place Наш Виставковий зал - магазин: м. Київ, м.КПІ, пров. Тбіліський, 4/10, оф.110
Графік роботи
Пн-Сб: с 9:00 до 19:00
Нд с 9:00 до 18:00

Шаль, як частина весільного образу нареченої.

07/13/2018

За вікном прохолодно, а весільна сукня досить відкрита? Рішення проблеми - весільна шаль! Елемент одягу, який може стати прекрасним доповнення, що не вибився із загальної композиції і стилістики. Правильно обрана шаль зігріє наречену в морозний день, прикриє оголені плечі в церкві і просто додає таємничості і елегантності фотографії.

  • Основні критерії вибору весільної шалі.

Так як шаль - це частина весільного гардеробу, стиль накидки повністю відштовхується від фасону весільної сукні. Вибір накидки - це справжня відповідальність! При бажанні вибрати щось красиве, не слід забувати, що головна роль шалі - тепло і комфорт дівчат.

  1. 1. Якість. Поєднати красу і практичність можуть тільки натуральні матеріали, однак, щоб переконатися, що вибір шалі зроблений правильно, необхідно перевірити, щоб хутро і ворсинки від вибраного додатка не залишалися на весільній сукні і костюмі нареченого.
  2. 2 Розмір. Завдання шалі - зігріти наречену, а це значить, що його розмір повинен бути досить великим, але при цьому не виглядати безформним шматком тканини, який псує загальну картину.
  3. 3. Ціна. Все залежить від місця покупки, матеріалу і наведеної роботи (візерунок, ручна робота або машинна). Ціна на салонні накидки кусається, але, якщо наречена пошукає свою накидку в більш спеціалізованих місцях, вона легко зможе знайти оптимальне для себе вбрання.
  4. 4. Декор. Чим більше декору використано на накидці, тим вона дорожча. Для декору часто використовуються натуральні хутра та різного роду фурнітура (стрази, кристали, бісер). Вибираючи накидку з рясним декором варто бути впевненим, що вона не відверне увагу від головного вбрання. Іноді краще вибирати щось просте, щоб загальна комбінація не виглядала надто строкатою.

ТИПИ МОДЕЛЕЙ ВЕСІЛЬНОЇ СУКНІ

Ще недавно головний наряд нареченої мав відкриті плечі і зону декольте, що виглядало чарівно, ніжно і беззахисно, сьогодні весільні сукні найчастіше представляє собою закритий варіант з легкої напівпрозорої тканини. Таке додавання до весільної сукні не нагріє, але спрощує завдання нареченої, якщо вони з нареченим вирішили повінчатися в церкві. Тип шалі повністю залежить від причини по якій наречена зважилася вибрати собі даний аксесуар.

Тип №1 - органза або тюль.

Менш актуальний тип весільної шалі в даний час. Пов'язано це з тим, що сьогодні дівчата під впливом моди вибирають сукні з закритими плечима і зоною декольте, що багато в чому спрощує весільні клопоти і встановлені правила в церкві. Шаль з органзи найчастіше використовується в обряді зняття фати, а не його первинного завдання. Для цього весільний шарф не повинен бути занадто великим.

Тип №2 - хутро або лебединий пух.

Хутро - це самий шикарний весільний варіант, який надає образу наречених по-справжньому королівського смаку. Хутро можна використовувати не тільки як накидку, а й як коротеньку шубку, найчастіше з рукавом три чверті. Це відмінний спосіб зігрітися! Такий тип накидки можна використовувати, починаючи з кінця вересня і до середини квітня місяця, однак, щоб бути впевненим у своєму виборі, шубку обов'язково потрібно приміряти з обраним весільним вбранням.

Типи хутряних накидок:

1. Кролик. Хутро кролика дуже ніжне і приємне, він досить доступний в ціні і має велику кольорову палітру. Звичайно, хутро кролика не дуже довговічне і досить швидко зношується, проте за один весільний день цього не станеться. Все залежить, як довго наречена планує використовувати весільну накидку або шубку в подальшому житті.

2. Норка. Хутро, яке підкреслить статус дівчини. Коштує норка не дешево, але її краса і якість безперечне найкращі. Шубка з норки приверне увагу, нею будуть захоплюватися і заздрити. Хутро сам по собі м'яке і приємне, єдиний мінус не має такої багатої палітри як хутро кролика.

3. Песець. У минулі часи песець вважався царським хутром. Він дуже красивий, об'ємний і виглядає досить презентабельно. Накидки і шубки з песця послужить хорошу і довгу службу.

4. Лисиця. Хутро, яке перш за все приваблює своїм красивим рудим кольором з великою палітрою відтінків. Сама ворсу лисячого хутра досить довга, густа і блискуча, її складно не оцінити по достоїнству.

5. Лебедячий пух. Накидка з лебединого пуху нагадує хмару в небі. Прекрасний спосіб, щоб підкреслити романтичний образ дівчини і підкреслити її юність. Лебединий пух досить популярний у весільній індустрії і є прекрасною альтернативою дорогим шубка.

6. Штучне хутро. Існує дві причини, через які дівчата вибирають саме цей варіант накидки: 1. Невеликий весільний бюджет; 2. Етичні переконання, що не дозволяють носити натуральне хутро.

Залежно від якості, штучних хутро може виглядати так само шикарно, як і справжнє. Головне зробити правильний вибір, а для цього необхідно пам'ятати про:

  1. 1. Якщо в магазині пишуть не чіпати, значить з шаллю щось не так. Шаль, як і весільні келихи повинні витримати багато дотиків.
  2. 2. Штучне хутро не повинен бути занадто твердий. Чим м'якше хутро, тим тепліше буде нареченій.
  3. 3. Вага теж має особливе значення. Чим важче аксесуар, тим тепліше, але й важче носити на плечах, не варто забувати, що весільні сукні досить важкі, не кажучи вже про букет нареченої в руках.
  4. 4. Штучне хутро може фарбуватися. Щоб випадково не зіпсувати свій білосніжний наряд, по хутрі необхідно провести білосніжною серветкою і перевірити чи не залишає він сліду. На менш видному місці стоїть провести експеримент з вологою серветкою, адже в день весілля, закохані можуть потрапити під дощ або сніг.

Тип №3 - ажурна в'язка.

Ажурна в'язка не означає бабусин варіант. Сьогодні існує досить сучасних моделей, які можна купити або виготовити самостійно, якщо наречена справжня рукодільниця. Виготовляють ажурні шалі за допомогою спиць або гачка. Декорують стразами, кристалами, натуральним хутром або атласними стрічками, за смаком та уподобаннями майбутньої господині.

  • З чим комбінувати весільну шаль і як її носити?

Універсальність шалі давно доведена, вона підходить під будь-який фасон весільного вбрання, хоча варто відзначити, що найбільш гармонійне поєднання з сукнею фасону «Рибка» або простими прямими нарядами. Короткі шубки дивно виглядають з пишними нарядами і довгими шлейфами. Довгі варіант шалі, шубок або безрукавок добре виглядають з короткими нарядами. Шаль - це доповнення, яке не складно зробити правильно, якщо його купувати після того, як з головним нарядом все буде вирішено остаточно.

Примітка: На якій би період пошукові роботи не перепала організація весілля і її проведення, весільна шаль чудово впишеться в будь-який час року. Влітку вона може бути легкою і напівпрозорої, взимку теплою і елегантною, восени і навесні ажурною й романтичною. Шаль підходить будь-якого типу фігури, вона чудово доповнить образ і створити дивну картинку, вкриваючи наречену від всіх зовнішніх чинників.

свадьбажених и невестасвадебные аксессуары