place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Сучасний підхід у відносинах між чоловіком і жінкою.

07/13/2017

Кілька років тому одні експерти озвучили цікаву гіпотезу про те, що людина здатна любити не більше трьох років. По закінченню цього терміну, почуття любові слабшає, а з часом і зовсім проходить. Однак, не все було так похмуро, американські вчені спростували цю гіпотезу і підкреслили, що таке почуття, як любов до одного партнера, людина може відчувати протягом всього свого життя. При цьому саме почуття любові може залишатися таким же міцним, як на початку відносин. Але, чому ж тоді нинішня молодь вважає, що інститут шлюбу безнадійно застарів, і зв'язувати себе шлюбними узами вже не має ніякого сенсу?

Переконання №1: Жодна папір не збереже відносини.

Найпопулярніше переконання сучасної молоді, яка не розуміє, навіщо все-таки люди одружуються, повально набираючи весільні келихи, вінчальну сукню, скриня для грошей, квіти, підв'язки нареченої. І так воно і є, особливо, якщо подивитися на статистику розлучень. Ні одна бумага не зможе вберегти шлюб від розпаду, якщо побутові, міжособистісні та інші проблеми вриваються в часту життя пари.

Саме для цього 90% сучасних пар, перед тим як вступить в шлюб, в першу чергу намагаються дізнатися одне одного ближче. Чи влаштовують вони, наприклад, один одного в побуті. Уживуться з звичками іншої людини під одним дахом, і не стане минуле життя яким-небудь своєрідним каменем спотикання, з якою неможливо змиритися. Ось чому співжиття або як його ще називають цивільний шлюб стає все популярнішим серед молоді, в якому звичайно є свої позитивні сторони.

Головна причина співжиття – пара розуміє, чи є сенс їм створювати сім'ю.

Основний мінус співжиття в тому, що цей вид відносин дуже часто затягується, але якщо пару все влаштовує, будь-які нависли проблеми так чи інакше чудово зникають самі по собі.

Переконання №2: Чесність – це запорука успішних відносин. Терпіти не потрібно.

З розповідей бабусь та дідусів можна вимальовувати картину, що шлюб був важливим і непорушним союзом між чоловіком і жінкою. Навіть, якщо між подружжям було щось не так, розлучатися було не прийнято і це вважалося чимось ганебним та аморальним. Шлюб необхідно було врятувати, у що б то не стало. Сучасна ж молодь дивиться на це з іншого боку. Запалювати весільні свічки, перебирати весільні рушники, все це добре, але якщо проблема гостро стоїть ребром, то навіщо терпіти? Люди стали більш чесні між собою, і навіть якщо якась пара ще постарається налагодити відносини, основна маса все одно подають на розлучення. Сперечатися наскільки це правильно практично неможливо! Люди дають собі другий шанс на щастя. Але складність цього питання найбільш складно проявляється, коли у пари вже є діти. Не важливо, яка причина послужила розлучення, проблема в тому, що розлучення сам по собі погано впливає на існуючого дитини – незаперечна. Правда, є ймовірність, що, подорослішавши, дитина все прекрасно розуміє і усвідомлює.

Дотримуватися сучасних переконань чи ні, справа кожної пари окремо, але одне можна сказати точно! Справжні почуття переживуть всі негаразди і проблеми. Щасливі хвилини стануть приємним тилом для закоханих, і вони самі вирішать, чи варто їм вступати в шлюб або краще почекати. Однак якщо у двох людей є хоч частка сумніви, то в цьому випадку краще всього спробувати той самий цивільний шлюб, щоб у майбутньому не робити великих помилок.

институт семьи и бракабрак и семьялюбовь брак семья