place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

8 популярних страхів, зустріч з якими лякають кожну наречену.

08/30/2018

Повірити в відсутність страхів перед весіллям, так само складно, як представити наречену без весільної сукні. Зовнішній спокій ще не гарант того, що в душі дівчину не терзають сумніви і переживання про те, як пройде її весілля і все буде гладко. За щасливим обличчям і божевільною підготовкою ні-ні, а в 100% і 100% спливають неприємні думки. Щоб проблеми не здавалися нерозв'язними, весільний інтернет-магазин Vizzara зробив добірку з восьми пунктів, в якому напевно прозвучить ймовірна проблема, та спосіб її вирішення.

  • Проблема №1: Весілля не сподобалася гостям.

Смачно, весело, зручно - думки, які супроводжують нареченого та наречену на протязі всього підготовчого етапу. Чим більше комфорту отримають гості, тим більше сподобається весілля і про нього залишаться тільки найяскравіші і позитивні спогади. Однак за всіма цими клопотами, не слід забувати, що весілля - це свято нареченого та нареченої, а не гостей. Свято має відбуватися на вищому рівні і повністю здійснити мрії, допомагаючи потрапити закоханим в справжню казку, яку пара запам'ятає на все життя. Догодити всім і кожному неможливо, але наступати собі на горло, щоб тільки якомусь гостю не спало на думку, що розваги занадто молодіжні або музика не така яка була раніше або її стиль не підходить події, комфорт молодих і особисті побажання - ось основна умова від розчарування. З іншого боку, якщо виходить так, що ідеї настільки екстравагантні, що зрозумілі окремому колі людей, якщо не двом закоханим, свято варто провести безпосередньо тет-а-тет або вузької компанії.

  • Проблема №2: Наречений в ролі втікача.

Всі пам'ятають фільм «Наречена втікачка» за участю Джулії Робертс і Річарда Гіра, коли невпевненість нареченої призводить до того, що головна героїня фільму Меггі постійно втікає з власного весілля, залишаючи нареченого одного біля вівтаря. Життя - це, звичайно, не фільм, але десь в глибині душі дівчини хоч раз ловлять себе на думці, а що якщо її коханий злякається і втече в день весілля? На думку весільного магазину Vizzara, в сучасному світі такого просто не може бути! По-перше, перш ніж отримати пропозицію руки і серця, багато пар не просто зустрічаються кілька років, вони переходять на зовсім інший етап у відносинах, під назвою співжиття. Життя пліч-о-пліч дозволяє добре пізнати людину, дізнатися його звички, темп життя, негативні і позитивні сторони, відчути наскільки закохані підходять один до одного і чи можуть вони знаходити спільну мову під одним дахом, особливо в моменти сварок. По-друге, співжиття призводить до появи позашлюбних дітей, а це ще один міцний фундамент, при якому наречений ніколи не втече з весілля, а навпаки, буде поспішати на урочистість з розправленими крилами любові, адже його чекає не просто кохана, а жінка, яка подарувала чоловікові дитину. Але, навіть якщо і після цих аргументів страх все ще присутній, слід подумати про інші фактори.

  1. 1. Чоловікам не так просто вирішиться на пропозицію руки і серця. Вчинок вимагає багато сил і енергії, яку сильна стать не любить витрачати в пусту.
  2. 2. Весільна підготовка. Якщо чоловік пережив походи за весільними нарядами, вибори ресторану, подушки для обручок, музикантів, освячення, оренди автомобіля і вибрав прикраси на машини, він напевно не зможе втекти. Для нього це такий же важливий день, як і для нареченої, а якщо затримка і відбувається в день весілля, то вона швидше за все з поважної причини.

Все одно здається, що щось може піти не так? Магазин все для весілля Vizzara пропонує відмовитися від роздільних зборів і зустріти ранок в день весілля разом. Ідея досить актуальна для пар, які проживають разом, та і весільна фотографія виходить не менш романтична.

  • Проблема №3: ​​Впустити обручку.

Дівчата, які вірять у прикмети, знають, що, якщо обручку впаде в день весілля - шлюб буде нещасливим. Хвилювання, тремтіння в руках, не дивно, що подібна ситуація відбувається на весіллях досить часто, але залежить вона від тривалості та емоційного зв’язку сімейного життя? Скоріш за все ні! Адже причина по якій з'явилася сама прикмета може бути занадто заплутаною і абсолютно не актуальною, як, наприклад, прикмети, пов'язані з сіллю. Прокидається сіль - посварилися, а що не посваритися, якщо в той час, коли прикмета з'явилася, сіль коштувала дорожче золота. Смішно, правда? Але, якщо страх не проходить, весільний магазин Vizzara ділитися з антизакляттям. Впалу обручку слід протягнути через білу ниточку, яку надалі обов'язково потрібно спалити. До того ж на весіллі ще можна розбити весільні келихи і закріпити на мосту весільний замок, що за прикметою тільки зміцнить шлюб і зробить його щасливішим.

  • Проблема №4: Забруднити весільну сукню.

Забруднити білосніжний наряд зовсім не складно, але, якщо дотримуватися всього кілька правил, наряд нареченої буде бездоганний.

  1. 1. З напоїв краще всього вибирати світле, наприклад, біле шампанське або біле вино, вода, виноградний і яблучний сік, зелений і білий чай.
  2. 2. Ні за що не налягайте на алкогольні напої, голова нареченої повинна бути ясною від початку і до кінця свята.
  3. 3. Їжа, краще не жирна і досить зручна, щоб її можна було наколоти на вилку або з'їсти руками.
  4. 4. Шоколадні фонтани і п'яні гості ще один спосіб потрапити під приціл і випадково забруднити весільну сукню.
  5. 5. Якщо влітку наречена легко і просто може собі дозволити вибрати сукню зі шлейфом, восени, взимку і навесні від цієї деталі одягу найкраще відмовитися.
  6. 6. Якщо так сталося, що пляма з'явилася на одязі, позбудеться від неї можна за допомогою вологих серветок і олівців від плям.
  • Проблема №5: Скандали і бійки.

З радістю оголошуємо, що часи, коли на весіллях постійно були бійки вже давно пройшли. Але, це не означає, що зрідка цього не може статися, не кажучи вже про скандали. Але, перш ніж знайти рішення цієї проблеми, варто задати собі всього одне питання: чому може виникнути сварка? Якщо причиною може бути гість, можливо, його не варто запрошувати? Якщо ж причиною для сварки можуть послужити політичні або релігійні погляди, складаючи план розсадження гостей, парі обов'язково слід врахувати кого з гостей за який стіл садити, і хто складе йому компанію.

  • Проблема №6: «Півроку погана погода, півроку зовсім нікуди».

Літо теж може принести несподіваний сюрприз у вигляді дощу. Але, чи варто цього боятися? Аби не допустити відмовлятися від літньої прогулянки по зеленим паркам і улюблених місцях, все що необхідно молодим - бути готовим. Обов'язкове вивчення прогнозу погоди, допоможе молодим максимально вберегти себе від несподівану непогоду, підготувавши заздалегідь красиві парасольки, дощовики або змінні гумові чоботи. Несподівані аксесуари можуть стати яскравою плямою на весільній фотосесії, яке додає альбому певної родзинки. Звичайно, молодим необхідно подбати про всі гості, щоб весілля виглядала гармонійно і елегантно. І не забуваємо про рятівний план «Б»!

Умови плану «Б»:

  1. 1. Якщо синоптики прогнозують не просто дрібний дощик, а справжнісіньку зливу, фотосесію слід перенести в фотостудію або закрите приміщення, про яке необхідно домовитися заздалегідь.
  2. 2. Легкі перекуски гостей слід організовувати в альтанках, шатрах або під навісами.
  3. 3. Замість звичайної бонбоньєрки, гостям слід зробити корисний подарунок: гумові чоботи, парасольки, шарфи, накидки, дощовики, пледи. Вибираючи щось воно, весільну тематику підкреслить нанесений герб або емблема, яку можна наклеїти або спеціально вишити на кожному аксесуарі.
  4. 4. Гарний настрій. Дощ на весіллі - це ще одна прикмета, яка обіцяє молодим все найкраще. Не варто засмучуватися, тому що навіть під дощем весілля може бути чарівною.
  • Проблема №7: Брак провіанту.

100% наречених володіє цим страхом, і практично 99% воно безпідставне. Ресторани і кафе точно знають скільки необхідно їжі на одну людину, щоб він не залишився голодним, але крім обов'язкового замовлення, пари часто закуповують додаткові закуски, солодощі і напої, які за підсумком залишаються недоторканими. Однак, основні розрахунки свідчать, що на свято 7 годин вимагає 1,5 кілограма їжі на одну людину. Свято з меншим таймингом бере розрахунок 200 грамів їжі на одну людину в годину. Основний упор слід робити на закуски, а не головні страви. Нехай на столах буде м'ясо, риба, сири, тарталетки, овочі, салати і багато іншого.

Алкоголь окремий кошторис для весільного розрахунку і весільний магазин Vizzara вже писав про це в своїй статті: «Алкоголь на весіллі і як правильно його розрахувати». В принципі в мережі Інтернет ходить багато різних варіантів, якими можуть скористатися молодята, з огляду на своє свято. Але, обов'язкова умова - це не тільки алкогольні напої, а й безалкогольні, в залежності від пори року і місця проведення банкету, на одну людину має бути не менше 1,5 літра.

Вода і безалкогольні напої йдуть в розрахунок як на гостей, так і на обслуговуючий персонал (фотограф, оператор, музиканти, бармени, офіціанти та інші).

  • Проблема №8: Забуті дрібниці.

Забути щось важливе в круговороті весільних турбот не складе особливих труднощів і це, мабуть, найважливіша проблема. Коробка для грошей, не надіта підв'язка, в пошуках формних радах, що ще треба взяти з собою в день весілля, список буває настільки великий, що паніка охоплює все більше і більше.

Що робити:

  1. 1. Глибокий вдих і вихід. Навіть якщо пара щось забуде, ніхто з гостей цього не помітить. Прикрасить обручки створена на замовлення подушка для обручок або винесуть прикраси на білосніжній тарілочці - не важливо. Головне, отримати задоволення від кожного моменту, а не думати, що тут мало би бути щось інше або все пройшло не так.
  2. 2. Список необхідних речей. Записавши на аркуші паперу, все що хоче взяти з собою наречена, вона убезпечить тебе від всіляких невдач. Причому, список можна поділити на помічників. Хтось буде головою відповідати за доставку аксесуарів в ресторан, хтось займається всім необхідним для реєстрації шлюбу, а щось буде тримати напоготові засоби особистої гігієни, ліки та косметику.
  3. 3. Зібрати всі заздалегідь. Залишаючи все на останню хвилину, значить щось забути вдома. Все необхідне слід збирати ще за кілька днів до святкування, а по можливості і доставку влаштувати завчасну. Нехай книга побажань тулитися в зоні знайомства за день до того, як в ній залишать перше привітання.

Від переживань жодна наречена не позбутися, завжди знайдеться момент, який викличе певні побоювання. Але, подаватися паніки ні до чого! Зібравшись, слід просто взяти все під свій контроль і тоді вже точно, все пройде як по маслу.

свадебный банкетжених и невестакрасивая свадьба