Сексуальна весільна сукня.

Весільна сукня може мати різний фасон і різне смислове навантаження: романтичне і пристрасне, закрите і відверте, коротке або в підлогу. Вибір прекрасний і нескінченний, включаючи останню новацію - сексуальність. Створюючи спокусливий і святковий образ, весільний магазин Vizzara розповість основні типи весільних моделей, розроблені сучасними дизайнерами.

Сексуальність жіночої фігури будується на принадах дівчини, які можна підкреслити за допомогою глибокого декольте, довжини спідниці, оголеної спини або вигинів самої фігури. Однак при всьому цьому розмаїтті слід бути досить уважним до майбутнього вбрання, щоб сексуальність не перетворилася в вульгарність.

Моделі весільних нарядів з ноткою сексуальності:

  1. 1. Декольте. Володарки красивих і пишних форм можуть підкреслити свої принади весільною сукнею за допомогою глибокого декольте. Величезний вибір різних фасонів і глибини розрізу, підкажуть дівчатам найбільш виграшний варіант, який не тільки витончено виділить область грудей, але й збереже її невинність. Обираючи сукню з декольте, варто звернути увагу на форму обличчя, тип фігури і особисті дані дівчини. Зону декольте можна прикрасити бісером та мереживом, що повторить набір для весілля. Глибоке декольте прекрасно поєднується зі спідницею різного типу: пишна, рибка, пряма.
  2. 2. Лінія плечей. Елегантний, стриманий, але в той же час досить сексуальний тип весільної сукні - це сукня з припущеними плечима. Таке вбрання не тільки прекрасно поєднується з глибоким декольте, а й підкреслює довжину шиї і лінію оголених плечей. Вибираючи весільну сукню з відкритими плечима, дівчина приверне особливу увагу до свого весільного образу.
  3. 3. Глибокий розріз. Власниці струнких і красивих ніжок можуть похвалитися своїм достоїнством за коштами глибокого вирізу на весільній спідниці. Таким чином, чим сміливіше наречена, тим висота розрізу може бути вище. Виріз з боку, візуально зробить ноги довшою, а дівчину вищою, виріз по центру дозволить при ходьбі відкрити обидві ноги, до того ж дівчата можуть вибрати більш одного розрізу на своїй спідниці. Цікаво виглядають спідниці з запахом.
  4. 4. Відкрита спина. Новинка, якої найбільше приділяють увагу дизайнери всього світу. Стриманий жіночний елемент, додають дівчатам сексуальності, але при цьому, не відкриваючи нічого зайвого. Глибина вирізу на спині також може варіюватися, як і довжина розрізу. Більш смілива наречена може опустити виріз до лінії стегна, а більш стримана зробити його вище. Обов'язкова умова такого наряду, щоб тканина щільно прилягала до тіла, це дозволить зберегти елегантність і комфорт.
  5. 5. Міні. Кокетливий і яскравий образ може зробити весільну сукню з короткою спідницею. Це ще один тип весільного вбрання, що дозволяє продемонструвати красу жіночих ніг. До того ж міні не означає відсутність весільного шлейфу. Весільний шлейф може бути литим з основним весільним вбранням або бути знімним, що дозволить нареченій після офіційної частини в банкетному залі відстебнути його та пуститися в танок. Міні сукня нерідко комбінують з глибоким декольте або відкритою спиною.
  6. 6. Обтягуючий наряд. Дуже красивий і неймовірно сексуальний тип весільного наряду, який підійде тільки власниці ідеальних форм. Досить часто такий тип наряду доповнюють глибоким декольте, або використовують прозорі тканини, мережива, прикриваючи найпікантніші місця великою кількістю візерунка і підкладкою.

Вибираючи напівпрозору весільну сукню, особливу увагу слід звернути додатковими деталям одягу і аксесуарам. Таким чином, нижня білизна, підв'язка нареченої і панчохи, повинні максимально підходити один до одного, підкреслюючи загальний тандем.

Додаткові поради нареченим:

  1. 1. Ретельний вибір нижньої білизни. Відкрита весільна сукня може піднести якісь сюрпризи при ходьбі і вітряну погоду. Один єдиний несподіваний порив вітру і лінія тканини може піднятися вище, ніж передбачала наречена. Не маючи можливості уберегти себе від такої несподіваної ситуації, правильно підібрана білизна не тільки дозволить підкреслити сексуальність, але і приховати пікантні місця.
  2. 2. Шкіра нареченої. Красивий і рівний загар ще не все, що потрібно буде нареченій, обираючи відверту весільну сукню. Відкриваючи спинку, ніжку або груди, наречена задає особливий настрій свого нареченого, яке може зіпсувати недоглянуті або пошкодження шкіри. Весільна підготовка займає досить довго часу, що дозволить нареченій привести себе в порядок, щоб в день весілля вона була по-справжньому чарівна.
  3. 3. Сексуальність - це не вульгарність. Грань між сексуальністю і вульгарністю досить тонка. Балансуючи на межі цих двох понять, дівчатам варто бути гранично уважними, щоб випадково чаша терезів не перевалила в іншу сторону, створюючи абсолютно непотрібний ефект. Місце і час, ось основна запорука, яким повинні користуватися дівчата, щоб в день весілля не було і сліду поганого смаку. Існує кілька правил, що дозволяють зберегти необхідний ефект. Глибоке декольте або відкриту спину найкраще доповнити довгою спідницею, а ось виріз або пікантну довжину приховати за стриманим верхом. Не менш важливий акцент слід зробити і на додаткових аксесуарах. Сережки, намисто, сумочка нареченої, браслети повинні бути стриманими, а не кричущими.

Не кожна наречена наважитися надіти пікантну сукню, однак якщо вона яскрава і сильна особистість, любить привертати до себе увагу, розставляючи акценти, образ нареченої буде незабутній. До того ж це дозволить відчути себе чудовою і бажаною в очах нареченого.

свадебное платьеневестакрасивая невеста