place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Дивовижна ідея для весільного декору - паперові гірлянди для весільної арки, фотозоні і іншого оформлення.

05/21/2018

Відмінна ідея для досвідчених майстринь або дівчат, які хочуть щось зробити для весілля своїми руками - повітряні гірлянди. Економія, красиво з мінімальною затратою часу, що дозволить пишатися своєю роботою в один із найщасливіших днів у своєму житті. Існує величезна кількість інтерпретацій повітряних гірлянд за формою, кольором і довжиною. Підключаючи свою фантазію, наречена здивується на що вона здатна. Щоб пробудити фантазію нареченого та нареченої, весільний магазин Vizzara запозичив детальну схему виготовлення повітряної гірлянди. В результаті пара отримає досить легкий весільний елемент декору, який додає родзинки загальної місцевості, але не відбере увагу від нареченого та нареченої. До того ж ця гірлянда прекрасно комбінує з багатьма товарами магазину все для весілля Vizzara.

  1. 1. Виїзна реєстрація: весільні келихи, папка для свідоцтва, подушка для обручок з елементами мережива, ручного розпису в білому кольорі або ніжних переливах в додатковими кольорами гірлянди.
  2. 2. Фотозона.
  3. 3. Зона знайомства: книга побажань, план розсадження, гостьові бонбоньєрки і багато іншого, що допоможе гостю відчувати себе комфортно і не піти без гостинця.

Зручність гірлянди своїми руками в тому, що її можна зробити будь-якої довжини і об'єму. Все, що необхідно - додати ниток необхідної довжини до основної стрічці. Що стосується кольору, вибір теж повністю перебувати в руках нареченої. Це може бути по-справжньому весільний класичний білий варіант, може бути навпаки яскрава пляма весілля, особливо, якщо весілля грається в кольорі або застосування забарвлення омбре, де можна комбінувати класичний білий і будь-який інший необхідний відтінок. Головне перевага - ціна матеріалів. Щоб купити все необхідне великого бюджету не знадобитися, сам же процес виготовлення краще перенести на якусь вечірку з подругами або дівич-вечір. У компанії подруг робота піде швидше, а гостю в результаті буде приємно, що і він доклав руку до декорування залу.

свадебная аркасвадебная гирляндасвадьба

Необхідні інструменти та матеріали для роботи:

  1. 1. Атласна стрічка 9 метрів.
  2. 2. Тонкий папір 1,5 упаковки.
  3. 3. Нитки для в'язання. Щільність ниток 10 розміру. Від одного мотка.
  4. 4. Циркуль, ножиці, лінійка і циганська голка.
  5. 5. Клей-пістолет або олівець, великі скріпки і прозорий скотч.

Приступаємо до роботи:

Крок №1 - Кружечки.

Щоб отримати конусоподібні елементи майбутньої гірлянди, необхідно кожен аркуш паперу скласти в чотири рази, щоб він нагадав квадрат. Обравши одні будь-який квадрат, поставивши в його центр голку циркуля необхідно провести рівне коло. Склавши кілька паперових квадратів в одну стопку, щоб не наводити циркулем кілька кіл, за допомогою ножиць необхідно вирізати кола. Отриманий результат (коло) розрізаємо навпіл.

Крок №2 - Основа.

Основою майбутньої гірлянди служить атласна стрічка і пряжа. Довжина атласної стрічки - це довжина майбутньої гірлянди, а ось нитки вказують її висоту і густоту. Нитки пряжі можна нарізати однакової довжини або різної, перемішуючи їх або розташовуючи від меншого до більшого. Густота гірлянди залежить від того, як близько чи далеко один від одного будуть розташовуватися зав'язані нитки на атласній стрічці. Зав'язуючи вузол на основі стрічки, вільний край нитки необхідно протягнути в ушко циганської голки. Кожен окремий елемент гірлянди не обов'язково з'єднувати з стрічкою відразу, можна це зробити після того, як основний декор буде готовий.

Крок №3 - Склеювання конусів.

Нарізані півсфери по одній необхідно скріпити в формі конуса. Для цього необхідно загорнути краї паперу так, щоб вони дивилися всередину і склеїти клеєм, двостороннім скотчем.

Крок №4 - Нанизування конусів на нитку.

Використовуючи циганську нитку, кожен конус необхідно протягнути окремо, тримати конус на своєму місці будуть невеликі вузлики. Щоб конуси виглядали на своїх місцях, відстань між ними має бути однакове. Заміряти її можна на око або за допомогою лінійки.

Примітка: Якщо нитки пряжі не відразу прикріплені до атласною стрічці, що значно зручніше в роботі, обов'язково необхідно залишити 10 см для кріплення у верхній частині.

Крок №5 - Акуратно не заплутайся.

Робота з нитками досить тонка. Самі нитки можуть легко заплутатися, які розплутати буде досить складно, особливо, якщо заготовки для майбутньої гірлянди вже готові. Тонкий папір легко рветься і мнеться, щоб підсумковий результат виглядав красиво і якісно, ​​весільний інтернет-магазин Vizzara пропонує не поспішати з кріпленням ниток до основної стрічці. Найкраще складати кожну в'язку окремо. Для цього можна використовувати картонні основи, на які акуратно будуть намотуватися кожна нитки з конусами. Якщо варіант з картоном не викликає довіри, конуси можна складати один в одні за типом підзорної труби. Скріпити конуси можна великими скріпками. Вони не залишать слідів і збережуть початкову форму, особливо, під час перевезення.

Крок №6 - Атласна стрічка.

Атласна стрічка виглядає дуже красиво і працювати з нею одне задоволення, але в той же час вона може принести неприємний сюрприз, який в підсумку може зіпсувати всю картинку. Краї атласної стрічки - це хворе місце майбутньої композиції, щоб вони не принесли «сюрпризу» їх слід обробити. Притримуючи край майбутньої основи, її слід обпалити або загнув краї зшити так, щоб до них не було доступу. Обов'язково слід розрахувати місце для закріплення, щоб краю стрічки можна було зав'язати в красивий бант. Не варто боятися вільної довжини, особливо, якщо гірлянда натягнута між деревами на вулиці.

Крок №7 - Фіксація.

Місце розташування ниток повністю залежить від уподобань нареченої. Чим вони ближче один до одного, тим густіше буде виглядати гірлянда, чим далі, тим легше. При кріпленні ниток необхідно бути досить уважним, щоб вони щільно перебували на своїх місцях і не рухались. Вільне переміщення може заплутати нитки і зіпсувати зовнішній вигляд.

Заповнювати атласну стрічку варто до тих пір, поки нареченій не здавалось, ніби її прикраса досить добре виглядає і відповідає всім бажанням.

Варто подумати, де і коли проводити фінальну фіксацію. Весільний магазин Vizzara радить це робити на місці проведення банкету або виїзної церемонії. Можливо, прикраса весільної арки або іншій частині залу варто передати довіреній особі, яка разом з нареченою робила декор і точно розуміє, про що мріє дівчина. До того ж довірена особа може відповідати за інші не менш важливі етапи: весільні свічки, весільне шампанське, торт.

Існує величезна кількість різних варіантів весільних гірлянд. Всі вони унікальні, красиві і здатні підкреслити тип весілля. Не варто боятися прикрашати весілля своїми руками, особливо, коли наречена має досить великі ідеї.   

свадебные аксессуары жених и невестасвадебный образ