Найпоширеніший і універсальний тип весільного декору - квіти. Пари давно звикли, що за допомогою квітів можна прикрасити арку, зробити букет нареченої і бутоньєрки, оформити весільний кортеж і просто зробити безліч квіткових композицій для декору весільного столу і весілля в цілому. Але, все це звучить так дорого, особливо, коли подивишся на ціну самої квітки та приплюсовуючи роботу флориста. Є ідея! Як не опускаючи рук, весільний магазин Vizzara поділитися цікавою ідей, яку здатна втілити будь-яка дівчина, навіть та, яка абсолютно не знає, що таке рукоділля - квіткові гірлянди.
Для роботи буде потрібно.
Приступаємо до створення гірлянди:
Крок №1 - Розмір.
Перш ніж приступати до роботи з квітами, слід промальовувати майбутню гірлянду. Її висота, довжина, форма і розміщення кольорів. Обов'язково треба виміряти відстань між нитками, щоб воно було однакове, створюючи своєрідний тип шторки.
Крок №2 - Кількість квітів.
Маючи точне або приблизне розташування волосіні на якій будуть кріпитися квіти, слід визначитися з кількістю самих бутонів на одній нитці. Чим ближче квіти будуть розташовані один до одного тим важче буде виглядати шторка. При бажанні квіти можна розташувати паралельно один до одного або в шаховому порядку. Цікавий варіант на думку Vizzara розташує квіти у верхній частині на більшій дистанції, поступово до низу її зменшуючи. Таким чином у верхній частині шторка виглядає легкою і повітряної, а до низу насиченою. Підкреслити розташування кольорів зможе фарбування в стилі омбре, вибираючи айворі або білий тип квітки, поступово його замінювати на більш насичений колір, наприклад, від ніжно рожевого, до червоного.
Крок №3 - Палітра.
Vizzara вже згадав про стиль омбре, але в цілому наречений та наречена можуть зупинитися на одному або не більше трьох кольорах. Перш ніж нанизувати квіти на волосінь, слід обміркувати розташування кольорів, можливо, якщо причина подивитися, що надає можливість доступу до.
Крок №4 - Підготовка квітки.
Якщо не використовувати спеціальні колби для квітів, в які необхідно вставляти ніжку дощенту, заливаючи колбу водою, зрізуючи все інше, бутони доведеться відрізати від ніжки повністю.
Крок №5 - Робимо гірлянду.
Волосінь простягається через вушко гри. Волосінь обов'язково слід брати з запасом. На кінці волосіні робиться вузол, який буде знаходитися знизу квітки, не даючи бутону впасти або сповзти вниз. Вузлики слід робити кожен раз перед тим як нанизувати на голку новий бутон на обрану відстані, щоб гірлянда виглядала не сумбурно, а чітко продуманою. Проколювати квітка слід в місці де було стебло. Це найбільш міцна частина квітки, що дозволяє не розпастися самому бутоні.
Крок №6 - Дотримуватися схеми.
Кожна наступна квітка повинна знаходитися строго на своєму місці. Дотримуватися схеми слід поки всі нитки не будуть заповнені.
Крок №7 - Кріплення.
Закінчивши нанизати квіти на волосінь, не поспішайте зрізати непотрібний кінець, він буде служити для кріплення. Визначаючись з місцем розташування гірлянди, кожну стрічку слід зав'язувати окремо, створюючи унікальну прикрасу своїми руками. За основу може служити весільна арка, стіни ресторану, гілки дерева. Виготовити саму гірлянду можна на передодні весілля, єдина умова, щоб квіти не зів'яли, зберігати гірлянду необхідно в темному і холодному місці, наприклад, холодильник або льох. На якість квітки може вплинути сусідство в холодильнику. Краще, якщо в холодильнику не буде продуктів харчування.
Весільна гірлянда своїми руками - це дивовижне прикраса, про яку точно не пошкодує ні одна наречена.