place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Така близька і далека традиція: щось старе, щось нове, щось узяте в позики і блакитне.

05/11/2018

Існує величезна кількість різні весільних традицій, деякі з них давно втрачені, деякі використовуються сьогодні, деякі за роки отримали свою трансформацію, деякі з'явися відносно недавно, але не всі вони можуть прикрасити весілля. Якими традиціями скористається сучасна українська наречена, а які залишить за кадром, вирішувати кожній дівчині окремо, проте від чого точно складно відмовитися, так це від англійської традиції «Щось старе, щось нове, щось узяте в позики і блакитне ». Сьогодні практично кожна наречена, обдумуючи свій весільний образ, немов перевіряє, а чи всі на місці.

Які вони красиві деталі:

1. Щось старе.

Перше, що спадає на думку, коли думаєш про щось старе - прикраси. Ідеально, якщо в сім'ї є фамільна цінність, які передаються з покоління в покоління. Такі речі як правило мають свою історію, що надають прикрасі ще більшу цінність, підкреслюючи силу сімейних уз. Старі речі в день весілля оберігають наречену, немов вона постійно тримає в руках свої весільні ікони.

Не обов'язково щось старе має бути з прикрас: це може бути все що завгодно, наприклад, носовичок, гребінь для волосся, амулет, який можна пристебнути виворітну сторону одягу або покласти в весільний клатч.

2. Щось нове.

Ось з чим дійсно немає ніякої заковики так це з чимось новеньким. Весільна сукня, туфельки, фата, білизна, панчохи, щось з цього обов'язково буде нове, навіть якщо щось і доведеться взяти в оренду. Нова річ на нареченій символізує початок нової сім'ї, яку наречений та наречена почнуть в цей день.

3. Щось в позики.

Взяти в позику перед весіллям можна все що завгодно. Це може бути невидимка, гребінець в сумочці, шпилька, яку прикріплять до сукні, прикраса, одним словом все, що добре впишеться в весільний образ. Позичити річ коштує у людини, який перебуває у шлюбі і щасливий в ньому. Особливість цієї традиції в тому, що надіти і зняти запозичену річ повинна її господиня, а символізує це фортецю сімейних відносин між чоловіком та дружиною.

4. Щось блакитний.

Блакитний колір в наряді нареченої означає її чистоту і вірність. Яскравими прикладами для весільного образу наречена в класичній білій сукні або сукні айвори це стрічка в кольорах, бантик на підв'язки нареченої, весільному взутті, камені в намисто, колір нижньої білизни.

Іноді весільні елементи однієї традиції можуть переплітатися. Таким чином щось блакитне може переплітатися і з чимось узятим в позику, чимось новим і чимось старим. Обираючи свої весільні традиції, наречена створює свою історію кохання, яка буде супроводжувати її протягом усього життя.

свадебные традициисвадебный букетсвадебные аксессуары