхідно відмовитися, так це від синтетики. Не залежно від пори року тіло людини в синтетиці занадто сильно потіє, може з'явитися алергія і принести дискомфорт.
- 5. На відміну від подружок нареченої, яким молода сама вибирає вбрання, мама нареченого може обирати з усієї кольорової палітри. З рекомендацій весільного магазину Vizzara – це пастельні тони з яскравими акцентами. Таке поєднання не буде виглядати вульгарно, як в застосуванні яскравих кольорів (червоний, салатовий, жовтий) і дуже похмуро (чорний, сірий, коричневий).
- 6. Тематичне весілля - це можливість блиснути своєю креативністю. Дотримуючись основних правил, мама нареченого при цьому може пограти з величезним наявністю ідей, щоб легко влитися в загальну концепцію свята.
Не така вже й складна підготовка очікує маму нареченого, якщо вона зробить все вчасно і проявить ініціативу. Весілля - це час для вражень!


