Коралове весілля - перепадає на тридцять п'яту річницю. Сім'я, як корал, вона розрослася, стала великою і нагадує справжню острівну гавань посеред океану під назвою життя, красиву і тиху, куди хочеться повернутися.
Сімейне життя на тридцять п'ятій річниці весілля сплетена і об'єднується не тільки романтичними почуттями, але й турботою та повагою. За часів Київської Русі тридцять п'яту річницю весілля було прийнято називати полотняною. Досить міцна тканина, яка сплітала свій унікальний малюнок, як і сімейне життя окремої пари.
Коралове весілля тісно пов'язане з водними традиціями. Відповідно відзначати її слід в тематики моря, океану або пляжних вечірках. У день коралового весілля винуватці святкування обов'язково повинні були прогулятися до будь-якого водоймища, який тільки є в місті або неподалік від будинку. Тридцять п'ята річниця весілля - це час передавати знання, досвід і навички молодому поколінню. Колись наречений та наречена, а тепер чоловік і дружина, мама і тато пишуть записки, листи, заповнюють блокноти корисними порадами, рецептами і будь-якою інший корисною інформацією, яка тільки буде в нагоді дітям в подальшому житті. Всі записки і поради слід покласти в шкатулки і закрити її на ключ. Передати шкатулку необхідно наймолодшому поколінню (онуки), які зможуть відкрити і прочитати настанови лише в день свого весілля, щоб застосувати всі написане на практиці.
Традиція, яка не збереглася, але колись мала місце бути, подружжя в чотири руки повинні були ткати полотно, яке показує, яким було подружнє життя. Полотно з вузликами або нерівній форми говорить про шлюб з труднощами. За ці труднощі пара повинна попросити одне в одного прощення.
Модернізуючи традицію Київської Русі на сьогоднішній день, подружжя може дістати свій весільний рушник, щоб оновити свої клятви, стоячи на весільному аксесуар.
Святкувати тридцять п'яту річницю весілля необхідно недалеко від будинку. Прекрасно, якщо місце, де проходить свято, є невелика водойма або фонтан. Для прикрас підійдуть елементи морської тематики, плаваючі пелюстки троянд у воді і, звичайно, коралові гілочки. Акцентуючи увагу на дарах моря, святковий стіл можна доповнити черепашками, композиціями з гальки, піску, морських камінчик. Скатертина, Раннер або серветки можуть мати морський принт.
Скатертина обов'язково повинна бути щільною і важкою. Це своєрідна данина часів Київської Русі, коли люди називали весілля полотняною. Основний колір, який повинен бути в увазі - кораловий. Морську тематику підкреслить їжа з морепродуктами: креветки, риба, ікра, мідії, кальмари і червоне вино.
Кораловий стиль свята можна підкреслити кораловими нарядами або невеликими елементами в одязі: пояс, кольє, краватка. Поєднати корал можна з багатьма кольорами морської палітри: бірюза, синій, блакитний. Прикладом можуть стати весільні набори від магазину Vizzara, які грають з великою палітрою кольорів на святкові товари.
Першим, хто обмінюються подарунками на річниці - подружжя. Ювелірні прикраси, декоративні прикраси для дому та офісу, запонки. Якщо парі не подобається прикраси з елементами коралових гілок, його можна замінити на дорогоцінний камінь - рубін. Його колір трохи темніше, ніж необхідно, однак він не менш цікаво виглядає в обраної концепції. Подарунок обов'язково повинен супроводжуватися букетом з червоними трояндами або іншими улюбленими квітами подружжя.
Коралова прикраса стане оберегом для дому та сім'ї. Беручи подарунки на коралову тематику, гості можуть в принципі відштовхуватися від будь-якої морської тематики. У подарунок можна піднести подорож, про який так довго мріяли подружжя.
Подарунки коралової річниці від гостей:
1. Рамки морської тематики.
2. Картини та прикраси для домашнього декору і затишку.
3. Квиток на прогулянку: теплохід, катер, батискаф.
4. Солодощі у формі корала.
5. Витримане червоне вино.
Коралове весілля - це ще один крок до золотого ювілею. Міцні відносини подружжя винесли вже багато, але і на цьому опускати руки не варто. Любов і повага, ось вона основна запорука щасливого шлюбу.