place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Весільні шарфи для нареченої

У цій категорії немає товарів

Шарф - це не тільки тепло і затишно, часом шарф виступає в ролі родзинки якої бракує в будь-якому образі. Перетворивши із простої хустки в щось універсальне, шарф знайшов величезну популярність серед модників і модниць усього світу. У шарфа немає сезонності, його можна носити цілий рік, не дивлячись на те, що перше призначення даного аксесуара захисна і тільки з роками дизайнери одягу надали шарфу сторону декору.

Вік шарфа дотується двома тисячами, а місцем народження даного аксесуара є Китай. Першими приміряли шарф китайські військовослужбовці. Обмотуючи шиї невеликим відрізком тканини, солдати ховалися від холодних поривів вітру і холодів. Яскравим прикладом служать теракотові солдати, яких знайшли археологи, не кажучи вже про розкопки останків.

Не менш популярними шарфи були в Стародавньому Римі і так само як у Китаї, цей аксесуар належав військовим. Використовували його в походах на Німеччину і Галію, для захисту від холоду. Також шарф підкладали під обладунки, щоб вони не натирали і не приносили дискомфорту. Так як римляни любили червоний колір, шарфи у них теж були червоні з золотим оздобленням.

З 1640 року шарфа поступово стали поширюватися по Європі в країнах Румунії, Хорватії, Франції. Головним європейським модником завжди вважався король Франції Людовик ХIV. Цікавлячись усіма можливими новинками по всьому світу, він не тільки прикрасив свій гардероб шарфами, свого часу Людовик подарував сучасним жінкам ще один весільний аксесуар - підв'язка.

ХХ століття нагадав світу про наявність шарфа не тільки як корисний теплом аксесуар, а й про цікаву можливість декору, італійський актор Марчелло Мастрояні, який просто не розлучався з довгою смугою тканиною на шиї. І, звичайно ж, частково став основоположником до нової популярності даного аксесуара в ХХI столітті, коли шарф тріумфально пройшовся по всім модним столицям і подіумах. Тепер шарф - це не просто аксесуар! Його поділяють за типами, а також приурочили до такої події як весілля. Створюючи декоративні та легкі смужки тканини, ідеально вписуються в безневинний образ нареченої.

ТИПИ ШАРФІВ

  1. 1. Шаль.
  2. 2. Палантин.
  3. 3. Арафатка.
  4. 4. Хомут.
  5. 5. Горжетки.
  6. 6. Снуд.

Кожен перерахованих типів шарфів в свою чергу ділиться на: літні, зимові та демісезонні аксесуари.

Весільний магазин Vizzara пропонує майбутнім нареченим класичну форму шарфа розміром 1,5 см на 0, 45 см. Виготовлені на легкій основі в двох кольорах: айворі і білий, аксесуар призначений тільки для декору. Щільність тканини не дозволить сховатися від холоду, зате тонка робота автоматизованої вишивки та мережки, додає образ легкості, повітряності, ніжності і жіночності.

Весільний шарф прекрасно підходить для обряду вінчання або традиції зняття фати. Покриваючи голову нареченої, шарф виконує ідентичну роль відведену іншому, дуже схожому аксесуару - весільна хустка.

Прекрасний весільний елемент, який стане в нагоді нареченій в подальшому житті при відвідуванні церкви або урочистої події, що вимагає покрити голову, шию, плечі. Весільний шарф може стати прекрасним аксесуаром на річниці, а також коли молода згадує про весільні келихи, свічки і прилади для торта.

Показати більше
Відгуки