place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Запрошення на весілля твоєї мрії. Ідеї для натхнення.

12/08/2017

Не секрет, що перше враження про попереднє весіллі починається саме з запрошення на весілля. Обираючи або створюючи своє особисте запрошення за індивідуальним замовленням, ставитись до нього варто з особливою увагою та тремтінням, тому що саме цей невеликий конверт задає гостю потрібний темп в майбутній підготовці.

Основні три місця, де молоді можуть придбати своє запрошення на весілля:

  1. 1. Салон або весільний магазин.
  2. 2. Друкарня.
  3. 3. Індивідуальне замовлення у майстрів hand-made.

Перший варіант продажу весільних запрошень один з найпростіших варіантів підібрати саме свою картку. Купуючи весільні набори, вінчальну сукню, підв'язки, наречена зможе підібрати необхідну їй поліграфію в потрібному кольорі за невеликі гроші. Величезний вибір запрошень масового виробництва не підкреслить індивідуальність, але при невеликому бюджеті зіграє сприятливу роль. Всі запрошення масового виробництва, як правило мають стандартний текст, що не усвідомлено заганяє пару в певні рамки.

Якщо такі умови не підходять майбутнім молодятам, вони можуть звернутися за допомогою в друкарню. Послуги друкарні коштують трохи дорожче, однак таке запрошення зможе просочитися характером і індивідуальністю весільного святкування. У друкарні підберуть колір, шрифт і створять персональний макет, який обов'язково проявить унікальність подружжя.

Найдорожчими, але в той же час унікальними є роботи майстрів hand-made. Виготовляючи вручну кожне запрошення окремо, наречений та наречена можуть обговорити будь-які побажання, які обов'язково будуть виконані. Яким би шикарним не було стандартне магазинне запрошення, з ручною роботою воно ніколи гідно не конкуруватиме.

Вибираючи найбільш підходяще місце покупки свого запрошення, парі слід дотримуватися кількох пунктів, щоб перше враження гостей про весілля було таким, яким його бачить майбутня подружня.

Пункт №1 - стиль. Створюючи свою першу підказку для гостя, запрошення повинен максимально розкривати основну концепцію майбутнього свята. Існує величезна кількість різний стилів, але весільний магазин Vizzara, спробує розкрити найбільш популярні весільні концепції і принципи побудови запрошення до них.

  1. 1. Класичне весілля передбачає спокійні не нагромадженні зайвими елементами запрошення. Ідеальний варіант при використанні білого паперу та красивої каліграфії чорного шрифту. Доповнити таке запрошення може монограма. При бажанні білий колір можна замінити на інші пастельні тони, головне, щоб вони максимально підходили до весілля.
  2. 2. Гламурний стиль в запрошеннях можна підкреслити за допомогою паєток, різного типу блискіток, стрічок, декоративних джгутів. Рукописний стиль найкраще підійде для даного типу формату.
  3. 3. Для пари яка крокує в ногу з часом підійде стиль модерн. Ці запрошення люблять природні текстури, ілюстрації, використання фотографій. Найчастіше форма такого аксесуара нестандартна та дивує з першого погляду.
  4. 4. Рустик набираючи свою популярність пропонує майбутнім молодятам моделі з використанням натуральних кольором й матеріалів. Запрошення може бути виготовлено з натурального дерева або спеціально зістареного щільного паперу. Для декору слід використовувати рослинні елементи або навіть живі квіти, хвою, шишки.

Пункт №2 - індивідуальність. А як наречений та наречена дивляться на індивідуальну роботу з художником? Любов до подорожей, серіалів, фільмів, ігор, все це і багато іншого можна нанести на запрошення, щоб передати гостям свою задумку. Якщо пара сповнена гумору, в роботі з художником можна створити карикатури, шаржі і іронічний фотошоп на якому може бути зображений не тільки наречений та наречена, але й гість, якому призначена картка.

Пункт №3 - колір. Всі весільні аксесуари максимально повинні бути витримані в одному кольорі. Дублювання схожих елементів, наприклад, мереживо на весільні келихи, зачісці нареченої, сервіровці столу або щось іншого, має важливість для загальної концепції , щоб весілля було гармонійне та повноцінне.

Пункт№4 - форма та розмір. Перше що приходить в голову, коли людина чує запрошення на весілля - прямокутна картка. Однак, її форма може бути різною і непередбачуваною. Кругла, квадратна, трикутна, різана, велика чи маленька. Втілити в реальність можна будь-яку задумку, головне бути готовим, що така прикраса потребуватиме певних витрат.

Пункт №5 - читабельність. Як би закохані не хотіли виявляти унікальність і індивідуальність, а текст запрошення повинен бути максимально легким для прочитання. Гра зі шрифтами - це добре, але краще не перестаратися. Обов'язково слід використовувати контрасти між основним фоном і кольором тексту.

Пункт№5 - зміст. Мабуть, зміст - це найважливіше в складанні свого запрошення. Будь-яке максимально проілюстроване під концепцію урочистості запрошення не відповість на всі запитання гостей, якщо воно не буде змістовним і відкривати завісу весілля. Відчуваючи розгубленість при складанні опису, наречений та наречена можуть відштовхуватися від стандартних прикладів, доповнюючи його від себе, не забуваючи дотримуватися основного шаблону.

  1. 1. Звернення. Обов'язково слід назвати імена одержувача. Наприклад, мама й тато, тітка Зіна та дядько Вова, Ольга та Віктор.
  2. 2. Вказати місце й час проведення банкету, місце реєстрації, місце зустрічі.
  3. 3. Імена майбутнього подружжя.
  4. 4. Додаткові побажання, якщо такі є. Наприклад, дрес-код.

Головний принцип складання запрошення - мінімалізм. Яскравий і красивий весільний аксесуар не може бути нагромаджено різною інформацією. В іншому випадку пара ризикує втратити елегантність свого ознайомчого аксесуара.

Чим складніше весільне запрошення, тим його ціна вища. Класичні стандартні варіант карток в магазині все для весілля Vizzara стартує від ціни за однин екземпляр 2 грн. Запрошення з застосуванням щільного і дизайнерського паперу стартують від 18 грн за один примірник за умови замовлення не менше ніж 10-ти одиниць. Як правило, те, що вимагає ручної роботи не виконується в одиничному екземплярі, якщо це не дозаказ. Майстри встановлюють мінімальне замовлення, щоб виконана ними робота не пройшла даремно. Час - гроші і запрошення не виняток.

І так, підведемо підсумки! Економний варіант весільного запрошення формату стандарт. Це багато в чому безликі запрошення за мінімальною ціною, здатні підкреслити необхідний колір весільного заходу. Унікальний варіант - друкарня. Створені за особистою розробкою макети мають середню цінову політику, такий аксесуар зможе надати унікальності попередньому весіллю. Індивідуальний варіант і найдорожчий - робота hand-made. Проявити характер і концептуальну ідею з присмаком індивідуальності і ексклюзивності можливо тільки при персональній роботі з кожним предметом окремо. Таке весілля запам'ятовується найбільше і зберігає в пам'яті багато цікавих моментів.

свадебные аксессуарысвадебные товарысвадебные предметы