place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Пробний весільний макіяж: для чого він потрібен і коли приходить його час?

09/13/2018

Отримати ідеальний весільний макіяж з першого разу може бути не так легко! Знайти свого візажиста, здатного прочитати образ нареченої з перших хвилин не завжди вдається по клацанню пальців, результатом стає безліч комічних знімків з написом: «як не треба робити» в мережі Інтернет. Щоб не поповнювати ряди невдалих робіт, не зіпсувати собі весілля і настрій, весільний магазин Vizzara пропонує всім дівчатам робити пробний макіяж. Макіяж - це фінальна точка, яка підкреслить загальну красу образу або зіпсує її безповоротно. Пробний макіяж підкаже що виправити, чого додати, а від чого і зовсім слід відмовитися на все життя. Не варто забирати у самої себе можливість, відчути себе красивою і помилуватися собою до дня «Х», коли нерви будуть натягнуті як канат.

Використовуючи поради від магазину все для весілля Vizzara наречені отримають максимальну віддачу від пробного макіяжу, а в день весілля будуть сяяти у всій своїй красі.

  • Що таке пробний макіяж в принципі?

Прекрасно, якщо у дівчини є свій професіонал, з яким вона працює не один рік, і який напам'ять знає обличчя молодої. Майстер знає, що підходить дівчині, що вона любить, якою її внутрішній світ в цілому. Якщо такої людини немає, тоді пробний макіяж - це спосіб познайомитися з людиною, з яким дівчина в день свого свята довірить своє обличчя. Пробний макіяж дозволяє в спокійній і невимушеній обстановці поговорити і обговорити всі нюанси, виправити помилки або навпаки додати необхідних акцентів. Знайомство важливий етап, але набагато важливіше як молода себе почуває поряд з професіоналом. Спокійно їй, комфортно, на які теми вони говорять і чи збігаються погляди, що стосується нових тенденцій або класичного макіяжу? Візажист один з перших людей, з ким наречена зустрінеться в свій весільний день, а значить її ранок повинно початися легко, весело і невимушено, що дозволить розслабитися і спокійно зітхнути.

  • Місце для пробного макіяжу.

Наречена може відвідати салон майстра, проте дуже часто майстри кочують по домівках замовника підлаштовуючись під особистий графік дівчата. Ідеальний час для пробного макіяжу - день. Денне світло найпрекрасніший для роботи візажиста, щоб правильно підібрати кольорову гамму і розглянути виконану роботу до дрібниць.

  • Плануємо весілля і час для макіяжу.

Не існує певного часу для пробного макіяжу. Деякі наречені роблять пробний макіяж завчасно: рік або півроку, але на думку весільного інтернет-магазину Vizzara пробний макіяж слід робити в день зйомки Love-story. В один день десь за три або чотири місяці до весілля, наречений та наречена не тільки перевірять майстерність візажиста, а й професіоналізм фотографа, запрошеного на саме свято. У роботі з візажистом не варто соромитися. Щоб весілля і пробна зйомка пройшла на ура, майстер повинен знати про всі нюанси шкіри: лущення, темні кола, прищики, жирні зони і багато іншого.

  • Як підготуватися до пробного макіяжу?

Умова №1: Шкіра нареченої повинна бути чистою і без макіяжу. Це дозволить майстру побачити проблемні зони неозброєним оком. Не забуваємо, що сама дівчина теж повинна розповісти професіоналу про недоліки.

Умова №2: Для того, щоб візажист відчув побажання молодої, дівчатам слід запастися прикладами робіт. Це можуть бути роботи з Пінтереста або Інстаграмма, так само це можуть бути фотографії знаменитостей, які сподобалися самій нареченій.

Умова №3: ​​Чим більше візажист знатиме про весілля, тим більш вдалим вийде підсумковий варіант. Кольорова гамма, весільна сукня, майбутній букет нареченої, у виборі макіяжу допоможе все, аж до самої несподіваної дрібниці. Окрему увагу майстер з візажу приділить кольором шкіри, очей і волосся.

  • Вибираємо гардероб для пробного макіяжу.

Чим зручніше одяг, тим комфортніше буде дівчині сидіти в кріслі кілька годин поспіль. Але, якщо нижня частина одягу абсолютно не має значення, верхню частину варто підбирати в відтінках весільної сукні. Сорочка, футболка, топ, светр, правильно підібраний відтінок покаже наскільки правильно комбінується макіяж і колір весільного вбрання.

  • Скільки часу займає пробний макіяж?

Час, який в середньому проводить наречена в руках майстра, не менше двох годин. Зрідка цей час коливається від півгодини плюсом чи мінусом, однак слід бути готовим до того, що нареченій може не сподобається перша робота. Для цього варто робити другий, третій або четвертий пробний макіяж, можливо, замінити майстра, який на перших парах здавався ідеальним, особливо, якщо його порекомендували близькі люди. Ціна пробного макіяжу ненабагато відрізняється від фінальної роботи, все залежить від майстерності візажиста і трудомісткості виконаної роботи.

  • Чи потрібен компаньйон або довіритися власним смаком?

Кому не цікаво думку іншого, особливо, близької людини? Головними експертами нареченої можуть стати подруги, сестра і мама. Якщо немає секретів від нареченого, кохана людина може допомогти вибрати не тільки весільні келихи або подушку, а й прокоментувати свою думку з приводу макіяжу, зачіски і навіть весільної сукні. Більше двох чоловік в помічники набирати не варто, в іншому випадку це буде нагадувати симпозіум.

Щоб не порушувати ідилію і налагодження зв'язків з візажистом, помічників варто попросити прийти до кінця роботи. Компаньйонові важливо побачити підсумковий результат, а не спостерігати, а всім етапом роботи, порушуючи своєю присутністю своєрідну інтимність ситуації.

  • Не відмовляйся від порад візажиста.

Майстер з візажу перш ніж наносити макіяж знайомиться зі шкірою нареченої. Він оглядає її позитивні і негативні сторони, після чого може порадити певні засоби по догляду. Обов'язково запам'ятай марку і правила використання, щоб до дня «Х» обличчя дівчини виглядало ще краще.

  • Отримай максимум від пробного макіяжу.

Розслабитися і розкрити душу. Чим більш комунікабельними буде наречена, тим краще молоду зрозуміє візажист і тим точніше вгадає з побажаннями замовника. Особа - це полотно, але професіоналізму майстра для ідеальної роботи не завжди вистачає. Душевні розмови відмінний крок до того, щоб отримати результат, який задовольняє як наречену, так і професіонала.

Не варто впадати в паніку, якщо перший пробний макіяж не вийшов, адже його завжди можна змити. Скажи, що не сподобалося і друга робота, пройде набагато краще.

Отримавши бажаний результат, його обов'язково слід фотографувати при штучному світлі і денному, а також у вечірній час. Зроблені фотографії покажуть, як буде виглядати наречена в день весілля і наскільки витривалий її макіяж.

Порада від Vizzara: Не подобається, що дівчина бачить у дзеркалі, не бійтеся сказати про це майстру. В першу чергу наречена - це клієнт, який повинен піти задоволений, навіть якщо в процесі роботи налагодився процес спілкування і перейшов на дружній етап. Озвучуючи в слух все, що не сподобалося або викликає сумнів, в день весілля нареченій дозволить відчувати себе більш комфортно і впевнено.

свадьбаневестасвадебный макияж